رفتن به مطلب
  • 0

سئوال در مورد دانلود عکس هر مطلب

alireza_066

سوال

سلام دوستان من یه کتاب دارم که موضوعات و مطالب زیادی داره و هر مطلب هم یه عکس داره میخوام وقتی کاربر روی یه مطلب کلیک کرد و خواست اونو بخونه عکس دانلود شه اونم فقط یک بار یعنی بار بعدی که خواست اون مطلب رو بخونه دیگه عکس دانلود نشه میشه و میخوام اگه عکس یه مطلب رو دانلود نکرده بود و به صورت آفلاین رفت تو مطلب یه عکس پیشفرض بیاد بالا حالا میشه بگید چطور باید انجام بدم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

تو دیتابیست یه ستون اضافه کن لینک هر مطلب بذار تو اون !

بعدش با imagedownloader بگو بگیره !

این که کاری نداره !

لینک ارسال

تو دیتابیست یه ستون اضافه کن لینک هر مطلب بذار تو اون !

بعدش با imagedownloader بگو بگیره !

این که کاری نداره !

مرسی از راهنماییتون من زیاد وارد نیستم میشه سمپل بدید

لینک ارسال

ببین تو اول بگو از دیتابیس استفاده کردی یا نه؟!

میتونی مثلا دانلود کنی و کپی کنی تو Internal بعد بگی اگه وجود داشت دیگه دانلود نکنه...
لینک ارسال

سلام

خب اینکه مبتدی هستید و شاید با یکسری مسائل آشنایی نداشته باشید ( شایدم داشته باشید  :rolleyes: )

خب ببینید دوست من شما نمیدونم به چه شکل دارید عمل می کنید ( مطالب رو به صورت آنلاین می گیرید یا آقلاین)

اگه متن و تکست رو از دیتابیس آقلاین میگیرید و لینک عکس رو توی همین دیتابییس آقلاین قرار دادید که میشه کاریش کرد

به چه صورت ؟ به این صورت که شما مثلا از لیست ویو برای لود موضوعات کتاب استفاده کنید و به لیست ویو یک مقدار بازگشتی بدید و این مقدار بازگشتی بشه همین لینک عکس ما.

و در رویداد ItemClick  شما بیایید Value  رو دانلود کنید و برای همین منظور یک فیلد وضعیت واسه عکس هم میتونید بزارید که اگه دانلود شد مثلا توی فیلد وضعیت بزنه 1 و دقعات بعدی بیاد عکسو از مسیری که حین دانلود ذخیره کردید فراخوانی کنه.

و واسه پیشفرضم میتونید همون فیلد وضعیت رو چک کنید که اگه مقدار 1 نبود یک عکس توی پوشه Assets ( دارایی) قرار بدید و فراخوانیش کنید.

شاید یکم پیچیده به نظر بیاد ولی اگه کار با دیتابیس و لیست ویو اینارو قشنگ یاد داشته باشید میفعمید چی میگم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...