رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در دیتا بیس

Majid.2019

سوال

سلام و خسته نباشید بر اساتید

دوستان من یه مشکلی دارم در ایجاد تیبل 

همه چیز اوکی هست وقتی میخوام کلید هم اضافه کنم بازم اوکیه ولی وقتی میخوام به فیلد کلیدم افزایش خودکار اضافه کنم خطا میده

نمیدونم چیکار کنم :(

CREATE TABLE Tbl_sabt ( ID_hesab int NOT NULL AUTO_INCREMENT,  ID_moshtari int, Name_hsabt text, PRIMARY KEY (ID_hesab) )")

کجای کارم اشتباه کردم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 32 دقیقه قبل، Majid.2019 گفته است :

سلام و خسته نباشید بر اساتید

دوستان من یه مشکلی دارم در ایجاد تیبل 

همه چیز اوکی هست وقتی میخوام کلید هم اضافه کنم بازم اوکیه ولی وقتی میخوام به فیلد کلیدم افزایش خودکار اضافه کنم خطا میده

نمیدونم چیکار کنم :(

CREATE TABLE Tbl_sabt ( ID_hesab int NOT NULL AUTO_INCREMENT,  ID_moshtari int, Name_hsabt text, PRIMARY KEY (ID_hesab) )")

کجای کارم اشتباه کردم

کوئری رو به شکل زیر تغییر بدین

"CREATE TABLE Tbl_sabt ( ID_hesab INTEGER PRIMARY KEY AUTO_INCREMENT, ID_moshtari INTEGER, Name_hsabt TEXT)"

لینک ارسال

در 32 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

کوئری رو به شکل زیر تغییر بدین

"CREATE TABLE Tbl_sabt ( ID_hesab INTEGER PRIMARY KEY AUTO_INCREMENT, ID_moshtari INTEGER, Name_hsabt TEXT)"

خطا داد

android.database.sqlite.SQLiteException: near "AUTO_INCREMENT": syntax error (code 1): , while compiling: CREATE TABLE Tbl_sabt ( ID_hesab INTEGER PRIMARY KEY AUTO_INCREMENT, ID_moshtari INTEGER, Name_hsabt TEXT)

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، Majid.2019 گفته است :

خطا داد

android.database.sqlite.SQLiteException: near "AUTO_INCREMENT": syntax error (code 1): , while compiling: CREATE TABLE Tbl_sabt ( ID_hesab INTEGER PRIMARY KEY AUTO_INCREMENT, ID_moshtari INTEGER, Name_hsabt TEXT)

یه اشتباه تایپی بود که من حواسم نبود. به شکل زیر بنویسید

"CREATE TABLE Tbl_sabt ( ID_hesab INTEGER PRIMARY KEY AUTOINCREMENT NOT NULL, ID_moshtari INTEGER, Name_hsabt TEXT)"

لینک ارسال

در 31 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

یه اشتباه تایپی بود که من حواسم نبود. به شکل زیر بنویسید

"CREATE TABLE Tbl_sabt ( ID_hesab INTEGER PRIMARY KEY AUTOINCREMENT NOT NULL, ID_moshtari INTEGER, Name_hsabt TEXT)"

حل شد
دمت گرم دادا

یه دونه ای ♥

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...