رفتن به مطلب

کتابخانه Farakhani (فراخوانی از دیتابیس)

shahab.es

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا

سلام خدمت همه ی استاید

یه کتابخانه نوشتم برای اتصال راحت تر به دیتابیس و فراخوانی داده ها

امکانات:

دریافت متن از دیتابیس

فراخوانی در SingleLine Listview

فراخوانی در TwoLine ListView

فراخوانی در TwoLineAndBitmap Listview

استفاده ازش راحته

شما تعریفش میکنید و المان ها رو بهش میدید

فراخوانی میکنه (دیگه کدی برای فراخوانی و تبدیل به بیت مپ و ... نمینویسید)

یه نمونه هم میذارم که به این وسیله درست شده

نظرتونو بگید حتما

یا علی

دانلود کتابخانه

دانلود سورس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا شهاب من از همین کتابخونه و روش استفاده کردم ولی وقتی به ماژول متن میرم و میخواد متن رو بیاره از نرم افزار میپره بیرون.فقط در ماژول اول، یه لیست ویو دیگه خودم درست کردم که معمولیه.یه نگاهی بکن.

http://s6.picofile.com/file/8191642126/w.rar.html

لینک ارسال

آقا شهاب من از همین کتابخونه و روش استفاده کردم ولی وقتی به ماژول متن میرم و میخواد متن رو بیاره از نرم افزار میپره بیرون.فقط در ماژول اول، یه لیست ویو دیگه خودم درست کردم که معمولیه.یه نگاهی بکن.

http://s6.picofile.com/file/8191642126/w.rar.html

مهدی جان شما listview value رو خالی گذاشتید و همین متغیر رو (که مقداری توش نیست رو)دارید میدید به کتابخانه

اون قسمت رو درست کنید

ار اونجایی که لییست ویو رو دستی درست کردید، باید یه مقدار رو دستی بدید به کتابخانه

مثلا جای listviewValue ، ای دی اون ردیف از دیتابیس رو به شکل استرینگ("   ")وارد کنید

مثلا  "1"

لینک ارسال

مهدی جان شما listview value رو خالی گذاشتید و همین متغیر رو (که مقداری توش نیست رو)دارید میدید به کتابخانه

اون قسمت رو درست کنید

ار اونجایی که لییست ویو رو دستی درست کردید، باید یه مقدار رو دستی بدید به کتابخانه

مثلا جای listviewValue ، ای دی اون ردیف از دیتابیس رو به شکل استرینگ("   ")وارد کنید

مثلا  "1"

آها یعنی همون ID رو بدم که متن داخلش قرار گرفته؟

لینک ارسال

اره

اگه از لیست ویو و دیتابیس استفاده کنی، مقدار اون ایتمی که کلیک کردی رو میدی

اگرم لیست ویو رو درستی وارد کردی، باید ای دی رو دستی بهش بدی

لینک ارسال

نه چه لطفی ؟ کار خوب رو باید تحسین کرد.... من یکم باهاش کار کردم نتونستم اون متن لیبل رو بصورت اسکرول نشون بدم... (البته این ضعف مال برنامه نویسی ... خب تازه کارم دیگه)  ولی بازم تلاشمو می کنم... راستی میدونم تو این تایپیک جاش نیست ولی نمی دونستم این سوال رو کجا باید مطرح کنم... چرا صفحات انجمن اینجوری شده... موضوعی رو سرچ می کنی مطالبی پیدا نمیشه و لینک عکس ها رو که کلیک میکنی صفحه ی اول انجمن باز میشه ؟؟؟؟

لینک ارسال

عزیزی داداش

ببین درباره سوال اولت میتونی از کتابخانه تکست ستینگ استفاده کنی

اول باید یه اسکرول ویو بذاری رو صفحه دیزیانرت و بعد لیبل رو بهش معرفی کنی

بعد با استفاده از کتابخانه تکست ستینگ و ایتم Long text فکر میکنم ، میتونی یه متن بزرگ رو به اسکرول ویو ببری

منم با جستجو همین مشکلو دارم

که جناب ایزدی گفتن داره رفع میشه 

اگه درباره کتابخانه تکست ستینگ یا معرفی لیبل به اسکرول ویو مشکلی داشتی بگو یه سورس برات ردیف کنم داداش

موفق باشی :)

