رفتن به مطلب

چت آنلاین ساده ( ذخیره محتوا در فایل )

ارسال‌های توصیه شده

سلام اقای قاسمی این فایل تحت وب که دادید چیکار کنیم؟؟؟

یکی جواب مارو بده ثواب میکنه

ممنون و متشکر 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برادر اون فایل رو در هاست آپلود کن و در نرم افزارت کانفیگ کن

لینک ارسال

یکی جواب مارو بده ثواب میکنه

ممنون و متشکر 

همونطور که دوست گلمون گفت فایل هارو تو یک هاست آپلود کن بعد از تو برنامه لینک هاست خودتو بده من لینک از هاست آقای ایزدی گذاشتم

بحث شیرینی شد دیدم بد نیست کمی با اطلاعات ناقص خودم وارد شم فقط یادتون نره که همه برای یک هدف تو این انجمن فعالیت میکنیم

آقای قاسمی نیا یه سوال فکر نمیکنید انتقال اطلاعات از طریق سوکت ایزوله تره ؟

برای مثال ما در HTML استایل های خودمون و JQuery های خودمون هم بارگذاری میکنیم در حالی که از طریق سوکت نویسی میشه یک فضای پوینت تو پوینت رو شبیه سازی کرد ؟

:gol: :gol:

در رابطه با این سوکت ایزوله که میگید من اصلا آشنا نیستم باهاش من کلا فقط یک هفته اندروید کار کردم بعد ول کردم برای امتحانات تا فردا تموم بشه که مجددا ادامش بدم .

من حرفم بر این نبود که استفاده از سوکت ایزوله روش غلطیه یا حالا عیبو نقصی داره نه کلا اگه دقت کنی در این رابطه اصلا چیزی هم نگفتم . فقط یک سوال پرسیدم که اونم بی جواب موند .

من فقط این تیکه متنو قبول ندارم :

دوست عزیز، استفاده از HTTP برای رد و بدل پیام کاملاً کار اشتباهی هست که فقط ترافیک کاربر رو به فنا میده! فکر کنید که این برنامه بخواد روی نت سیم کارت استفاده شه! احتمالاً بعد از 10 بار رد و بدل کردن پیام، ترافیک 50 مگابایتی هر دو تموم میشه.

حالا شما توی اندروید استاد ترید شاید استفاده از http توی اندروید روش درستی نباشه ولی اینکه ترافیک زیادی مصرف میکنه ییا بعد از ده بار چت کردن 50 مگ ترافیک تموم کنه حرف نسنجیده ای هست تازه اونم نه یک 50 مگابایتی بلکه دو تا 50 مگابایتی که البته این چت روم محدود به دو نفر نیست 100 نفر هم میتونن بیان توش چت کنن بنابر این میشه 100 تا 50 مگابایتی حالا که تا اینجا اومدید فرض کنید 1000 تا آنلاین میشه در هر دقیقه 100 گیگ مصرف پهنای باند توسط هزار نفر اونم فقط چت متنی :) اصلا با هیچی جور در نمیاد از عقل که گذشته

مشکل برنامه نویسی اینه که یجا یک چیزی رو اشتباه بگی مجبوری 100 چیز اشتباه دیگه بگی که اون اشتباهتو بپوشونی کلا حرف دوستان را تکذیب نکردم فقط خواستم ذهنیتشو را کمی تغییر بدم . :)

لینک ارسال

من خودم دارم با http اطلاعات به دیتابیس ارسال و ازش واکشی می کنم با متد پست.

اما سوکت بهترین راهه چون مطالب اضفی نمیفرسته.

باز هم میگم فقط مشکل اینه که پروژه ها اونقدر بازدهی مالی نداره تو این مملکت که سرور اختصاصی بگیریم و گرنه بهترین راه http نیست.

RDC رو توی سایت اصلی B4X سرچ کنین.

من که فک میکنم کم کم نیاز به یه روش با سرعت بالاتر دارم.

احتمالا همین RDC یا سوکت حالا سمت سرور با هر چی میخواد باشه.

چون تو کشور ما محدودیت سرعت هست باید بهترین راه رو پیدا کنیم.

لینک ارسال

خوب شاید دوستمون منظور دیگه ای داشته چون منم نتونستم 50mb رو درک کنم

ولی شما بیا سیستم لایک رو در نظر بگیر برای مثال اینستاگرام

اگه با Jquery پست ها لود کنیم و On Touch لایک رو بفرستیم . مخاطب درجا ببینه

فکر کنم سمت سرور مشکلات زیادی بر بخوریم درسته ؟

لینک ارسال

من خودم دارم با http اطلاعات به دیتابیس ارسال و ازش واکشی می کنم با متد پست.

