رفتن به مطلب

کتابخانه AriaLib (اشتراک گذاری)

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

• 1 ماه بعد...
  • پاسخ 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام... اینم یه کتابخونه که آماده کردم که کار های زیر رو میتونین باش انجام بدین :    AriaLib :    - اشتراک متن - اشتراک متن در یک برنامه خاص ( مثل لاین و وایبر و ....) - اشتراک عکس - اشتراک عک

سلام به همه دوستان با کتابخانه کار کردم و یه کم مشکل داشتم , سورس رو پیوست میکنم  شما که حرفه ای هستید ولی فکر کنم به درد تعدادی که در خواست سورس رو داده بودن , بخوره لطفا سورس رو کامل کنید با سپا

تصاویر ارسال شده

کتابخونه فوق العاده ای هست آقا امین!

تبریک میگم بهتون.

این کتابخونه میتونه یه کتابخانه خیلی معروف بشه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

میشه دستور کامل وجود برنامه رو بگین؟؟؟

هر کاری میکنم کار نمیکنه!

Dim a As AriaLib
If a.isAppInstalled("packagename") Then 
ToastMessageShow("Nasb",False)
Else
ToastMessageShow("Nasb nist",False)
End If
لینک ارسال

سلام به همه دوستان

با کتابخانه کار کردم و یه کم مشکل داشتم , سورس رو پیوست میکنم 

شما که حرفه ای هستید ولی فکر کنم به درد تعدادی که در خواست سورس رو داده بودن , بخوره

لطفا سورس رو کامل کنید

با سپاس فراوان...

Snap_023.jpg

*پست ویرایش شد :

کد زیر رو هم به Manifest Editor اضافه کنید (برای تست اینترنت):

Addpermission("android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE")

TestAriaLib.rar

لینک ارسال

سلام!

کتابخونه ی بسیار جالبیه :ok: . فقط سوالی که برای من پیش اومده اینه که کدهای کتابخونه رو از کجا باید بیاریم؟  :fekr:

لینک ارسال

میشه منظورتو واضح تر بگی؟

اگه منظورت فانکشنهاشه که خب یه متغیر از نوع arialib تعریف میکنی و بعدش اسم متغیر . (دات)فانکشن ها میان

لینک ارسال

ممنون از کتابخونه ی پر امکاناتتون . ولی شما که انقد زحمت کشیدید میشه یه آموزش تصویری هم برای استفاده از این بذارید

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان و عرض پوزش واسه مشکلی که توی اشتراک فایل با بعضی برنامه ها رخ میداد ،تو این ورژن جدید مشکل حل شد. ولی خب بعضی برنامه ها مثل Viber تو هندلر اینتنت آدرس رو به صورت متفاوت میگیرن که اونو باید طرز آدرس دهی خاص رو به اون برنامه فهمید و آدرس رو به اون صورت داد،یه نکته دیگه هم که باید دقت کنید MIMEType هستش ، برای مثال اگه آدرس عکس رو بدید ولی Mimetype رو اشتباه مشخص کنید با ارور مواجه میشید ، برای مثال وایبر از MIMETypeعکس و ویدیو پشتیبانی میکنه که اگه MIMEType رواشتباه مشخص کنید با ارور مواجه میشید.

کد اشتراک های این ورژن رو تغییر دادم و توی 99% برنامه ها کار میکنن  (  کد اشتراک عکس و فایل (آهنگ و ویدیو) توی Telegram تست شده ومشکلی نداره  )

attachicon.gifAriaLib.zip

سلام اخوی

من نمیدونم منظورم رو چرا متوجه نمیشید.

تصویر پیوست رو نگاه کنید.

موقع ارسال فایل صوتی: توی لیست نرم افزارها از بین شبکه های اجتماعی ، فقط هایک و تلگرام و دایلاگ اومده! در صورتی که من توی گوشیم واتساپ‌، وایبر و بیسفون هم نصبه.

من قصد ندارم برای تک تک اینها توی برنامه خودم آیکون بذارم و کاربر هر کدوم رو خواست انتخاب بکنه. فقط یه آیکون اشتراک گذاری وجود داره که برای ارسال صوت وارد لیست نرم افزارها میشه (مثل تصویر پیوست) و برنامه مورد نظر خودش را برای اشتراک گذاری انتخاب میکنه.

ولی الان فقط هایک و تلگرام و دایلاگ داخل لیست اومده!

