رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای ساخت قالب کتاب

abbassss

سوال

سلام

بچه ها کسی هست بتونه کمک کنه برا ساخت برنامه ای مث این http://cafebazaar.ir/app/Shohadayeh.Ramsar/?l=fa

قالبش روبرام درست کنید یا حداقل بگید چطور درست کنم خودم

عکس هاشو خودم طراحی میکنم و متن هم میذارم

قبلا بیسیک کار کردم ولی الان اصن یادم نیست ، ناسلامتی رشته IT هستم :D

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0

سلام این یه چیزه خیلی ساده ی هست شما استارتشو بزن هرجا مشکل داشتی بگو

لینک ارسال

• 0

داداش میخوام اول آزمایشی با همین قالب یه چندتا متن شعر و این چیزا بذارم که روال بیاد دستم و عیب های قالب روبگیرم بعد اگه خوب بود زندگینامه شهدا رو تایپ کنم

داداش برا اینکه چند صفحه جداگانه باشه برنامه باید از چندتا اکتیویتی استفاده کنم و برا هر کدوم منوی خودشو طراحی کنم؟

ممنون

لینک ارسال

• 0

از چند تا اکتیویتی استفاده کنی راحت تره اما میتونی از 2 یا 1 اکتیویتی هم استفاده کنی که کد نویسیت زیاد میشه

لینک ارسال

• 0

داداش برا صفحه اصلی (main) میتونم عکس طراحی کنم و گزینه هامو داخلش بنویسم بعد برا هرکدوم تو برنامه کلیک تعریف کنم که بره تو بخش مربوط؟

مث این http://cafebazaar.ir/app/ir.royalapp.food/?l=fa

داداش ابزار آنلاین نیس که فقط طرح رو بشبدم و متن خودش برنامه رو آماده کنه؟ مثلا بگم اگه زدن رو فهرست فلان صفحه رو بیار براش؟ کد نویسی زیاد نمیدونم :/:S

لینک ارسال

• 0
کد نویسی زیاد نمیدونم :/:S

برای اینکه بتونید موفق باشید باید کد نویسی رو یاد بگیرید.

این چیزی که شما دارید سوال میکنید تک به تک قسمت هاش از رفتن به لایه ها مختلف تا قرار دادن به صورت لیست و کتاب و ... و قرار دادن عکس و ...

توی انجمن آموزش داده شده . اگه یک هفته به یاد گیری این ها بپردازید هم کاملا یاد میگیرید و هم میتونید کار خودتون رو به بهترین نحو ممکن و با سلیقه خودتون پیش ببرید.

لینک ارسال

• 0

ممنون ، میدونم داداش ولی میخواستم تا قبل عاشورا برنامه آماده بشه ، مرجع خاطرات و وصیت نامه شهدای شهرک هستش ، میتونم جاوا بسازم با کتابچه واینا ولی از فرمش خوشم نمیاد میخوام یکم سنگین و زیباتر باشه ، بازم مرسی

لینک ارسال

• 0
ممنون ، میدونم داداش ولی میخواستم تا قبل عاشورا برنامه آماده بشه ، مرجع خاطرات و وصیت نامه شهدای شهرک هستش ، میتونم جاوا بسازم با کتابچه واینا ولی از فرمش خوشم نمیاد میخوام یکم سنگین و زیباتر باشه ، بازم مرسی

اگه یک هفته قبل از محرم گفته بودید تیم برنامه نویسی Basic4Android.Org این برنامه رو به صورت افتخاری مینوشتن برات چون درباره شهدا هستش

الان دیره و واقعا وقت نمیشه...

شما سعی خودتون رو کنید . من قول میدم بچه ها تمام کمکشون رو به شما میکنن و تا قبل از عاشورا برنامتون آماده میشه اما قول نمیدم مثل درخواست الان شما یک قالب کامل رو آماده کنند.

از شما حرکت و تلاش ، از بچه های این انجمن هم کمک و راهنمایی

لینک ارسال

• 0

اگه میخای تو بازار بزاری 5 روز کاری واسه تایید و یکی دو روزم واسه صف انتشار لازمه

لینک ارسال

• 0

نه بابا بازار نمیزارم ، فقط برا خودمونه و بچه ها شهرک ، دیگه خودشون هر جور دوست داشتن ازش استفاده کنن ، مرسی دوستان خودم یه فکریش میکنم

ممنون از راهنماییتون

لینک ارسال

• 0
کسری نعمتی مهمان

سلام. برای درست کردن کتاب شما چند تا راه برای design داری.با لیست ویو و تب هاست و رادیو باتن و هر چیز دیگه که از این ها برای عوض کردن متن یک لیبل یا گذاشتن چند تا لیبل برای هز متن.یا مثلا از لایبرری ArcMenu استفاده کنید ( که خودم تو یک کتاب ازش استفاده کردم و آرمین عزیز آموزش تصویری شو گذاشته). و راجع به گرافیک خب شما میتونید آیکن دانلود کنی و بزاری تو تک تک قسمت های برنامتون.برای نوشتن شما باید از چند تا Layout استفاده کنی که اینجوری ساده تره.اینارو گفتم که شما باید تک تک یاد بگیرین و هرجا سوال داشتین تو سایت بپرسین یا تو ساعت های آموزشی که تو اسکایپ برگذار میشه از دوستان بپرسید.

لینک ارسال

• 0
نه بابا بازار نمیزارم ، فقط برا خودمونه و بچه ها شهرک ، دیگه خودشون هر جور دوست داشتن ازش استفاده کنن ، مرسی دوستان خودم یه فکریش میکنم

ممنون از راهنماییتون

منم در حال ساخت یه کتاب در مورد محرم هستم باهام در تماس باش اگه تونستم برسونم تا عاشورا میتونیم مطالب شما رو هم تو همون سورس پیاده کنیم

[email protected]

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...