رفتن به مطلب
  • 0

انتشار برنامه پولی در بازار

1212

سوال

سلام اگه مقدوره یکی کمک کنه

با توجه به اینکه برنامه های نوشته شده در بازار چه بصورت درون پرداخت و فروش مستقیم توسط زاپیا و ..... منتشر میشوند چه لرومی به استفاده از درون پرداخت هست

اگه کسی راهکاری داره بگه و اینکه گذاشت لایسنس برای برنامه با توجه با اجاره هاست ایا با صرفه هست یا راهی هسا که موقع ارسال با زاپیا برنامه هیدن بشه یا ناقص ارسال بشه

2-میخوام بدونم اگه بخوام برنامه رو مستقیم در بازار بفروش برسانم به غیر از قیمت گذاری باید چه کار دیگری بکنم

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان ممنو اما من چند تا برنامه پولی دارم که برا دوستان ارسال کردم بصورت کامل رفت یعنی خریداری شده 

نظرتون چیه

لینک ارسال

برار سوالت واضح نیس.برنامه پولی بفرسی هرکس میتونه استفاده کن به بازارم ربطی نداره ولی درون پرداخت باید حتما خریداری بش

لینک ارسال

خب اگه برنامه درون پرداخت نباشه و بصورت پولی باشه خب معلومه دیگه...ولی با اون روشی که افشین گفت میشه درون پرداخت رو هم دور زد.

لینک ارسال

برنامه هایی که از ابتدا باید خریده بشن وقتی از طریق مثلا زاپیا به کسی دیگه داده بشن قابل استفاده اند.

ولی برنامه هایی که پرداخت درون برنامه ای دارن اگه یکی با زاپیا یا هر چیز دیگه ای به دیگران ارسال کنه، شخص دوم برای استفاده باید خرید کنه.

لینک ارسال

سلام اگه مقدوره یکی کمک کنه

با توجه به اینکه برنامه های نوشته شده در بازار چه بصورت درون پرداخت و فروش مستقیم توسط زاپیا و ..... منتشر میشوند چه لرومی به استفاده از درون پرداخت هست

اگه کسی راهکاری داره بگه و اینکه گذاشت لایسنس برای برنامه با توجه با اجاره هاست ایا با صرفه هست یا راهی هسا که موقع ارسال با زاپیا برنامه هیدن بشه یا ناقص ارسال بشه

2-میخوام بدونم اگه بخوام برنامه رو مستقیم در بازار بفروش برسانم به غیر از قیمت گذاری باید چه کار دیگری بکنم

ممنون

اگر بصورت درون پرداخت بزارید شخص مجبور میشه با اکانت بازارش روی گوشی شخص دیگه لاگین کنه که معمولا کسی حاضر به انجامش نیست . برای مثال اپلیکیشن ضد غارت ( که ماشالله چون تعدادش زیاده تبلیغ نمیشه ) از همین قابلیت استفاده میکنند .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...