رفتن به مطلب
  • 0

ارور ناامن بودن هنگام نصب

امیرحسین قاسمی

سوال

سلام خدمت دوستان عزیز،
من با b4a یک برنامه ساختم الان هنگام نصب این پیغام میاد:

8735737322669.jpg

البته این هنگام نصب روی دیوایس های دیگه یا مثلا شبیه ساز نمیاد و روی یکی از گوشی هایم میاد که سامسونگ هست

علتش چیه و چرا چنین چیزی رخ میده هنگام نصب؟

با آنتی ویروس کامپیوتر و یک وب سایت آنلاین هم چک کردم مشکلی نداشت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

در 51 دقیقه قبل، ali mo گفته است :

سلام مجدد 

من مجدد یدون امضا ساختم انتی ویروس سامسونگ گیر نداد ولی پروتکت گوگل گیر داد که طبیعی باید یدون برنامه براش بفرستی تا از این حالت دربیاد 

شایدم بعد از چند ساعت مکافی گیر بده به این ساین شاید اطلاعات گوگل در اختیار این قرار می گیره 

شما یه ساین جدید بساز و با یک اپ برای گوگل بفرست تا خطای پروتکتش حل بشه احتمالا زیاد اینم حل بشه

سلام مجدد،دوست عزیز من اصلا احتمال میدم از کلید sign نباشه چون بنده یک کلید قدیمی دارم(البته زیاد هم قدیمی نیست تقریبا برای یک سال پیش هست) پروژه هام رو با b4a می ساختم و با همون امضا می کردم و روی گوشی های سامسونگ هم هنگام نصب ارور ی نمیومد و مارکت هاهم تایید می کردن اما الان اگه پروژه جدید بسازم و با همون کلید ساین کنم مشکل بوجود میاد در حالی که سورس پروژه های قبلی رو که برنامه شون توی مارکت ها تایید شده باز می کنم و با همون کلید قدیمی امضا می کنم هیچگونه مشکلی پیش نمیاد حتی اون پروژه هارو با کلید دیباگ هم خروجی گرفتم ولی هیچ هشداری نیومد.

فقط مسئله روی ساختن پروژه جدید هست که به کلید دیباگ، قدیمی، جدید گیر میده فرقی نداره...

من نمیدونم الان جریان چیه!!

بنظرتون b4a رو کلا پاک کنم و حتی SDK رو هم پاک کنم دوباره دانلود کنم ببینم چی میشه؟؟(البته به این هم زیاد امیدی ندارم چون اگر اینطور بود باید به apk پروژه های قبلی که با همین b4a و همین SDK کامپایل میکردم هم گیر میداد. اصلا موندم آخه چرا باید ویروسی شناسایی بشه؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام مجدد،دوست عزیز من اصلا احتمال میدم از کلید sign نباشه چون بنده یک کلید قدیمی دارم(البته زیاد هم قدیمی نیست تقریبا برای یک سال پیش هست) پروژه هام رو با b4a می ساختم و با همون امضا می کردم و روی گوشی های سامسونگ هم هنگام نصب ارور ی نمیومد و مارکت هاهم تایید می کردن اما الان اگه پروژه جدید بسازم و با همون کلید ساین کنم مشکل بوجود میاد در حالی که سورس پروژه های قبلی رو که برنامه شون توی مارکت ها تایید شده باز می کنم و با همون کلید قدیمی امضا می کنم هیچگونه مشکلی پیش نمیاد حتی اون پروژه هارو با کلید دیباگ هم خروجی گرفتم ولی هیچ هشداری نیومد.

فقط مسئله روی ساختن پروژه جدید هست که به کلید دیباگ، قدیمی، جدید گیر میده فرقی نداره...

من نمیدونم الان جریان چیه!!

بنظرتون b4a رو کلا پاک کنم و حتی SDK رو هم پاک کنم دوباره دانلود کنم ببینم چی میشه؟؟(البته به این هم زیاد امیدی ندارم چون اگر اینطور بود باید به apk پروژه های قبلی که با همین b4a و همین SDK کامپایل میکردم هم گیر میداد. اصلا موندم آخه چرا باید ویروسی شناسایی بشه؟

اون کار رو هم انجام بدید شاید حل شد 

متاسفانه راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه ولی یکبار هم برنامه تون رو برای گوگل بفرستید با کلید معین اون هم تست کنید

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، ali mo گفته است :

متاسفانه راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه ولی یکبار هم برنامه تون رو برای گوگل بفرستید با کلید معین اون هم تست کنید

بخدا با آنتی ویروس کل فایل های پروژه رو بررسی می کنم هیچی پیدا نمیکنه خود apk خروجی رو چک می کنم هیچی پیدا نمیشه.

