رفتن به مطلب

آموزش تصویری GetElement کردن و کار با کتابخانه WebViewExtras

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

بعد دانشگاه نمیگه این برنامه شما میتونه اطلاعات دانشجوارو بدزده.

نخیر . این برنامه ربطی یه دیتابیس اختصاصی نداره . مستقیم به سایت دانشگاه متصل میشه. در صورتی برنامه هک میشه که سایت دانشگاه هک شده باشه *همینه*

اون مبلغ یک میلیون رو هم من همینجوری گفتم ها ... قیمت همچین برنامه ای حداقل 2-3 میلیون هست. دانشگاه با 2-3 هزار دانشجو این پول براش هیچی نیست.

میتونه توی برنامه تبلیغات خودشو بزاره . خیلی بیشتر از اینها براش ارزش داره. دلیل بنده:

دانشگاه حداقل 2-3 هزار تا دانشجو داره.اگه از شهریه هر نفر دانشجو فقط هزار تومن برداره میشه 2-3 میلیون *خواب* 2-3 میلیون هیچی نیست !!! هیچی ! *سرپایین*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 126
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ
نخیر . این برنامه ربطی یه دیتابیس اختصاصی نداره . مستقیم به سایت دانشگاه متصل میشه. در صورتی برنامه هک میشه که سایت دانشگاه هک شده باشه *همینه*

اون مبلغ یک میلیون رو هم من همینجوری گفتم ها ... قیمت همچین برنامه ای حداقل 2-3 میلیون هست. دانشگاه با 2-3 هزار دانشجو این پول براش هیچی نیست.

میتونه توی برنامه تبلیغات خودشو بزاره . خیلی بیشتر از اینها براش ارزش داره. دلیل بنده:

دانشگاه حداقل 2-3 هزار تا دانشجو داره.اگه از شهریه هر نفر دانشجو فقط هزار تومن برداره میشه 2-3 میلیون *خواب* 2-3 میلیون هیچی نیست !!! هیچی ! *سرپایین*

نه منظورم اینه که نمیگن شما یوزر و پسورد دانشجوارو میتونی بدزدی.

لینک ارسال

راستی یک موضوع دیگه هم بگم . برای فروش این برنامه هم بدون شک همینجوری نیست که تو بری و بفروشی و بیایی خونتون بشینی.

باید با یک وکیل خوب بشینید یک قرارداد آماده کنید . توش تمام شرایط و حالت های ممکن رو تعریف کنید.

اگه دانشجو دانشگاه آزاد بوده باشی یا باشی ، سامانه ی دانشگاه آزاد و بین الملل که جزء آزاد هست هر چند وقت یک بار تغییر میکنه و یک چیزهایی رو بهش اضافه یا کم میکنند

شما مثلا توی قرارداد میگید اگه اطلاعات سایت تغییر کرد شما موظف هستید در ازای گرفتن مبلغ مثلا 100 هزار تومن ورژن جدید برنامه رو به دانشگاه ارائه بدید.

دیگه خود دانشگاه مسئول پخش برنامه هست . البته برنامه باید به یک دیتابیس کوچیک هم وصل باشه که مثلا اگه ورژن جدید اومد برنامه ورژن قبلی کار نکنه و لینک دانلود

ورژن جدید و تغییرات حاصل شده رو به دانشجو بگه *ناز2*

مباحث گسترده ای داره و پروژه کوچکی نیست !

لینک ارسال

نه منظورم اینه که نمیگن شما یوزر و پسورد دانشجوارو میتونی بدزدی.

شما یک بازی هم که بسازید کسی نمیگه این بازی میاد از SMS ها و Contacts یا Galery شما BackUPمیگیره و Zip میکنه و میفرسته روی یک سرور

و تمام اطلاعات شما دزدیده میشه؟ نوشتنش کاره سختیه؟ *خنده شیطان

جناب عالی قرارداد داری ، توی قرارداد همه چی ذکر شده. تمامی شرایط و قوانین. اگه رعایت نکنی باید بری گوشه ی زندان آب خنک بخوری *مکار*

لینک ارسال

اقای ایزدی خسته نباشید. منم مشتاق هستم که قسمت سوم هم آماده بشه.البته بخش های قبلی رو دانلود نکردم اما خدا رو شکر فکر کنم گت المنت ها کامل بلدم. بخش های قبلی گرفتن کپتچا سایت توضیح داده شده؟ یا اگه نشده قسمت بعدی حتما بذارید. اما بگم که برای اپدیت برنامه و برنامه بگه که نسخه جدید اومده نیازی به دیتابیس نیست ، میشه با ساخت یه صفحه کوچیک و ساده داخل سایتمون که یه تسکت داشته باشه . با همین گت المنت ها بیایم تکست سایت رو بگیریم و بگیم مثلا اگه داخل تکست خالی بود پس برنامه اپدیت نشده و به کار خودش ادامه بده ... اما موقع اپدیتش میریم متن تکست رو ویرایش میکنیم مثلا مینویسیم "اپدیت" ، واسه برنامه هم شرط میذاریم اگه داخل تکست نوشته بود "اپدیت" بیاد پیغام بده.... یا اینکه لینک رو همون جا قرار بدیمو بیاد دانلود کنه با Httpjob. به نظرم اینجوری هم خوبه.

