رفتن به مطلب

ادیت فایل xml

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت مهندسان عزیز،

راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم برای نوشتن این تاپیک زحمت کشیدم شماهم لطفا کامل راهنمایی کنید. افراد زیادی منتظر چنین تاپیکی هستند و منتظر راهنمایی های شما هستند. شما هم لطفا علوم و تجربه های خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید تا در پیشرفت میهن عزیزمان در زمینه برنامه نویسی سهیم باشید. از شما درخواست دارم مطالب تاپیک را کاملا مطالعه فرمایید و سپس راهنمایی کنید. باتشکر:53::

من میخواهم با استفاده از کتابخانه xmlsax یک فایل xml را از dirasset ادیت کنم.

درواقع این فایل xml مذکور همان یک فایل androidmanifest.xml است که من آن را از این طریق به دست آورده ام:

پسوند apk را به پسوند zip تبدیل کرده ام و آن فایل zip را باز کرده ام سپس فایل androidmanifest.xml را از این فایل زیپ استخراج کرده ام و در dirasset پروژه ام قرار داده ام.

spacer.png

همانطور که میدانید در داخل این فایل xml تگ های packagename و label و... قرار دارد.

اما این فایل xml یک فایل xml ساده و قابل خوانش نیست بلکه رمز نگاری شده است.

الان تصویر زیر همان androidmanifest.xml است که رمزنگاری شده است و من آن را از روش بالا به دست آوردم:

spacer.png

حالا من میخواهم این فایل xml را به یک فایل xml معمولی تبدیل کنم و از این شکل در بیاورم. مثلا به قالب xml زیر تبدیل کنم(با برنامه نویسی بیسک فور):

spacer.png

در واقع بنده میخواهم با استفاده از برنامه نویسی بیسیک فور و کتابخانه های موجود در این زمینه(xmlsax) این دو تگ ها را که مشخص کرده ام ویراش کنم مثلا:

package:b4a.testapp را به package:ir.test.myapp تبدیل کنم و سپس این فایل xml ویرایش شده را به حالت اولیه(رمزنگارش شده)برگردانم و ذخیره کنم.

حتی اگر این کار با بیسیک فور انجام نمیشود لطفا با کدهای php راهنمایی کنید به طوری که یک فایل xml از روی سرور توسط php ویرایش و سپس از طریق برنامه این فایل xml ویرایش شده دریافت گردد.

برای نوشتن این تاپیک زحمت کشیده ام لطفا کاملا راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا کسی جواب نمیده؟ میترسید از علم تون کم بشه؟

ببخشید بخدا خیلی به راهنمایی نیاز دارم پروژه گرفتم کار فرما هی زنگ میزنه فقط همین قسمتش مونده از بزرگان انجمن خواهشمندم راهنمایی بفرمایید⁦❤️

در 7 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

لینک ارسال

این مورد خیلی بحث شده و تا اونجایی ک میدونم کسی جوابی نداشته

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...