رفتن به مطلب
  • 0

راست چین کردن ریسایکلر ویو پیجر (کتابخانه هایتکس ریسایکلر)

montazeranmahdi

سوال

سلام و عرض ادب

خسته نباشید

ببخشید که سوالم مربوط به یک کتابخونه تو یک انجمن دیگه هست که دارم اینجا میپرسم ، دلیلش هم اینه که انجمن هایتکس مدت زیادی هست که رسما غیرفعال شده و کتابخونه هاشو پشتیبانی نمیکنه ،

من توسط کتابخونه هایتکس ریسایکلر ویو پیجر یک ریسایکلر افقی درست کردم اما نمیدونم چطور ریسایکلر رو راست چین کنم ، کد زیر رو هم امتحان کردم جواب نداد :

RVP.LayoutDirection="RTL"

البته کتابخونه پرشین ریسایکلر رو هم دارم و میتونم استفاده کنم اما باید از این کتابخونه استفاده کنم ،

پشتیبانش که خوابه ممنون میشم شما کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 3 دقیقه قبل، YareGomnam گفته است :

این کار با PersianRecyceler خیلی راحت انجام میشه. تا آخر شب سعی میکنم یک سورس توی پنل برای دوستان قرار بدم.

لینک ارسال

استاد شاهپیری دانلودش کردم ، خیلییییی عاااالیهههه

ممنون از لطفتون♥

لینک ارسال

در در 19 آذر 1399 در 00:39، YareGomnam گفته است :

سلام و عرض ادب

خسته نباشید

ببخشید که سوالم مربوط به یک کتابخونه تو یک انجمن دیگه هست که دارم اینجا میپرسم ، دلیلش هم اینه که انجمن هایتکس مدت زیادی هست که رسما غیرفعال شده و کتابخونه هاشو پشتیبانی نمیکنه ،

من توسط کتابخونه هایتکس ریسایکلر ویو پیجر یک ریسایکلر افقی درست کردم اما نمیدونم چطور ریسایکلر رو راست چین کنم ، کد زیر رو هم امتحان کردم جواب نداد :

RVP.LayoutDirection="RTL"

البته کتابخونه پرشین ریسایکلر رو هم دارم و میتونم استفاده کنم اما باید از این کتابخونه استفاده کنم ،

پشتیبانش که خوابه ممنون میشم شما کمکم کنید

سلام

بله مدیر اون انجمن رفته سربازی ....

راست چین کردن یعنی ایتمها از راست به چپ باشند خیر فعلا ان کتابخانه این قابلیت رو نداره

شما ایتمهاتونو معکوس نمایید 

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، نورنما گفته است :

سلام

بله مدیر اون انجمن رفته سربازی ....

راست چین کردن یعنی ایتمها از راست به چپ باشند خیر فعلا ان کتابخانه این قابلیت رو نداره

شما ایتمهاتونو معکوس نمایید 

ممنون از لطفتون استاد بزرگوار ، 

باز من کتابخونشو چند ماه پیش خریده بودم از اون انجمن ، اما ای کاش بخش خریدش رو غیرفعال می‌کرد کسی تو این مدت به شوق اینکه پشتیبانی میشه خریداریش نکنه ، 

در کتابخانه جناب شاهپیری امکان راست چین کردن وجود داره ؟ (۶۰۴ تا آیتم)

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، YareGomnam گفته است :

سلام و درود. عزیز کتابخونه PersianRecyceler رو که دارین. چرا با این کتابخونه این کار رو انجام نمیدین؟ مشکلتون کجاس؟

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود. عزیز کتابخونه PersianRecyceler رو که دارین. چرا با این کتابخونه این کار رو انجام نمیدین؟ مشکلتون کجاس؟

سلام استاد بزرگوار ، ممنون از توجهتون . مشکل من تنها در ویوپیجر هست ،

هنگام حرکت میان آیتم‌ها میخواهم با حرکت دادن آیتم ها فقط یک آیتم عوض بشه و آیتم هه فقط در وسط قرار بگیرند .

و یک سوال جدیدی هم که دارم این بود که ویوپیجر راست چین باشه ، 

ممنون از لطفتون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...