رفتن به مطلب

سرچ در کافه بازار

mortezaomidi

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان عزیز !

دوستان من واسه برنامم حدود 4ماه وقت گذاشتم و خیلی کامله الانم توی کافه بازار بارگذاری شده اما متاسفانه چون توی سرچ جز گزینه های بالا نیست به راحتی  نمیشه پیداش کرد لطفا راهنمایی کنید راهی هست بتونم بیارمش جزء گزینه های اول سرچ ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفانه بازار همینجوری هست.

بنده هم یک بار حدود ۵ ماه روی یک پروژه حرفه کار کردم توی بازار منتشر شد جالب اینجاست که این برنامه اصلا مشابهی تو بازار نداشت ولی تو جستجو بعد از بیست سی تا برنامه قرار گرفته بود و برنامه های نامرتبط بالا بودند.

به نظرم دو راه وجود داره:

۱- بهشون زنگ بزنی و بگی من این همه زحمت کشیدم چرا برنامه ام تو سرچ پایینه؟

۲- کمپین تبلیغاتی تو سرچ کافه بازار راه بیندازی که حداقل باید یک میلیون هزینه کنی تا شاید به نتیجه برسه. به نظرم هدف شون همینه.

البته من گزینه یک رو بصورت ایمیل انجام دادم اما گفتن که به تعداد نصب فعال، بازدید روزانه از صفحه برنامه ، میانگین نمره های برنامه و... بستگی داره:scare3:

شما اگر کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرام دارید که ممبر یا فالوور زیادی داره میتونید برنامه تون رو بصورت پست معرفی کنید و درخواست دادن پنج ستاره کنید از کاربرانتون. اونوقت احتمالا اگر این گفته بازار درست باشه برنامه تون به تدریج بالا بیاد.

راستی مایکت رو هم فراموش نکنید چون الان ۲۵ میلیون کاربر داره و چندین کارشناس هم دارن که فقط روی سرچ کار می کنند به طوری که هم برنامه توسعه دهنده دیده بشه و هم اینکه کاربر به نتایج بهتری تو سرچ برسه.

من این تجارب رو داشتم اگه دوستان دیگه هم تجربه دارن به اشتراک بزارید.:53:

لینک ارسال

یله دقیقا اصولا توی کافه بازار یا باید پول بدی ک برنامتا توی صفحه اصلی نمایش بدن یا اینکه میزان دانلود بالا بره اون موقع توی سرچ های بالا تر دیده میشه

لینک ارسال

بازار یک قسمت جدیدی رو ایجاد کرده به عنوان کلیدواژه که میتونین کلمه ی موردنظر را جستجو کنید و ببینید که درصد جستجوی اون کلمه چقدر هستش. و بر اساس اون عنوان مربوطه ایجاد کنید. بیشتر برای کمپین تبلیغاتی خوبه اما شما میتونید یک عنوان بهتر انتخاب کنید. بیشتر جستجو ها بر اساس نصب و امتیاز میان بالا .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...