رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام،

حدود 6 ماه پیش در مهر 1399 پروژه (دریم لیگ تیم) را به همراهی 10 تن از افراد که تیم شدیم(جمعا 11 نفر)، شروع کردیم.

در مسیر توسعه با ناهمواری های گوناگون روبه رو شدیم و سختی های زیادی را متحمل شدیم امّا با روحیه عالی دوستان همه آنها را هموار کردیم.

دریم لیگ تیم در عصر 00/01/07 در مایکت منتشر شد و تا دیروز حدود 92 نفر آن را دانلود و نصب نموده اند. در روز اول انتشار(که حوالی ساعت 7 عصر صورت گرفت) تا ساعت 12 شب همان روز آمار مشاهده تبلیغ ویدیویی جایزه دار به بالای 300 رسید. همچنین با گذر فقط سه روز از انتشار چندین نفر از محصول پرداخت درون برنامه ای استفاده کرده است. گفتنی است این آمار درحالی است که دریم لیگ تیم در نتایج جستجوی مایکت تثبیت نشده است زیرا جهت تثبیت و بالا آمدن برنامه در نتایج جستجو مقداری زمان لازم است.

امّا دریم لیگ تیم چیست؟

یک بازی فوتبال اندرویدی به نام(دریم لیگ) وجود دارد که از سوی استودیوی فرست تاچ گیم منتشر شده است و موفقیت های بسیاری کسب کرده و کاربران بسیار زیادی از ایران و سایر نقاط دنیا جذب کرده است. این بازی به طور پیشفرض فقط شامل 3 بازیکن ایرانی است و همچنین تعدادی از بازیکنان خارجی را نیز ندارد. ما با برنامه ریزی و تفکر، دریم لیگ تیم را توسعه داده ایم تا روی بازی دریم لیگ تیم های ایرانی(مثلا شامل علیرضا بیرانوند، سردار آزمون و صدها بازیکن دیگر که دریم لیگ فاقد آنها می باشد) و تیم های خارجی(شامل بازیکنانی مثل بوکایوساکا و صدها بازیکن دیگر که در دریم لیگ نیستند) نصب کند.

تیم های نصب شده توسط دریم لیگ تیم عین واقعیت هستند(بازیکنان دارای نام و نام خانوادگی واقعی،ملیت،پای تخصصی و... هستند و چهره بسیاری از آنها شبیه به دنیای واقعیت می باشد.)

جهت طراحی بصری و پیاده سازی این برنامه بنده هزینه های نسبتا زیادی را پرداخت کرده ام که به بیش از چند میلیون می رسد. اما پیاده سازی فنی را بیشتر خودم به همراه سه نفر انجام میدادم.

دریم لیگ تیم برای اولین بار در جهان توسعه یافته و نظیر و مشابهی در جهان ندارد.

اگر دریم لیگ تیم در مایکت به فروش خوبی برسد و کاربران راضی باشند احتمال نشر نسخه انگلیسی آن در گوگل پلی افزایش خواهد یافت.

لطفا دریم لیگ تیم را از مایکت دریافت و ضمن حمایت از ما(مخصوصا من که هزینه کرده ام:DD:) بازخورد و پیشنهادات خود را بنویسید.

دریم لیگ تیم در مایکت:

https://myket.ir/app/com.team.dls

همچنین در صورتی که بخواهید تیم های نصب شده توسط دریم لیگ تیم را مشاهده کنید باید بازی دریم لیگ 2019 را نصب کنید:

دریم لیگ 2019 در مایکت:

https://myket.ir/app/com.firsttouchgames.dls3

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و دورود.ضمن خسته نباشید.

البته امیدوارم از نظر بنده ناامید نشید و جنبه های مثبت قضیه رو برداشت کنید.

اپ هم‌ از لحاظ فنی و هم از لحاض بصری ضعیف کار شده و تو همون نگاه اول تو ذوق کاربر میزنه. 

buttomnavigation که اصلا کارکرد استانداردشو نداره و با تغییر تب کلا انگار اکتیویتی عوض میشه. رنگ بندی هم که هیچ الگوی خاصی نداره و هرچی دم دست بوده استفاده شده. جابه جایی بین اکتیویتیها هم که واقعا داغونه. دیالوگ حمایت هم که هربار اپ ظاهر میشه نمایش داده میشه که جالب نیست خیلی. و نکته دیگه اینکه اصلا کارکرد برنامه مشخص نیست که چیه و فقط من دانلود یه سری فایل که همون تیمها باشه دیدم با یه گردونه.

انشالا که تو نسخه های بعد اپ قویتری طراحی بشه

موفق باشید:53:

لینک ارسال

در در 10 فروردین 1400 در 19:06، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و دورود.ضمن خسته نباشید.

