رفتن به مطلب
  • 0

خطا در استفاده از دوربین در اندروید 10

mahfelsoft

سوال

عزیزان من در اندروید 5 تست کردم کدهای استفاده از دوربین کار میکنه . ولی در اندروید بالاتر با اینکه مجوز خواندن حافظه و مجوز دوربین رو دادم اما خطا میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، mahfelsoft گفته است :

عزیزان من در اندروید 5 تست کردم کدهای استفاده از دوربین کار میکنه . ولی در اندروید بالاتر با اینکه مجوز خواندن حافظه و مجوز دوربین رو دادم اما خطا میده

سلام داداش گلم. ببین این سورس کارتو راه میندازه؟؟ من زیاد از دوربین سر در نمیارم ولی تو سایت مرجع این بود. دسترسی و باز کردن دوربین برای عکس و فیلم رو داره.  داخل خود برنامه هم میشه فیلم گرفتی پخش کنی.  در حد توان اینو دارم ببین چطوریاس واسه اندروید 10. 

cameraintent.zip

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

سلام داداش گلم. ببین این سورس کارتو راه میندازه؟؟ من زیاد از دوربین سر در نمیارم ولی تو سایت مرجع این بود. دسترسی و باز کردن دوربین برای عکس و فیلم رو داره.  داخل خود برنامه هم میشه فیلم گرفتی پخش کنی.  در حد توان اینو دارم ببین چطوریاس واسه اندروید 10. 

cameraintent.zip 11.01 kB · 0 downloads

خیلی ممنونم. 

اما کسانی که با این مشکل روبرو هستن من اومدم توی منیفست targetSdkVersion="23 گذاشتم روی 23 درست شد . قبلش روی 26 بود . البته دلیلش رو نمیدونم چرا روی اندرویدهای بالا اینجوری شد با اینکه دسترسی داده بودم

لینک ارسال

عزیزان من هنوز این مشکل رو  دارم کسی نمیدونه چکار باید کرد ؟

من درسته منیفست رو گذاشتم روی 23 درست شد اما مارکت ها دیگه زیر 26 قبول نمیکنن . پس ناچارا دوباره گذاشتم روی 26 ولی متاسفانه دوباره نه دوربین کار میکنه نه میتونم چیزی اشتراک گذاری کنم 

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، Salar82 گفته است :

بذارید روی 28 و از Api 29 استفاده کنید.

شاید حل شد

متاسفانه نشد و فایده ای نداشت

لینک ارسال

دوست عزیز بهتر نیس کد خطاتونو بزارید؟:fekr:

دوربین یک مجوز دوربین میخوادو نهایت برای ذخیره سازیش مجوز دسترسی به حافظه.

شما از چه کتابخونه ای استفاده میکنید(احتمالا قدیمیه)؟از چه کدی؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...