لینک ارسال

اقای ایزدی خسته نباشید. منم مشتاق هستم که قسمت سوم هم آماده بشه.البته بخش های قبلی رو دانلود نکردم اما خدا رو شکر فکر کنم گت المنت ها کامل بلدم. بخش های قبلی گرفتن کپتچا سایت توضیح داده شده؟ یا اگه نشده قسمت بعدی حتما بذارید. اما بگم که برای اپدیت برنامه و برنامه بگه که نسخه جدید اومده نیازی به دیتابیس نیست ، میشه با ساخت یه صفحه کوچیک و ساده داخل سایتمون که یه تسکت داشته باشه . با همین گت المنت ها بیایم تکست سایت رو بگیریم و بگیم مثلا اگه داخل تکست خالی بود پس برنامه اپدیت نشده و به کار خودش ادامه بده ... اما موقع اپدیتش میریم متن تکست رو ویرایش میکنیم مثلا مینویسیم "اپدیت" ، واسه برنامه هم شرط میذاریم اگه داخل تکست نوشته بود "اپدیت" بیاد پیغام بده.... یا اینکه لینک رو همون جا قرار بدیمو بیاد دانلود کنه با Httpjob. به نظرم اینجوری هم خوبه.

حرف شما در مورد ساخت صفحه txt در سایت کاملا درسته و حتی آموزش تصویری این موضوع رو آقای رمضانی عزیز توی انجمن دادن.

مشکلش اینه که باید برای تغییر برید به cpanel و text رو عوض کنید . باز اگه دیتابیس باشه میشه به راحتی

از php و استفاده از متد post این کار رو انجام داد از طریف کوئری UPDATE *همینه*

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام اون مربوط میشه به یه بخش دیگه که اگر شد فیلم رو قرار میدیم این آموزش get المنت تنها کارش با ایدی و کلاس و ... هستش اما واسه اینکه شما میخای با این کارت راه بیوفته میتونی به اون کد ایدی بدی اگر مال خودتونه سایت اگه بلد نیستین در یک تاپیک جدا مطرح کنید پیگیری میشه یاحق

لینک ارسال

اقا دیگه چه جور بخواییم سه صفحه درخواست قسمت سوم دادن لطفا بزارید دیگه*wall*

لینک ارسال

این سری دیگه واقعا چــــــــــشــــــــــــــم *همینه*

لینک ارسال

یه سوال دارم اونم اینه که من چطور میتونم تو یه صفحه که با webview نمایش داده شده یه دکمه ( یا هر شی دیگه ) بزارم که وقتی روی اون کلیک شه برنامه یه Activity دیگه رو اجرا کنه

Click Me

وقتی این دکمه رو زدم یه activity دیگه باز شه

لینک ارسال

یه سوال دارم اونم اینه که من چطور میتونم تو یه صفحه که با webview نمایش داده شده یه دکمه ( یا هر شی دیگه ) بزارم که وقتی روی اون کلیک شه برنامه یه Activity دیگه رو اجرا کنه

Click Me

وقتی این دکمه رو زدم یه activity دیگه باز شه

به جای me اسم صفحه مورد نظر بزار

لینک ارسال

همین سوال رو تو این تاپیک پرسیدی:

http://answercenter.ir/thread1465.html#post8924

همونجا جواب دادم.

لینک ارسال

امشب تولدمه گفتم یه حرکتی بزنم  :$ 

قسمت سوم آموزش در پست اول اضافه شد...

حجم 52 مگابایت :@  هرکه را گنجشک خواهد جور 52 مگابایت کشد  :dance2:

دوستان سوالات و نمونه سورس های خودشون رو یا توی این تاپیک یا اگر سورس هست در بخش سورس کدها به تحت عنوان

مناسب قرار بدن تا هم ما و هم سایر دوستان استفاده کنیم...

موفق باشید  :give_heart:

لینک ارسال

اقا طبق اموزش 1 کامل انجام دادم ولی این ارور واسم میاد کجاش خرابه ؟

Parsing code.                           Error
Error parsing program.
Error description: Syntax error.
Occurred on line: 45
WebViewExtras.executeJavascript"B4A.CallSub('Process_HTML',false,document.documentElement.outerHTML)")

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...