رفتن به مطلب

تاپیک قدردانی از استاد شاهپیری⁦

امیرحسین قاسمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

بنده لازم دانستم تا از آقای شاهپیری تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم. ایشان بدون چشم داشت و با دلسوزی علم و دانش خود را در زمینه برنامه نویسی به اشتراک می گذارند. همچنین کتابخانه های متعددی نیز با قیمت های بسیار ناچیز در انجمن قرار داده اند در حالی که ارزش آن کتابخانه ها چندین برابر قیمت هایشان می باشد.

تلاش و کوشش و زحمات آقای شاهپیری در این زمینه بی همتا و ستودنی است. باید بخاطر علمی که در زمینه برنامه نویسی به دست آورده ایم مدیون آقای شاهپیری و دیگر اساتید عزیز باشیم.

با تشکر از شما، ارادتمند شما♥

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

بنده لازم دانستم تا از آقای شاهپیری تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم. ایشان بدون چشم داشت و با دلسوزی علم و دانش خود را در زمینه برنامه نویسی به اشتراک می گذارند. همچنین کتابخانه های متعددی نیز با قیمت های بسیار ناچیز در انجمن قرار داده اند در حالی که ارزش آن کتابخانه ها چندین برابر قیمت هایشان می باشد.

تلاش و کوشش و زحمات آقای شاهپیری در این زمینه بی همتا و ستودنی است. باید بخاطر علمی که در زمینه برنامه نویسی به دست آورده ایم مدیون آقای شاهپیری و دیگر اساتید عزیز باشیم.

با تشکر از شما، ارادتمند شما♥

سلام و درود خدمت شما دوست گرامی.

ممنون بابت تاپیک پرمهرتون. انجام وظیفه بوده قطعا. انشالا عمری باشه بیشتر از اینها در خدمت باشیم.:53:

لینک ارسال

بلع واقعا لازم بود این تاپیک

من خودم به شخصه تو تمام برنامه هام ی 7-8 تا کتابخونه پرشین هست :bigsmile::dance::give_heart:

و لازم میبینم تشکر کنم هم برای جوابگوییشون

و هم تلاشی که میکنن

و خیلی از ضعفای بیسیک با تلاش ایشون کمرنگ شده

:53:

لینک ارسال

سلام خدمت آقای شاهپیری عزیز

واقعا بسیار کار خوبی کردید که این تاپیک رو ایجاد کردید. واقعا آقای شاهپیری با دانش هستن و در زمینه برنامه نویسی یکی از بهترین های کشور هستن به نظرم

خواستم تشکر کنم از ایشون هم بابت به اشتراک گذاری مطالب مفید هم بابت کتابخانه های بسیار ساده و کاربردی و یه تشکر هم از کل عوامل و دست اندر کاران سایت انسر سنتر واقعا خیلی سایت خوبیه  :53:

لینک ارسال

سلام و خسته نباشید به همه دوستان بخصوص گل سرسبد تاپیک مهندس شاهپیری
خلاصه کنیم توی یه جمله که اگر جناب شاهپیری با کتابخانه های مفیدشون نبودن قطعا خیلی ها ترک b4a میکردن، اینکه بگم از همه کتابخانه های ایشون استفاده میکنم دروغه چون میرن لیست خریدمو میبینن میان ضایعم میکنن :bigsmile:

اما شخص بنده خیلی وقت ها بوده گیر بودم و با راهنمایی ها و سرنخ هایی که جناب مهندس دادن مشکلم رفع شده.

از مطالب مفید و کار راه اندازشون خیلی بهره بردیم طی این سالها

ایشالا عمر با عزت و تنی سلامت و زندگی شادی داشته باشند که به پای انسرسنتر و کاربران انسرسنتری بمونن از دغدغه های برنامه نویسی انسرسنتری ها کم کنن

ضمنن خیلی با معرفت بودن که تا الانش هم بدون چشم داشتی وقت گذاشتن و انسرسنتر رو زنده نگه داشتن چون با همین وقت میتونستن مثل اونایی که رفتن برن و درآمدزایی و زندگی بدون مزاحم (ما) کنن.

به هرحال دمشون گرم :53:

لینک ارسال

ممنون از همه دوستان بابت کامنتهای دلگرم کننده شون. خیلی بیشتر از اینا دوس داشتم در خدمت دوستان باشم ولی امان از مشکلات و گرفتاریها. انشالا که لیاقت این همه محبت رو داشته باشیم

:give_heart::give_heart:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...