رفتن به مطلب
  • 0

بستن برنامه ها در اندروید 6 و پایین ترش

ali mo

سوال

سلام و درود  خدمت همه

اقا من نمی دونم چرا این بستن برنامه ها رو نمی تونم انجام بدم این کار توسط برنامه زیر انجام میشه داخل *اندروید 6 و پایین ترش و بدون *روت انجام میشه و البته دسترسی asbility که داخل سورس پایین تر گذاشتم

دانلود برنامه بستن سرویس ها در اندروید 6 و پایین تر

از کتابخونه اقای شاهپیری که در مورد پکیج منیج هم بود استفاده کردم که بتونم کیل کنم پکیج رو ولی بازم نشد پس چه طوری این برنامه بالا این کار رو می کنه ( داخل یک کار نیاز دارم اینکا ر رو و خیلی رفت رو اعصابم )

من سورس خودم می زارم پایین(پیوست) اگر دوستی خواست تلاشی در این جهت انجام بده از سورس پایین استفاده کنه

اگر به جوابی رسیدین کمک کنید خواهشا

close.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 5 ساعت قبل، ali mo گفته است :

سلام و درود  خدمت همه

اقا من نمی دونم چرا این بستن برنامه ها رو نمی تونم انجام بدم این کار توسط برنامه زیر انجام میشه داخل *اندروید 6 و پایین ترش و بدون *روت انجام میشه و البته دسترسی asbility که داخل سورس پایین تر گذاشتم

دانلود برنامه بستن سرویس ها در اندروید 6 و پایین تر

از کتابخونه اقای شاهپیری که در مورد پکیج منیج هم بود استفاده کردم که بتونم کیل کنم پکیج رو ولی بازم نشد پس چه طوری این برنامه بالا این کار رو می کنه ( داخل یک کار نیاز دارم اینکا ر رو و خیلی رفت رو اعصابم )

من سورس خودم می زارم پایین(پیوست) اگر دوستی خواست تلاشی در این جهت انجام بده از سورس پایین استفاده کنه

اگر به جوابی رسیدین کمک کنید خواهشا

close.zip 2.45 MB · 2 downloads

من تو اندروید 10 تست کردم برنامه ای که گذاشتین. ولی هیچ عملکردی نداره و هیچ برنامه ای رو نمیبنده. شما دقیقا چیکار میخواین بکنین؟ منظورتون از بستن برنامه چیه؟

لینک ارسال

این برنامه داخل اندروید 6 و پایین تر کار می کنه داخل 7و 8 و 9و 10 کار نمی کنه

داخل دستگاه هواوی هانر 4ایکس اندروید 6 به خوبی سرویس ها رو می بنده ( و حتی داخل شبیه ساز جنی موشن هم تا اندروید 6 این کار رو به خوبی انجام میده می تونید برنامه رو تست کنید داخل جنی موشن )

منظورم از بستن این هستش که اول میاد کل برنامه های در حال اجرا یا سرویس هاشون رو میگیره ( کاری که من داخل اون سورس کردم) بعد سرویس های اون رو stop می کنه و می بنده

این برنامه دقیقا فکر کنم تابعی که در پرشین پکیج هست به نا killprocees رو اجرا می کنه ( یا lib os) منتها بدون دسترسی روت یا چیز دیگه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...