رفتن به مطلب
  • 0

کارکردن همزمان چند نفر بر روی یک پروژه

IBD

سوال

سلام دوستان، من همین الان ثبت نام کردم و خیلی از قوانین رو بلد نیستم، ببخشید اگه کامل رعایت نمی‌کنم.

من با یک نفر دیگه دارم روی یه پروژه از راه دور کار میکنم. ما تا الان اینجوری پیش میفرتیم که هرکسی هر مقداری که کار میکرد، تا اون قسمت پروژه رو زیپ میکرد و برای دیگری میفرستاد.

قاعدتا این روش زیاد ساده نیست. من قبلا چیزهایی راجع به آنلاین و از راه دور کارکردن روی پروژه شنیده بودم. هرچی گشتم دنبالش چیزی پیدا نکردم.

میخوام از شما بپرسم که همچین چیزی اصلا ممکن هست؟ اگه هست به چه صورت؟ روی سروری باید کار بکنیم؟

ممنون میشم پاسخم رو بدین

باتشکر:53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 25 شهریور 1399 در 16:49، ایلیا برزگردینی گفته است :

سلام دوستان، من همین الان ثبت نام کردم و خیلی از قوانین رو بلد نیستم، ببخشید اگه کامل رعایت نمی‌کنم.

من با یک نفر دیگه دارم روی یه پروژه از راه دور کار میکنم. ما تا الان اینجوری پیش میفرتیم که هرکسی هر مقداری که کار میکرد، تا اون قسمت پروژه رو زیپ میکرد و برای دیگری میفرستاد.

قاعدتا این روش زیاد ساده نیست. من قبلا چیزهایی راجع به آنلاین و از راه دور کارکردن روی پروژه شنیده بودم. هرچی گشتم دنبالش چیزی پیدا نکردم.

میخوام از شما بپرسم که همچین چیزی اصلا ممکن هست؟ اگه هست به چه صورت؟ روی سروری باید کار بکنیم؟

ممنون میشم پاسخم رو بدین

باتشکر:53:

در b4a فقط یک راه هست، اونم ماژول مورد نظر رو بنویسید یا لی‌آوت رو طراحی کنید یا... بعدش همون فایل ماژول رو به تنهایی بفرستید و در طرف دیگه فقط ایمپورت میکنه:

منوی Project گزینه Add existing module خیلی راحت ایمپورت میشه بدون مشکل، اینطوری دیگه کل پروژه Overwrite نمیشه فقط همون بخش تازه یا ایجاد یا Replace میشه.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

میتونید از سایت trello یا asana و . . .  جهت کار تیمی استفاده کنید.

از GitLab  هم میتونید استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...