رفتن به مطلب

مدرسه حفظ قرآن کریم

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، خوشحال میشم برنامه مدرسه حفظ رو نصب کنید و نظر کارشناسی تون رو دربارش بدید

https://cafebazaar.ir/app/madresehefz.qurankarim

این برنامه امکانات بی نظیری از جمله دفترچه حفظ و جدول 604 حفظ قرآن و آزمون گیر کل قرآن کریم با هوش مصنوعی رو دارا هست و کلی امکانات دیگر

madresehefz.qurankarim-054082624770.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 ساعت قبل، mohammadjavadmajidi گفته است :

سلام ، خوشحال میشم برنامه مدرسه حفظ رو نصب کنید و نظر کارشناسی تون رو دربارش بدید

https://cafebazaar.ir/app/madresehefz.qurankarim

این برنامه امکانات بی نظیری از جمله دفترچه حفظ و جدول 604 حفظ قرآن و آزمون گیر کل قرآن کریم با هوش مصنوعی رو دارا هست و کلی امکانات دیگر

madresehefz.qurankarim-054082624770.jpg

برنامه خوبیه ولی خیلی خیلی حجم برنامه بالاس.. و این میتونه خیلی تاثیر در نصب برنامه داشته باشه..

سعی کنید در نسخه های بعدیتون حجم برنامه رو کم کنید..

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Mr.Kafiri گفته است :

برنامه خوبیه ولی خیلی خیلی حجم برنامه بالاس.. و این میتونه خیلی تاثیر در نصب برنامه داشته باشه..

سعی کنید در نسخه های بعدیتون حجم برنامه رو کم کنید..

ممنونم بزرگوار ... بله حجم برنامه بالاست اما چاره ای براش پیدا نکردم که بتونم کمش کنم . متن آیه بصورت عکس هست ، یعنی هر صفحه یک عکسه ... 604 تا عکس حجمش 80 مگه ...

مجبور شدم از عکس استفاده کنم تا بتونم از صفحات قرآن مخصوص حفظ استفاده کنم(15 خطی عثمان طه بدون ترجمه)

اما یه راهی هست که میشه از این صفحات تو برنامه استفاده کرد بدون اینکه حجم برنامه بالا بره و اون استفاده از فونت هر صفحست . یه سایت 604 تا فونت رو انتشار داده که هرکدوم برای یک صفحه از قرآن هست ... فقط من بلد نیستم ازش استفاده کنم .اگر شما یا دوستان بلد باشن و راهنماییم کنند ممنونشون هستم

لینک ارسال

برنامه خوبیه ولی این همه حجم لازم نبود. واسه صوت از کیفیت 32 کیلو بیت mp3 میشه استفاده کرد و لازم نیس حتما تو برنامه باشه و کاربر میتونه دانلود کنه. واسه عکس هم همینطور بسادگی میشه حجم برنامه رو قبل نصب رسوند به 20 مگ و بعد نصب کاربر صدا و تصویر رو دانلود کنه یا بر اساس سوره پکیج ها دانلود بشن. به هر حال کار خوبیه موفق باشید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

برنامه خوبیه ولی این همه حجم لازم نبود. واسه صوت از کیفیت 32 کیلو بیت mp3 میشه استفاده کرد و لازم نیس حتما تو برنامه باشه و کاربر میتونه دانلود کنه. واسه عکس هم همینطور بسادگی میشه حجم برنامه رو قبل نصب رسوند به 20 مگ و بعد نصب کاربر صدا و تصویر رو دانلود کنه یا بر اساس سوره پکیج ها دانلود بشن. به هر حال کار خوبیه موفق باشید

خیلی ممنون از راهنمایی و پیشنهادتون بابت امکان دانلود ...