لینک ارسال

عباس جان

یه سورس براتون اماده کردم

سورس

لینک ارسال

واقعا نمی دونم چی بگم... واقعا ازت ممنونم... تقریبا کمتر از یه ماهه که برنامه نویسی رو شروع کردم... اولین کارم رو نوشتن یه کتاب حجیم که تقریبا حدود صد و چهارده تا زندگینامه توش باشه قرار دادم و بعد ازمدتی کارکردن دوستان گفتن باید با دیتابیس کار کنی... رفتم دیتابیس رو یاد گرفتم وخیلی تو این راه اذیت شدم. خیلی جاها کم می آوردم و میارم... چند روش مختلف رو نوشتم و تست کردم تا دیروز که یواش یواش میخواستم اصلا بی خیال همه چی بشم.... جالب تر اینکه قراره این کتاب بصورت کاملا رایگان منتشربشه... ولی دیروز که کتابخونه تو دیدم یکوچولو امیدوار شدم و الانم که واقعا لطف کردی و این سورس رو برام آماده کردی واقعا دوباره مشتاق شدم که کتابمو تمومش کنم... فقط به نظرت امکانش هست بین این مطالب طولانی یا حداقل اول هرکدوم یه تصویر قرار بدم ؟؟؟ واقعا ازتون ممنونم....

لینک ارسال

(یادت نره کتابخونه Phone از من 19 گرفته)

میبخشید کتابخونه phone چه مشکلی داره !؟

شما میتونی یه کتابخونه بهتر از phone بنویسی که بهش 19 دادی؟ :huh:

لینک ارسال

• 2 سال بعد...

یه سوال:ببینید ما اومدیم متن داخل دیتابیس را با کتابخانه فراخوانی اوردیم توی بیسیک و برنامه

حالا  اگر بخواهیم متن داخل دیتا بیس را تغییر بدیم و بعد از تغییر ،تغییرات توی برنامه نوش داده بشه باید چیکار کنیم؟

به زبان ساده:

من برنامه را با یک دیتا بیس اولیه دادم به کاربر 

بعد میخوام کاربر هر وقت برنامه را باز میکنه یه دکمه بذارم تا با کلیک بر روی دکمه اطلاعات دیتا بیس را بازبینی کنه تا اگر داده های دیتا بیس  تغییر کرده بود با این زدن این دکمه داده های جدید بیاد توی برنامه

چیکار کنم؟

البته همه اینها توی دیتا بیس آفلاینه بدون نیاز به سرور و هاست

قبلا تمی دونم کجا آموزش  را دیده بودم

اما الان هرچی  همه جا یاینترنترا م یگردم پیدا نمی کنم

راهنمایی کنید

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، KMOHAMMAD گفته است :

یه سوال:ببینید ما اومدیم متن داخل دیتابیس را با کتابخانه فراخوانی اوردیم توی بیسیک و برنامه

حالا  اگر بخواهیم متن داخل دیتا بیس را تغییر بدیم و بعد از تغییر ،تغییرات توی برنامه نوش داده بشه باید چیکار کنیم؟

به زبان ساده:

من برنامه را با یک دیتا بیس اولیه دادم به کاربر 

بعد میخوام کاربر هر وقت برنامه را باز میکنه یه دکمه بذارم تا با کلیک بر روی دکمه اطلاعات دیتا بیس را بازبینی کنه تا اگر داده های دیتا بیس  تغییر کرده بود با این زدن این دکمه داده های جدید بیاد توی برنامه

چیکار کنم؟

البته همه اینها توی دیتا بیس آفلاینه بدون نیاز به سرور و هاست

قبلا تمی دونم کجا آموزش  را دیده بودم

اما الان هرچی  همه جا یاینترنترا م یگردم پیدا نمی کنم

راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز 

چیزی که شما دنبالش هستید دستور Update هست که توی کتابخونه فراخوانی هم موجوده 

fara.Update1("esm sotoone morede nazar","meghdar jadid ke mikhahid jaygozin konid","Id mored nazar ")

fara.Update1("fave","1","1")

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، sbr گفته است :

سلام دوست عزیز 

چیزی که شما دنبالش هستید دستور Update هست که توی کتابخونه فراخوانی هم موجوده 

fara.Update1("esm sotoone morede nazar","meghdar jadid ke mikhahid jaygozin konid","Id mored nazar ")

fara.Update1("fave","1","1")

سلام و تشکر از راهنمایی تون

این آپدیت توی نسخه جدید فراخوان  هست ؟

لینک ارسال

در 16 دقیقه قبل، KMOHAMMAD گفته است :

سلام و تشکر از راهنمایی تون

این آپدیت توی نسخه جدید فراخوان  هست ؟

بله توی هست 

امتحان کنید 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...