رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای ساخت پرداخت آنلاین

حسن قاسمی نیا

سوال

سلام دوستان .

میبخشید من عادت دارم موق سوال پرسیدن کل چیزایی که مد نظر هست برام را بگم برای همینه پستام همیشه طولانیه

بعد انجام چندتا کار ساده میخوام پرداخت آنلاین درست کنم پروسشو با php و تو نت انجام میشه ولی میخوام پرداخت های توی برنامه ثبت بشه و برای کاربر به این صورت به نظر بیاد که داره از تو برنامه همه کار انجام میده . ( مثل فیلم آموزشی اتصال به دیتابیس و ارسال اطلاعات دریافت اطلاعات و حذف که تو فروشگاه هست )

خب الان همه کاراشو با آموزش هایی که خوندن میتونم خودم انام بدم بغیر از یک کار اونم رفتن به صفحه پرداخت آنلاین هست

تو سایت برنامه نویس او آر جی دیدم یکی نوشته اتصال به پرداخت آنلاین اصولی نیستو قابل هک هستو نمونشم سایت بازارو مثال زد . در کل بگم من این چیزارو قبول ندارم چون وب ویو تفاوتی با مرور گر گوشی نداره فرقش اینه که این توی برنامه اجرا میشه بدون لینک اونو تو مرور گر اجرا میشه با لینک

چیزی که الان من میخوام اینه که میخوام تو خود برنامه یک قسمت به ضاهر شبیه مرور گر درست کنم نمیدونم نسخه جدید بازار را دید یا نه اون دقیقا برای اینکه حرفی نباشه همین کارو کرده اومده تو خود برنامه با همین وب ویو یک مرور گر خیلی ساده درست کرده طوری که مثلا طول و عرضو زده 80% یعنی صفحه پرداخت روی برنامه باز میشه صفحه پرداخت هم بالاش لینکی که تو صفحه هستی را نشون میده به همراه بستن پرداخت + خود صفحه پرداخت تصویر ببینید :

attachment.php?attachmentid=2125&stc=1

منم دقیقا همچین چیزی میخوام اول اینکه لینک ثابت نیست و تو هر پرداخت id_get خاص خودشو داره که اونو من دریافت میکنم مورد نداره فقط نمیدونم چطوری ضاهر این صفحه را درست کنم که به این شکل باز بشه اون لگو مهم نیست فقط همین دو بخش به همین شکل باز بشه یک دکمه بستن این قسمت هم وجود داشته باشه این خود کار بعد پرداخت بسته میشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

18 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سوال من فقط استایلش بود نمیدونما چرا همه این برداشتو کردن *herher*

لینک ارسال

سوال من فقط استایلش بود نمیدونما چرا همه این برداشتو کردن *herher*

یه چیزی تو همین مایه ها دارم . میگردم. میفرستم برات.

محل سکونت رو هم بنویس حسن.

لینک ارسال

دوستان حداقل اون بستنش را راهنمایی کنید الآن تصویری که بالا گذاشتم امکان بستن وب ویو نداره الان مثلا من وب ویو را باز کردم و کاربر تا نصف راه رفت بعد دید پولش کمه حالا باید وب ویو ببنده اینو راهنمایی کنید

نمیدونم درست حرفتو متوجه شدم یا نه ولی خوب میتونی کلا کنترل هارو ریمو کنی برا بستن

Panel1.RemoveView

لینک ارسال

ممنونم آقا آرش دقیقا همینو میخواستم حالا برای نمایش مجددش چیکار کنم ؟

لینک ارسال

مثلا برای پرنتش(والدش) اینو میزنی

Activity.AddView(panel1,0,70%y,100%x,30%y)

لینک ارسال

درود

چرا از USSD استفاده نمیکنید؟

خیلی سریع تر و مطمئن تر هم میتونه باشه *fekr*

لینک ارسال

این برای کار خاصی نمیخوام همینطوری میخوام درست کنم دستم راه بیفته بتونم برنامه های بهتری بزنم . :)

لینک ارسال

تا جایی که من اطلاع دارم باید درگاه بانک اختصاصی بخرید ... !

آدرس لینک رو ببینید . به درگاه بانکی شاپرک متصل شده !

هیچ ربطی به خود بازار نداره .

لینک ارسال

مشکل اونش نیست داداش از پیلاین استفاده میکنم . اونا که مربوط به php میشه . رو اونا مشکل ندارم مشکلم فقط همون دیزاین اون صفحه هست که به این شکل باز بشه و اون دکمه بستن را داشته باشه :)

لینک ارسال

خحقیقتا من اصلا متوجه منظورتون نمیشم

خب این کلا یک پنل هست که بالاش یک EditText هست و اون اسم بازار هم یک ImageView هستش

پایین هم یک WebView که لینک خرید رو باز کرده

لینک ارسال

خب همین دقیقا حالا استایل های اون کادر رو میخوام الان من درست منم این شکلی نمیشه خیلی زشت میشه دیگه خودتون بهتر میدونید دیفالت برنامه اندروید در میاد اینقدر رسی نمیشه مثلا لینک https را صبز نشون داده قبلش قفل سبز گذاشته اینارو میخواستن نمیدونم تو اندروید بهش استایل میگن دیزاین میگن چی میگن همونو میخوام :)