البته صوت قاریانی که داخل برنامه هست باید از داخل برنامه دانلود بشه و فایل صوتی داخل فایل apk  وجود نداره ولی بابت راهنماییتون بابت صفحات قرآن کمال تشکر رو دارم

محبت کردید

یاحق

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، mohammadjavadmajidi گفته است :

ممنونم بزرگوار ... بله حجم برنامه بالاست اما چاره ای براش پیدا نکردم که بتونم کمش کنم . متن آیه بصورت عکس هست ، یعنی هر صفحه یک عکسه ... 604 تا عکس حجمش 80 مگه ...

مجبور شدم از عکس استفاده کنم تا بتونم از صفحات قرآن مخصوص حفظ استفاده کنم(15 خطی عثمان طه بدون ترجمه)

اما یه راهی هست که میشه از این صفحات تو برنامه استفاده کرد بدون اینکه حجم برنامه بالا بره و اون استفاده از فونت هر صفحست . یه سایت 604 تا فونت رو انتشار داده که هرکدوم برای یک صفحه از قرآن هست ... فقط من بلد نیستم ازش استفاده کنم .اگر شما یا دوستان بلد باشن و راهنماییم کنند ممنونشون هستم

ب نظرم خیلی کامله.موفق باشی.فق ی سوال

هر صفحه از قران یک فونت مخصوص داره؟

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، mahdi tahan گفته است :

ب نظرم خیلی کامله.موفق باشی.فق ی سوال

هر صفحه از قران یک فونت مخصوص داره؟

ارادتمندم بزرگوار ...

.

.

آره متن قرآن هر صفحه بصورت یک  فایل ttf  وجود داره که بعضی برنامه های خوب مثل قلم هوشمند قرآنی و قرآن بیان از این روش برای صفحات قرآن استفاده کردن ... بر فرض مثال فایل زیر برای صفحه 3 قرآن  هست ، مشاهده بفرمایید :

http://s11.picofile.com/file/8405080284/P3.ttf.html

نمیدونم به چه صورت  مواد داخل این فونت رو تو برنامه هاشون بصورت یک صفحه نمایش میدن ،

لینک ارسال

در 16 دقیقه قبل، mohammadjavadmajidi گفته است :

ارادتمندم بزرگوار ...

.

.

آره متن قرآن هر صفحه بصورت یک  فایل ttf  وجود داره که بعضی برنامه های خوب مثل قلم هوشمند قرآنی و قرآن بیان از این روش برای صفحات قرآن استفاده کردن ... بر فرض مثال فایل زیر برای صفحه 3 قرآن  هست ، مشاهده بفرمایید :

http://s11.picofile.com/file/8405080284/P3.ttf.html

این فونت ها رو به اسم qcf fonts  میشناسن ... تو گوگل سرچ کنید qcf quran font download

نمیدونم به چه صورت  مواد داخل این فونت رو تو برنامه هاشون بصورت یک صفحه نمایش میدن ،

لینک ارسال

خوب مگ فونت نیستن؟نمیشه روش معمولو بری؟متنتو از دیتابیس بگیری بعد بگی این ایدی از دیتابیس که مثلا صفحه ی 3 هس با این فونت نمایش داده بشه.سختیش همینه ک هر صفحه تو ی ایدی باشه

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، mahdi tahan گفته است :

خوب مگ فونت نیستن؟نمیشه روش معمولو بری؟متنتو از دیتابیس بگیری بعد بگی این ایدی از دیتابیس که مثلا صفحه ی 3 هس با این فونت نمایش داده بشه.سختیش همینه ک هر صفحه تو ی ایدی باشه

داداش آخه این فونت معمولی نیست که هر متنی رو شکل متن عثمان طه قرآن بکنه ... وقتی فونت رو نصب میکنی اونموقع روی هر حرف توی کیبرد که کلیک میکنی یک کلمه از صفحه رو مینویسه ، مثلا وقتی حرف ب رو با این فونت مینویسی توی ورد ، مینویسه : الذین

لینک ارسال

سامانه آزمون المپیاد سراسری حفظ قرآن به برنامه اضافه شد:53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...