رفتن به مطلب
  • 0

بک گراند مات و کدر پی از کلیک بر روی باتون

محمدی

سوال

سلام دوباره دو تا سوال دیگه دارم

اولین سوال : بنده میخواستم بدونم آیا میشه با باتون یک ایمیج ویو رو کنترل کرد؟ چجوری؟ مثلا میخواهیم وقتی روی باتون کلیک شد ایمیج ویو hide یا disable بشه و وقتی دفعه دوم کلیک شد دوباره ایمیج ویو show بشه!

باتون رو که میشه hide و show کرد و کنترل کرد اما ایمیج ویو نمیدونم اگه میشه لطفا راهنمایی کنید

سوال دوم : آیا میشه وقتی روی باتون کلیک شد همه صفحه به غیر از جایی رو که مشخص کردیم مات بشه؟

مثلا روی باتون یک کلیک میکنیم زمینه ی پشت مات و کدر میشه و مثلا یک ایمیج ویو با سایز کوچیک وسط صفحه نمایش داده بشه

اسکرین برای مثال هم پیوست کردم

تورو خدا کمک کنید خیلی مهمه برای من این دو سوال خیلی ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

19 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ای بابا چرا میخایین تو فروشگاه بزارین؟

سورس کد رو بزارین همه استفاده کنن

لینک ارسال

دوست عزیز فوتوشاپ > منوی هیتلر > جزء اولین موارد نوشته بلور > هر کردوم رو که دوست داشتید اپلای کنید

لینک ارسال

شما یه صفحه بک گراند طراحی میکنید بعد پنل به دیزاین اد میکنید و توی مانیفکت ادیتور یک خط کد مینویسید

[

که اگه موافقت بشه بنده سورسشو بنویسم و رایگان قرار بدم

لینک ارسال

فیلم آموزش به صورت رایگان

http://answercenter.ir/thread3000.html

لینک ارسال

درود یه بگراند کدر در فوتوشاپ طراحی میکنید حالا اکتیویتی رو می سازید و یک بنل با بکگراند مات روی اون قرار بدید و سایر دکمه ها، ایمیج ویو ها و ... رو در پنل اضافه کنید. همین در ضمن در ابتدا visible پنل باید false باشه و دکمه ایی که میخواید اون رو ظاهر کنه باید visible پنل رو به true تغییر بده.

موفق باشید.

درود دوست عزیز بنده نميدونم چطور ميشه بک گراندی که گفتید و چطوری با فتوشاپ انجام بدم ميشه آموزشش قرار بدید بقیه کار ها هم کمی متوجه شدم بیشتر توضیح میدید؟ حتما باید ایمیج ویو هم روی پنل بذارم؟

ممنون اگه آموزشش قرار بدید و بیشتر توضیح بدهید

لینک ارسال

درباره سوال اولت که میشه از این کد استفاده کرد

ImageView1.Visible = False

ولی فک کنم جاش روی برنامه بمونه.

برای این که نمونه ایمیج ویو را داخل یه پنل بزار و پنل را RemoveAllViews بکن که ایمیج ویو حذف بشه بعد دوباره اونو فراخونی بکن.توی دیزاینر الفای پنل را هم صفر قرار بده .

درباره سوال دومت میتونی رو کل صفحه یه پنل رنگ تیره بزاری و الفاش را مثلا مقدار 150 بزاری و Visible اون را با دکمه کنترل کنی.البته مثل عکس به این قشنگی نمیشه.

دوست عزیز خیلی ممنون بنده مبتدی هستم چطوری آلفا رو کم یا زیاد کنم؟ بیشتر توضیح میدید که اصلا کار آلفا چی هست؟

لینک ارسال

دوست عزیز دوره آموزش بلور کردن آماده شده و به زودی قرار داده میشه و شما میتونین به راحتی یه بگ گراند بلور بسازید

لینک ارسال

با فتوشاپ میشه صفحه بلو ساخت ولی دیگه اون صفحه پویا نیست و یه صفحه از پیش تعیین شده هستش.

اون پنل رو هم که دوستان میگن بلور نمیشه که، فقط یه لایه تیره میاد سر کار

لینک ارسال

منتظر هستیم انشالله کی قرار میدید؟

و در ضمن امضاء خیلی قشنگی هم دارید لایک

لینک ارسال

با فتوشاپ میشه صفحه بلو ساخت ولی دیگه اون صفحه پویا نیست و یه صفحه از پیش تعیین شده هستش.

اون پنل رو هم که دوستان میگن بلور نمیشه که، فقط یه لایه تیره میاد سر کار

من هم میخوام مثل اسکریی که گذاشتم بشه چجوری با فتوشاپ انجامش بدم برام سوال شده دوست عزیز

لینک ارسال

سلام دوستان منم دنبال همچین کاری هستم کسی اگه میدونه لطفا کمک کنه

لینک ارسال

ولی فک کنم جاش روی برنامه بمونه.

برای این که نمونه ایمیج ویو را داخل یه پنل بزار و پنل را RemoveAllViews بکن که ایمیج ویو حذف بشه بعد دوباره اونو فراخونی بکن.توی دیزاینر الفای پنل را هم صفر قرار بده .

درباره سوال دومت میتونی رو کل صفحه یه پنل رنگ تیره بزاری و الفاش را مثلا مقدار 150 بزاری و Visible اون را با دکمه کنترل کنی.البته مثل عکس به این قشنگی نمیشه.

لینک ارسال

درود یه بگراند کدر در فوتوشاپ طراحی میکنید حالا اکتیویتی رو می سازید و یک بنل با بکگراند مات روی اون قرار بدید و سایر دکمه ها، ایمیج ویو ها و ... رو در پنل اضافه کنید. همین در ضمن در ابتدا visible پنل باید false باشه و دکمه ایی که میخواید اون رو ظاهر کنه باید visible پنل رو به true تغییر بده.

موفق باشید.

لینک ارسال

کد HTML:

و کل صفحه یه پنل رنگ تیره بزاری و الفاش را مثلا مقدار 150 بزاری و Visible اون را با دکمه کنترل کنی.البته مثل عکس به این قشنگی نمیشه.

سوال دومت را

لینک ارسال

کد HTML:

و کل صفحه یه پنل رنگ تیره بزاری و الفاش را مثلا مقدار 150 بزاری و Visible اون را با دکمه کنترل کنی.البته مثل عکس به این قشنگی نمیشه.

سوال دومت را

چرا انقد سخت میگیری، اتفاقا خیلی راحت میشه انجام داد، حتی قشنگتر از این

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...