رفتن به مطلب

مشکل ویرایش استایل برنامه در سورس

kurd98

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان مشکل ویرایش استایل برنامه در سورس دارم.

چطور میتونم حلش نم تو عکس معلومه ببینید مثلا میخام یه دکمه رو جابه جا کنم چطور میتونم ؟؟؟؟

http://upir.ir/khordad94/guest/problem-edit-style-app-in-b4a.png

با تشکر از کمکتون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینطوری نمیشه توضیح داد

شما باید آموزش های پایه رو ببینید

بنظر من چند تا فیلم آموزشی ببینید

لینک ارسال

عزیز توی دیزاینر چندین چند ابجکت داره و یه عالمه گزینه شما اول با گزینه های پراپرتیز اشنا بشین بعد به فیلم هست اموزش میده که چطور ابجکت ها رو درست بچنین اونجا یه سری توضیح راجب ابجکت ها داده

لینک ارسال

فروشگاه فعلا کار نمیکنه 

ی آموزش کامل در رابطه با دیزاینر توش هست تا راه اندازی فروشگاه صبر کنید

لینک ارسال

یه آموزش دیزاین اسکریپ در انجمن بود ولی متاسفانه وقتی تو سرچ بالا میارمش میگه not found ! اگر شد فیلمی که خودم دارم رو برات آپلود میکنم میفرستم.

لینک ارسال

سلام

ببین شما باید از منوی Designer ، و در قسمت AddView ، هر ویو ی رو که میخوای اضافه کنی

بعد در پنجره ی دیزاینر و در تب Designer Script ، اسم اون شیئ رو مینویسی و خودت براش چپ و راست و پایین و بالا رو تنظیم میکنی

به این شکل که مثلا برای دکمه1 این کد هارو داریم

Button1.SetLeftAndRight(0%x,100%x)

Button1.SetTopAndBottom(20%y,45%y)

خط اول میگه سمت چپ شما ، 0 درصد از سمت چپ صفحه ی گوشی کاربر فاصله داشته باشه و سکت راستتون هم 100درصد از سمت چپ گوشی کاربر فاصله داشته باشه(یعنی در اصل بچسبه به سمت راست)

خط دوم میگه بالای این دکمه ، از بالای صفحه گوشی ، 20 درصد(صفحه نمایش(حالا صفحه نمایش هر سایزی هست بر حسب اون سایز)) از بالای گوشی و پایین دکمه هم 45 درصد از بالای گوشی فاصله داشته باشه

به این شکل میتونید مکان هر ویو رو به شکل اصولی طراحی کنید

البته گزینه های دیگه ای هم برای طراحی دقیق تر وجود داره اما فکر میکنم همین توظیحات کاتون رو راه بندازه...

موفق باشید

لینک ارسال

خیلی ممنون دوستان یه سری فیلم دبدم و مطلب و.... خوندم الان مشکلی ندارم اگر فیلم دیگه ای هم دارید لطف کنید برام بفرستید خیلی ممنون از همه شما دوستان.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...