میتونم یک پروژه جدید و خالی بسازم سورسشو براتون بفرستم شما ازش یک خروجی بگیرید برام بفرستید من چک کنم؟(در واقع دوتا خروجی برام بگیرید(یکی با کلید معتبر یکی هم با دیباگ)) من هر دوشو چک کنم اگر هر دوشون با موفقیت نصب شدن، خب پس مشکل از ساین نیست و مطمئنا مشکل از کامپایلر b4a من و یا SDK هام هستش.

اصلا شما میتونید خودتون اول سورس رو اسکن کنید بعد ازش خروجی بگیرید تا ببینید که ویروس نداره... اصلا یک پروژه خالی چه ویروسی باید داشته باشه؟

این لطف رو در حق بنده کنید خیلی ممنون میشم:heart:

لینک ارسال

دوست عزیز پروژه خالی ویروسی نداره اصلا یا احتمالش خیلی کمه 

گوگل یا انتی ویروس های دیگه چون با امضا یا ساین برنامه نویس می شناسن به خاطر همین مورد برنامه نویس های غیر معتبر رو به عنوان احتمال ویروس می شناسن و بهش گیر می دن 

شما اگر برای من سورس خالی رو بفرستید و من کامپایل کنم در واقع دارم از sdk  و b4a خودم استفاده می کنم پس نتیجه ای نداره 

من یه اپ برای شما فرستادم که با ساین خودم بود و گفتید ویروس نشناخت این رو تست کردیم 

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، ali mo گفته است :

دوست عزیز پروژه خالی ویروسی نداره اصلا یا احتمالش خیلی کمه 

گوگل یا انتی ویروس های دیگه چون با امضا یا ساین برنامه نویس می شناسن به خاطر همین مورد برنامه نویس های غیر معتبر رو به عنوان احتمال ویروس می شناسن و بهش گیر می دن 

شما اگر برای من سورس خالی رو بفرستید و من کامپایل کنم در واقع دارم از sdk  و b4a خودم استفاده می کنم پس نتیجه ای نداره 

من یه اپ برای شما فرستادم که با ساین خودم بود و گفتید ویروس نشناخت این رو تست کردیم 

شما لطفاً سورس همون اپ خالی رو برام پیوست کنید ممنون میشم

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

شما لطفاً سورس همون اپ خالی رو برام پیوست کنید ممنون میشم

test.zip

لینک ارسال

در در 11 بهمن 1399 در 09:27، ali mo گفته است :

سلام وقت بخیر همونطور اقای شاهپری عرض کردند 99 درصد  مشکل از ساین هستش حتما چک کنید که امضا کرده باشید چون من هم الان چک کردم دیدم دیدم ساین پریده و مجدد ساین کردم می تونید پروژه خالی زیر نصب کنید که با b4a کمپایل شده ببینید که مشکلی نیست

https://s17.picofile.com/file/8423259050/test.apk.html

دوست عزیز من برنامه شما رو روی گوشی سامسونگ نصب کردم اون روز هیچ اروری جلوی نصب رو نگرفت اما الان همین app رو که شما خودتون با سیستم خودتون کامپایل کردید روی شبیه ساز ناکس که درای آنتی ویروس مکافی هست نصب کردم گیر داد... خیلی عجیبه...

لینک ارسال

در در 11 بهمن 1399 در 22:02، ali mo گفته است :

دوست عزیز من b4a10.2 رو پاک کردم b4a8 رو نصب کردم اما بازم نشد

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

دوست عزیز من برنامه شما رو روی گوشی سامسونگ نصب کردم اون روز هیچ اروری جلوی نصب رو نگرفت اما الان همین app رو که شما خودتون با سیستم خودتون کامپایل کردید روی شبیه ساز ناکس که درای آنتی ویروس مکافی هست نصب کردم گیر داد... خیلی عجیبه...

قبلا با  این پکیج برنامه ای نصب کرده بودید که امده باش روش ؟ 

یکبار کلا حذف کنید مجدد و نصب کنید ببینید به چه نحو هست

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، ali mo گفته است :

قبلا با  این پکیج برنامه ای نصب کرده بودید که امده باش روش ؟ 

یکبار کلا حذف کنید مجدد و نصب کنید ببینید به چه نحو هست

خیر، اصلا اون برنامه رو شما خودتون کامپایل کرده بودید من الان همونو از پیکوفایل روی یکی از تبلت هایم هم نصب کردم حین نصب هشدار نامیده اما پس از نصب پنجره ای باز شد و گفت این برنامه خطرناک است همون مکافی گیر داد ولی اون روز روی گوشی سامسونگ S7 نصب کردم مشکل نداشت

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...