البته امیدوارم از نظر بنده ناامید نشید و جنبه های مثبت قضیه رو برداشت کنید.

اپ هم‌ از لحاظ فنی و هم از لحاض بصری ضعیف کار شده و تو همون نگاه اول تو ذوق کاربر میزنه. 

buttomnavigation که اصلا کارکرد استانداردشو نداره و با تغییر تب کلا انگار اکتیویتی عوض میشه. رنگ بندی هم که هیچ الگوی خاصی نداره و هرچی دم دست بوده استفاده شده. جابه جایی بین اکتیویتیها هم که واقعا داغونه. دیالوگ حمایت هم که هربار اپ ظاهر میشه نمایش داده میشه که جالب نیست خیلی. و نکته دیگه اینکه اصلا کارکرد برنامه مشخص نیست که چیه و فقط من دانلود یه سری فایل که همون تیمها باشه دیدم با یه گردونه.

انشالا که تو نسخه های بعد اپ قویتری طراحی بشه

موفق باشید:53:

سلام،

اول از همه از اینکه صادقانه جهت بهبود برنامه پست گذاشتید از شما سپاسگزارم.♥

بله، با کلیک روی آیتم های BottomNavigation کلا اکتویتی عوض میشه دلیل اینکه از اکتویتی های جداگانه استفاده کردیم این بود که پردازش های بسیار سنگینی روی هر اکتویتی انجام میشه(مثلا مجموع خط ها در اکتویتی مربوط به فروشگاه بیش از 2000 خط هست که اگه مثلا همه اینها رو به همراه کدهای اکتیویتی های دیگر در یک اکتویتی بنویسم ممکنه رو Thread اکتویتی فشار وارد بشه و باعث کندی برنامه و حتی فورس کلوز بشه.

جابجایی بین اکتویتی ها بله، بنظرم کلا داغونه:lol: چون ابتدا صفحه سفید میشه و بعد چند لحظه به اکتویتی دیگه میره. علتش هم اینه که قبل از خاتمه اکتویتی فعلی کل ویوهای اون Remove میشن تا حافظه رم رو نگیرن و پردازش برنامه کندتر نشه. اگه اینکار انجام نمی شد در اکتویتی مربوط به فروشگاه فورس کلوز میداد.

اینجا هم تاپیکی توی این انجمن در این باره زده بودم که متاسفانه به نتیجه منطقی نرسیدم و مجبور شدم اینکارو انجام بدم:20:

در مورد رنگ بندی هم والا دوستم کلا رنگ هارو از یک سایت در می آورد که همشون متریال بودن!!

اون دیالوگ حمایت از سرور قابل تنظیمه، میتونم متن شو عوض کنم یا کلا غیرفعالش کنم مثلا توی اون Msgbox دیروز نیمه شعبان رو تبریک گفته بودم و اطلاع داده بودم که روی محصولات فروشگاه تخفیف داده شده... گفتم چند روزی هم این باشه:DD:

کارکرد این برنامه هم که پست اول گفتم روی یک بازی فوتبال بازیکن ایرانی نصب میکنه.

بطور کلی قبول دارم روی Ui برنامه کمی ضعیف عمل کردیم ولی بحث های فنی و طراحی بازیکن ها بیشتر مورد توجه بوده.

ممنون بازهم، به امید بهتر شدن:53:

لینک ارسال

در در 10 فروردین 1400 در 14:24، امیرحسین قاسمی گفته است :

دریم لیگ 2019 در مایکت:

https://myket.ir/app/com.firsttouchgames.dls3

سلام اقای قاسمی :hi:

خسته نباشید ؛ نمره ی ایده رو بالا میدم اما دربخش عملکرد و طراحی ضعف وجود داره

طبیعتا بدون برسی سورس نمیتونم نظری برای بهبود عملکرد برنامه بدم اما تصمیم گرفتم در بحث طراحی رابط کاربری کمی ایده هام رو باهاتون به اشتراک بگزارم :dance2:

خواهشا قدرت طراح B4X رو دست کم نگیرین ! به راحتی فقط با کمی خلاقیت میشه زیباترین رابط کاربری هارو روش پیاده کرد :ok:

spacer.png

اینم پیشنهاد من برای برنامه شما ( تصویر پاینو میگم ) : :dance2:

به راحتی با استفاده از کتابخانه های انجمن میشه منو و لیست تیم هارو ایجاد کرد ؛ سعی کردم از طراحی های استاندارد خارجی الگو بگیرم البته این بستگی به خودتون داره که جا های خالی رو چطور پر کنین :))

راستی منظور من از کلمه Manuals دفترچه ی راهنما بودش :wacko1:

spacer.png

اگر مایل بودید در اپدیت بعدیتون از طرح من هم استفاده کنید :53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...