رفتن به مطلب

مشکلات نصب بیسیک4اندروید نسخه 5 و 5.02

نیما قبادی

ارسال‌های توصیه شده

ابزار های  بیسیک فور  با  sdk به روز  هم  اینجا هست   که بتونیم دانلود کنیم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
  • پاسخ 49
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

سلام من نصب کردم مشگل من ینه وقتی روی ایکون کلیک میکنم واسه ورود به برنامه ارروز .net freamwork v4.0.30319 رو میده اصلا ورود نمیکنه به برنامه 

نسخه 5 رو دانلود کرد

سلام. دقیقا ارورش چیه؟ فقط همینو مینویسه؟ لطفا مشکلتونو بطور دقیق تو آدرس زیر پیام بدید تا انشاالله حل بشه.چون من زیاد سر نمیزنم اینجا

http://yscience.blogsky.com/

لینک ارسال

سلام

اول تشکر میکنم از آموزش های مفید و عالییتون.

من  فایل های adb رو کپی میکنم ولی درست اجرا نمیکنه و پیغام unable connect to 127.0.0.0 رو میده

در ضمن بعد از اجرای SDK manager گرینه ARM EBAI v7a system image نیست.

ممنون میشم راهنمایی کنید برای رفع مشکل.

مرسی

سلام احتمالا SDk که نصب کردید مشکل داره

سلام

من  فایل های adb رو کپی میکنم ولی درست اجرا نمیکنه و پیغام unable connect to 127.0.0.0 رو میده

مرسی

سلام

مرسی

سلام. به احتمال خیلی زیاد SDK manager کامل دانلود یا نصب نشده. تو لینک زیر میتونی SDK کامل را دانلود کنی.

http://yscience.blogsky.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B3%DB%8C%D8%B3-SDK-manager-B4A-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%B3%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88-%D8%AF%D8%B1-B4A

لینک ارسال

امکانات چدید b4a 5 نسبت به ورژن قبلی چیه؟

هر نسخه ویژگی های جدیدی اضافه شده

کتابخانه هاش آپدیت شدن

تغییرات ظاهری کوچکی توی بیسیک بوجود اومده

بعضی باگ ها رفع شدن

مثلا توی نسخه 5.50 این تغییرات ایجاد شده :

• Debugger improvements.
  • Better handling of uncaught exceptions (Application_Error). See this tutorial:

Uncaught Exceptions

This feature allows developers to provide alternative ways to handle crashes. For example, to send the crash logs by mail.

• Material themes were added to the WYSIWYG designer.
  • Panel.Elevation / SetElevationAnimated methods (and designer property) - These methods allow setting the panels elevation. This is a new feature added in Android 5. The methods will do nothing on prior versions.
  •  
  • #DebuggerDisableOptimizations attribute: http://www.b4x.com/android/forum/threads/b4j-v3-70-beta-is-available-for-download.58283/#post-366943
  • $AdditionalLibs$ and $AndroidSDK$ shortcuts. These shortcuts can be used in the #AdditionalRes path. They will replaced with the full path to the additional libraries folder or Android SDK folder.
  • Buttons text is no longer upper cased when the material theme is used.
  • Bug fixes and other minor improvements.
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

باسلام خدمت دوستان.

من تونستم که جاوا رو به b4a وصل کنم و SDK رو هم وصل کردم ولی توی کامپایل کردن این ارور رو میده.

B4A version: 5.50
Parsing code.    (0.02s)
Compiling code.    (0.02s)
Compiling layouts code.    (0.08s)
Generating R file.    Error
Cannot find: C:\Users\AHHA\AppData\Local\Android\android-sdk\platform-tools\aapt.exe
Please configure paths (Tools - Configure Paths).

این فایلی هک که گفته (aapt.exe)اصلا توی این فولدر وجود نداره.یعنی کلا توی SDK وجود نداره.

ممنون از شما دوستان گرامی.
لینک ارسال

امکانات چدید b4a 5 نسبت به ورژن قبلی چیه؟

جدیدترین نسخه ی 5.8 هست داخل انجمن سرچ کنید لینکش میاد بهتون و ویژگی های جدیدش نسبت به 5.5 هم ذکر کردم

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

post-5920-0-87712000-1468772911_thumb.jpgسلام خسته نباشی..ببخشید من تاحالا چندبار برنامه رونصب کردم وحذف کردم ولی متاسفانه خطای فاصله مسیر میده..من تاحالا چندبارنصب کردم باهاش کارکردم خطاهای دیگه میدادرفعش کردم ولی تواین خطا موندم لطفا راهنمایی کنید..متشکرم.post-5920-0-87712000-1468772911_thumb.jpg[aparat][/aparat]

لینک ارسال

• 8 ماه بعد...
در در 1394/06/20, 15:32:03، morsalat گفته است :

سلام و خسته نباشید به همگی

آقا من تازه کارم و اول راه . هنوز هیچی نشده به مشکل برخوردم و مشکل من هم اینه که بعد از اینکه برنامه بیسیک رو نصب کردم حالا هر نسخه که بگید یه ارور میده این شکلی چاره چیه؟

در در 1394/06/07, 02:41:31، hajizadeh گفته است :

من jdk 9  را نصب کردم

ولی باز ارور زیر را میده موقع کامپایل و ران کردن

ارور: B4A version: 5.02
Parsing code.    (0.07s)
Compiling code.    (0.44s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Generating R file.    (1.74s)
Compiling debugger engine code.    Error
javac 1.9.0-ea
error: Source option 1.5 is no longer supported. Use 1.6 or later.

درود بر شما دوست عزیز

این اموزشو ببینید کامل توضیح داده

آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان بیسیک فور اندروید جلسه اول (نصب و راه اندازی) | اندروید استیشن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...