لینک ارسال

خب همین دقیقا حالا استایل های اون کادر رو میخوام الان من درست منم این شکلی نمیشه خیلی زشت میشه دیگه خودتون بهتر میدونید دیفالت برنامه اندروید در میاد اینقدر رسی نمیشه مثلا لینک https را صبز نشون داده قبلش قفل سبز گذاشته اینارو میخواستن نمیدونم تو اندروید بهش استایل میگن دیزاین میگن چی میگن همونو میخوام :)

هر چیزی که شما دوست داشته باشید اسمش رو میتونید بزارید :-d

حقیقتش بنده الان خیلی کار دارم باید یک سری کارها رو انجام بدم که دو سه ساعت دیگه ان شالله برم بندرعباس فردا صبح یک امتحانی دارم.

تا ظهر یا عصر برمیگردم . اگه تا فردا سایر دوستان کمک آنچنانی نکرده بودن خودم کمکتون میکنم *fekr*

اون فلش و ... هم همه عکس هستند . چیزی ندارن که قابل آموزش باشه 169.gif

لینک ارسال

خوب قفل که عکسه.خودت میتونی یه ایمیج ویو بزاری کنار edittext یا اصلا قفل را جزو بک گراند edittext بگیری

برای دو رنگ کردن متن داخل یه edittext فک نکنم روشی باشه(یعنی اطلاعی ندارم )

ولی میشه از دوتا ادیت تکس استفاده کرد کنار هم چون فقط نمایشیه

--------------------------

نکته ی خیلی مهم اینه که مرورگر ها خودشون این رنگ سبز را ایجاد میکنند چون بی طرفن

حالا بازار هم این کارو کرده ولی فقط برای یک سری لینک مخصوص خودش یعنی هیچ اعتباری بهش نیست چون داره توش دست میبره سبزش میکنه دیگه :)

تو هم بزاری فقط جنبه زیبایی داره و اعتبار نمیاره

لینک ارسال

ربطی نداره داداش مهم اینه که الان هر بانکی بری پرداخت انجام بدی خودش پرتکل https داره این رنگ سبز و علامت قفل سبز را همه میشناسند حالا ممکنه کار من ظاهری باشه ولی در باطن هم همینه دیگه :)

با این حال ممنون

لینک ارسال

دوستان حداقل اون بستنش را راهنمایی کنید الآن تصویری که بالا گذاشتم امکان بستن وب ویو نداره الان مثلا من وب ویو را باز کردم و کاربر تا نصف راه رفت بعد دید پولش کمه حالا باید وب ویو ببنده اینو راهنمایی کنید

لینک ارسال

حسن جان میتونی از همراه پی استفاده کنی.

برای درگاه های دیگه هم خواستی بگو تا سورسشو برات بفرستم.

راستی برای این گفتم میتونی زود راه بیفتی که پی اچ پی بلدی اگه اندروید هم بلد باشی میتونی به راحتی برنامه های تحت سرور بسازی که الانه انگاره پول تو این برنامه ها هست.

(چرا نیومدی امتحان بدی؟؟؟؟؟)

لینک ارسال

نیمخوام استفاده کنم داش مخوام خودم بنویسم

+

رفته بودیم مسابقه دوم استان شدیم احتمال شنبه بنر میزنن ورودی دانشگاه :D

تو اسکایپ نداری ؟ یا مسنجر ؟

لینک ارسال

نیمخوام استفاده کنم داش مخوام خودم بنویسم

+

رفته بودیم مسابقه دوم استان شدیم احتمال شنبه بنر میزنن ورودی دانشگاه :D

تو اسکایپ نداری ؟ یا مسنجر ؟

مبارکه حسن جان.

دم همه بچه های دانشگاه گرم. حی میرن طلا و نقره میارن. گاو صندوق پر شده.

اگه میخوای خودت بنویسی روش درستی رو در پیش نگرفتی . چون سئوالت مربوط میشه به درون پرداخت بازار. کلا موضوع متفاوته. چون فقط بحث متصل شدن به بازار دستته نه خود درگاه.

توی پی اچ پی میدونم حرف نداره کارت .

ولی کل ماجرا اینطوریه واسه درگاه شخصی توی نرم افزار . یه مقدار میفرستی واسه فایل پرداخت روی سایت خب اون مقدار رو میگره. با ای پی آی تو میره واسه پرداخت. خب بعد باید بهش بگی که اگه پرداخت شد برو به این آدرس. توی برنامه هم باید بنویسی که اگه وب ویو رفت به همچین آدرسی قبول کن که پرداخت شده. و بیا فلان کار رو انجام بده.

به نظر میاد که امنیتش کمه . اما من تست کردم. به هیچ عنوان نمیشه دستکاریش کرد. چون وب ویو آدرس با رو نشون نمیده. اگه هم نشون بده میتونی ویرایش رو غیر فعال کنی.

یه سورسی در این مورد نوشته بودم . پیدا کنم میزارم توی سایت.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...