امیدوارم متوجه شده باشید.

post-1626-0-04949400-1436528783_thumb.png

لینک ارسال

من هم نمیدونم چرا شما متوجه نمیشید VIBER امکان اشتراک فایل صوتی رو نداره ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !     10بار بهتون گفتم تاحالا

دوست عزیز وقتی شما اینتنت share رو اجرا میکنی اون خودش نسبت به MimeType ای که به اینتنت معرفی کردی برنامه هایی که بتونن ازش استفاده کنن رو نمایش میده, اینم دست من نیست !خود اندروید تصمیم میگیره که نسبت به اون Mimetype چه برنامه هایی رو داخل لیست نمایش بده ! اگه mime رو درست بدین اونم لیست درستی رو نمایش میده !
سعی کنید پسوند خاص تعیین نکنین ، برای مثال برای آهنگ ها mime رو به این صورت وارد کنید :

audio/*
لینک ارسال

سلام و ممنون از پاسخگویییتون

همین که جوابگو هستید خودش خیلی ارزشمنده

اما ...پ خ ترجیحا!

لینک ارسال

ممنون از زحماتتون من یه خواهش داشتم لطفاً امکانی را قرار بدید در کتابخونه که از سایر مارکتها هم دانلود خودکار کنه البته من بیشتر هدفم روی مارکت سامسونگ هست داخل یکی از ایده هام احتیاج به این موضوع دارم البته قابل ذکره که مارکت مایکت این امکان را خودش داخل اینتنت هاش فراهم کرده بازار هم شما فراهم کردید فقط میمونه مارکت های خارج از ایران.

لینک ارسال

ممنون از زحماتتون من یه خواهش داشتم لطفاً امکانی را قرار بدید در کتابخونه که از سایر مارکتها هم دانلود خودکار کنه البته من بیشتر هدفم روی مارکت سامسونگ هست داخل یکی از ایده هام احتیاج به این موضوع دارم البته قابل ذکره که مارکت مایکت این امکان را خودش داخل اینتنت هاش فراهم کرده بازار هم شما فراهم کردید فقط میمونه مارکت های خارج از ایران.

آخه زیاد استفاده ای نداره مارکت های خارجی بازم چشم سعی میکنم تو ورژن های بعدی هم بزارم این امکان رو

لینک ارسال

سلام من برای اشتراک متن توی وایبر مشکل دارم.لطفا بگین که مشکل چیه؟ ممنونم

کدی که نوشتم:

Dim a1 As AriaLib

a1.ShareTextToAPP("TEXT",a1.PACKAGE_VIBER)

و متن خطایی که دارم:

android.content.ActivityNotFoundException: No Activity found to handle Intent { act=android.intent.action.SEND typ=text/plain flg=0x10200001 pkg=com.viber.voip (has clip) (has extras) }

at android.app.Instrumentation.checkStartActivityResult(Instrumentation.java:1632)
    at android.app.Instrumentation.execStartActivity(Instrumentation.java:1424)
    at android.app.ContextImpl.startActivity(ContextImpl.java:1055)
    at android.app.ContextImpl.startActivity(ContextImpl.java:1037)
    at android.content.ContextWrapper.startActivity(ContextWrapper.java:311)
    at anywheresoftware.b4a.ariagplib.ARIAlib.ShareTextToAPP(ARIAlib.java:156)
    at com.questionbank.nasiri.actmenu._actionmode_itemclicked(actmenu.java:427)
    at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
    at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent2(BA.java:187)
    at anywheresoftware.b4a.BA$2.run(BA.java:297)
    at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:733)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java:136)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5001)
    at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:785)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:601)
    at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
android.content.ActivityNotFoundException: No Activity found to handle Intent { act=android.intent.action.SEND typ=text/plain flg=0x10200001 pkg=com.viber.voip (has clip) (has extras) }

لینک ارسال

رو دستگاهی که تست کردین Viber نصب شده ؟

بله viber نصبه.

قبل از اشتراک گذاری اول چک میکنم که viber نصب هست یا نه..

بعدش متن text رو از طریق کد بالا به اشتراک میزارم. ولی این خطا رو میده

لینک ارسال

بنده الان  چک کردم کد رو(روی گوشی واقعی)، سالم بود وکار کرد ، این ارور هم واسه زمانیه که پکیج وایبر یعنی com.viber.voip روی گوشی نباشه که گوشی نتونه Intent رو هندل کنه رخ میده.

لینک ارسال

بنده الان  چک کردم کد رو(روی گوشی واقعی)، سالم بود وکار کرد ، این ارور هم واسه زمانیه که پکیج وایبر یعنی com.viber.voip روی گوشی نباشه که گوشی نتونه Intent رو هندل کنه رخ میده.

بله ممنون مشکل حل شد.بابت کتابخونه باارزشتون هم ازتون تشکر میکنم :)

لینک ارسال

سلام آقا امین من دانلود مستقیم از بازار را چون احتیاج داشتم تست کردم جواب نداد با api 19 کامپایل کردم  رو آندورید 5 ( نوت 3) روی نسخه ی جدید بازار امتحان کردم نسخه ی کتابخونه 3 . اگر لطف کنید ببینید چه مشکلی داره ممنون میشم ضمنا صفحه ی بازار باز میشه برنامه هم میاد اما شروع به دانلود نمیکنه یا اگر روش دیگری میشناسید پیشنهاد کنید. 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...