اما سوکت بهترین راهه چون مطالب اضفی نمیفرسته.

باز هم میگم فقط مشکل اینه که پروژه ها اونقدر بازدهی مالی نداره تو این مملکت که سرور اختصاصی بگیریم و گرنه بهترین راه http نیست.

RDC رو توی سایت اصلی B4X سرچ کنین.

من که فک میکنم کم کم نیاز به یه روش با سرعت بالاتر دارم.

احتمالا همین RDC یا سوکت حالا سمت سرور با هر چی میخواد باشه.

چون تو کشور ما محدودیت سرعت هست باید بهترین راه رو پیدا کنیم.

البنه یه راهی هست که باید از سیستم خودت مایه بذاری و یه IP Static و یه مجوز مخابرات ایطوری هزینت کمتره ولی باید حواست به سرعت نت و کانفیگ سیستم و تعداد یوزر هات باشه استاد

قبلا تست شده :cheshmak:

لینک ارسال

نمیدونم چقدر با جیکوئری آشنا هستید کلا این سیستم برای برطرف کردن سرعت نت همه افراد ساخته شد شما با چرت ترین اینتر نت هم بخوای از jquery  استفاده کنی هیچی فرقی نمیکنه با کسی که داره با سرعت ده برابر تو استفاده میکنه چون صرفا جیکوئری روی سرور اجرا میشه و سرعتش هم سرعت سرور هست یعنی حداقل کمش الان مزخرف ترین سرور سرعت 50 مگ داره تو همین ایران سرور داریم سرعت 300 گیگ داره حالا در نظر داشته باشید هاست اشتراکی مثلا چون سرورش قول تره سرعت خیلی بالا تری داره . ( اشتباه نکنید سرعت دانلود و آپلود سرورش بالاستا سرعت سایت هایی که روش هستو کار ندارم ) حالا چندتا برنامه با جیکوئری مینویسم میذارم بیشتر باهاش آشنا میشید انشالله البته جاوا اسکریپت هم میشه با روش از سرعت سرور استفاده کرد فکر کنم با اینا کار نکردید وگرنه مشکل سرعت تو ایران از وقتی که من برنامه نویسی یاد گرفتم حل شده بود کلا جاوا اسکریپت و جیکوئری برای همین اومدن حالا تو برنامه های بعدیم بیشتر با این سیستم ها آشناتون میکنم شاید چندتا فیلم آموزشی هم بذارم  ( اگه آقای ایزدی صلاح دونستی )

لینک ارسال

برادرم بنده متوجه فرمایش شما هستم بنده با برنامه نویسی تحت وب آشنایی دارم

ولی در بسیاری مواقع مخصوصا در هک دیتالایف که طراحی میکردیم Jquery باعث فشار زیادی روی سرور میشد که اگه اشتباه نکرده باشم در الگوریتم پاندا یا مگس خار سئو تاکید زیادی شده بود که از Jquery برای قالب های موازی استفاده نشه

در هرصورت بنده فرمایش شما رو نقض نمیکنم بلکه تایید میکنم و خسته نباشید میگم بخاطر فعالیت شما و صحبتاتون که چیزهای خوبی ازش یاد گرفتم

ولی در انتقال اطلاعات بین سرور و کلاینت استفاده از سوکت توصیه شده از طرف سایت مرجه

و بنده در یکی از اپلیکیشن ها به شکست بدی برخوردم اونم ایجاد یک شبکه خیلی خیلی خیلی ساده اجتمایی یا جت روم بود که با بالا رفتن تعداد یوزر ها هاست من Down شد

هاستم مال پویا سازان بود

و این تنها تجربه شخصی بود [بلامیسر] :gol:  :gol:

لینک ارسال

جی کوئری درست استفاده نشه ده برابر خوبی که داره خرابی به بار میاره . این حرف که اجیکوئری باعث فشار میشه را قصد توهین به کسی ندارم ولی یک سیری برنامه نویس نما تو دهن مردم انداختن اونم بخاطر مشکلی که گفتم وگرنه سایت های اصلی مخصوصا خود گوگل که به تازگی در سدد توسعه بیشتر این زبان هم هست تاکید داشته از این زبان تو بیشتر اسکریپت ها استفاده بشه نمونش همین انجمن ساز که الان داریم ازشت استفاده میکنیم 60 درصدش جیکوئری هست بیشتر مردم گوگل به چشم یک مرورگر میبینن این خوب نیست

لینک ارسال

من دارم به یه فایل php رو سرور یه آرایه استرینگ میفرستم چه یه آرایه هم یگیرم با همین HttpUtils پیشنهادتون برای افزایش سرعتم چیه، با اینترنت سیم کارت تقریبا انجام نمیشه.

jquerry هم بلد نیستم.

