رفتن به مطلب

قفل کردن راست کلیک برای برنداشتن کد از صفحه

ارمین رمضانی دلیجانی

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا سلام دوستان تو بعضی از برنامه ها که ما مینویسیم احتیاج داریم برنامه رو مستقیم وصل کنیم به سایت یا سرورمون حالا یه سری از دوستان دیگه هستن میرن برنامه اندروید مارو برمیدارن و کدهاشو میریزن بیرون و ادرس اون سایت مارو برمیدارن که برناممون وصله بهش و از اون طریق خطر های متفاوتی برناممون رو تهدید میکنه واسه اینکه کسی نتونه راست کلیک کنه تو اون صفحه html ما من اومدم یه چیزی رو واستون اماده کردم که هرموقع خواستین html درست کنید این کد رو زیر قرار بدین دیگه کسی نمیتونه راست کلیک کنه البته روش های دیگه ی هستن که میشه به راحتی کد های سایت یا اون صفحه html رو برداشت که باز من واسه اون یه راه دیگه پیدا مردم که در حال حاظر زوده وارد این بحث بشیم فعلا همین کد کفاف میکنه

دمو کلیک کنید موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تشکر از آرمین جان

یک خورده مشکلات این روش رو بگم

1- میشه متن رو Ctrl+A کرد و برای کپی هم Ctrl+C

2- سورس کد سایت رو هم باز میشه دید از طریق Ctrl+U

این روش ها برای کاربران نسبتا آماتور اینترنتی خوبه.وگرنه اگه کسی کار بلد باشه توی کمتر از چند ثانیه کاری رو که میخواد انجام میده.

×××××××××××××××××××

البته ناگفته نماند این روش در اندروید نسبتا خوب جواب میده . مشکلاتی رو که عرض کردم مربوط به اجرا با کامپیوتر بود *vibre*

لینک ارسال

از آرمین جان تشکر می کنم برای این آموزش مفید

ولی

ناگفته نماند برای کسایی که به HTMLعلاقه دارند که این کد HTMLیک اسکریپ جاوا رو فراخانی می کند به نامClick.js که فرایند قفل شدن کلیک راست موس توسط اسکریپ جاوا صورت می گیرد.

در نواقصش هم پیرو حرف مهدی جان حتی کاربر های معمولی هم با گیج کردن کد اسکی راست کلیک را برای چند لحظه می توانند فعال کنند.

چتور:

با نگه داشتن :shift+crtl

وزدن کلیک راست به همین راحتی امتحان کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...