لینک ارسال

البنه یه راهی هست که باید از سیستم خودت مایه بذاری و یه IP Static و یه مجوز مخابرات ایطوری هزینت کمتره ولی باید حواست به سرعت نت و کانفیگ سیستم و تعداد یوزر هات باشه استاد

قبلا تست شده :cheshmak:

دردسر داره حامد، تازه بهترین سرعتی که برا خونه بتونی جور کنی به کمترین سرعت وب سرور ها نمیرسه.

لینک ارسال

فرمایش شما صحیح

شما اگه نسخه های اول شیرترانیکس یادتونه؟

یه مشکل بزرگ داشت که خیلی از میزبان ها اجازه نصب رو نمیدادن

اگه اشتباه نکرده باشم اون هم همین مشکل رو داشت که در نسخه های بعدی برطرف شد

لینک ارسال

دردسر داره حامد، تازه بهترین سرعتی که برا خونه بتونی جور کنی به کمترین سرعت وب سرور ها نمیرسه.

نیاز به یکم شیطنت داره برای سرعت اینترنت :cheshmak:  فکر کنم منظورمو گرفتی :ok:

لینک ارسال

من دارم به یه فایل php رو سرور یه آرایه استرینگ میفرستم چه یه آرایه هم یگیرم با همین HttpUtils پیشنهادتون برای افزایش سرعتم چیه، با اینترنت سیم کارت تقریبا انجام نمیشه.

jquerry هم بلد نیستم.

تو اندروید تا حالا با jquery کار نکردم .

اینکه به یک فایل php استرینگ میفرستید و خروجی ندارید یا جواب نمیده ممکنه از خیلی چیزا باشه مثلا همین برنامه چت روی سرور رایگان درست کار نمیکرد چون هم پنج دقیقه به پنج دقیقه قطع میشد

ممکنه مشکلتون از فایل php یا چیزای دیگه باشه چون ارسال یک آرایه فکر نکنم سرعتی بخواد .

حالا بذارید بیشتر که با اندروید کار کردم انشالله برای حل این مشکل هم راه حلی پیدا میکنیم

لینک ارسال

شما اگه نسخه های اول شیرترانیکس یادتونه؟

یه مشکل بزرگ داشت که خیلی از میزبان ها اجازه نصب رو نمیدادن

اگه اشتباه نکرده باشم اون هم همین مشکل رو داشت که در نسخه های بعدی برطرف شد

شیرترانیکس همه از نسخه های 1 به پایینش استفاده میکنن کلا جملتون بر عکسه نسخه های 1 به بالا مشکل داشتن البته کسی مانع از نصب نمیشد همه نسخه هاش روی همه هاست ها قابل نصب بود منتها تو فایل نصب باید تغییراتی ایجاد میشد این تو نسخه های بالا هم هست :)

لینک ارسال

تشکر فراوان از جناب آقای قاسمی نیا

به نظر من این سورس فقط جنبه ی آموزشی داره

ما هم توی آموزش های تصویری کار با دیتابیس آنلاین از روش هایی استفاده میکنیم که امنیت پایینی داره و فقط این کارها جنبه ی آموزشی داره

دیگه خود کاربر باید اینها رو ادامه بده و تحت دیتابیس MySQL در بیاره

برای Socket نویسی هم به همین صورت هست . این تحت وب هست . همین رو هم خیلی ها نمیتونن انجام بدن

Socket نویسی بحث حرفه ای هست و البته با سرورهای Jabber فکر کنم به راحتی و سرعت بالایی بشه این کار رو انجام داد :fekr:

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

بنده با یک هاست رایگان امتحان کردم تو اندروید میزنه پیام ارسال شد ولی چیزی نشون نمیده

با یه هاست دیگه تست کن شاید مشکل از هاستت باشه

چون بعضی از هاست رایگان ها تو بعضی موارد دست آدمو میزاره تو حنا 

و آدم شک میکنه که کدش درست پس چرا کار نمیکنه

این تاپیک اینجا چه کار میکنه 

لطفا منتقل کنید تو بخش سورس کدها

مدیران رسیدگی = رسیدگی مدیران  :crazy:

لینک ارسال

• 3 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...