رفتن به مطلب
  • 0

آموزش ارسال فایل به سرور

shahab.msb

سوال

سلام دوستان.من هر چقدر سعی میکنم فایل رو به سرور بفرستم نمیشه.بعضی از دوستان گفتن که چون هاست رایگان هست ولی اگه اینطوره چرا برنامه هایی که با ftp کار میکنن اونا فایل رو میفرستن با همین هاست رایگان.

کد b4a

b4a.png.66c355797056d6340ecc65270852c370.png

کد php

php.jpg.6c486564203e3f38fdfccfa07ec1b1b0.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

برنامه های Ftp نام کاربری و رمز هاست رو میگیرن و به با وصل شدن به سرور این کار رو انجام میدم
احتمالاً توی پروژه شما هم باید چنین کاری کنی

لینک ارسال

خب منم همین مشکل رو دارم .میخوام ببینمچطور میشه با php و بیسیک اینکاروانجام بدیم.ممنون میشم اگه کسی کد یا سورس داشته باشه که تست شده

حالا این سورس با html هست که فایل رو انتخاب میکنیم و بعد وقتی روی باتون اپلود کلیک میکنیم فایل به هاست ارسال میشه خودم هم روی هاست رایگان تستش کردم جواب داد فقط توی بیسیکنمیدونم چطور ازش استفاده کنم.

اینم سورس

ind.zip

لینک ارسال

از دوستانی که به php مسلط هستن کسی نیست مشکل ما رو حل کنه خیلی گیر این هستم و هر چی جستجو میکنم به نتیجه نرسیدم

لینک ارسال

سلام،

دوست عزیز کدهای php تون هیچ مشکلی ندارن.

کدهای سمت کلاینت هم ظاهرا مشکلی نداره. بعد از اجرا شدن تابع Sendfile باید یک فایلی به نام filename در پوشه public html هاست تون بیاد. منتهی شما جهت اطمینان بیشتر توی لینک اسم فایل رو به فایل php بفرستید چون داخل php نام فایلی که قراره ذخیره بشه با GET گرفته میشه. ولی بازم فکر نکنم ربطی داشته باشه چون توی فایل php گفته اگه متغیری که با GET مقداردهی میشه خالی بود فایل رو با اسم Filename ذخیره کن‌.

آخرسر به قول دوست مون فکر کنم مشکل از هاست رایگان باشه چون هاست های رایگان نمیتونن php رو پردازش کنن. شما یا از یک سرور خانگی استفاده کنید برای تست و کارآموزی یا اینکه یک هاست با حجم و پهنای کم برای تست خودتون بخرید که هزینه گزافی هم برنمیداره.

موفق و پیروز باشید🌹

لینک ارسال

خب دوست عزیز اگه مشکل از هاست رایگان باشه شما برید با نرم افزار ftp کار کنید و اونجا به هاست رایگان متصل بشید و ببینید چطور میتونید به راحتی فایل رو به هاست ارسال کنیدمثل برنامه filezila  ویا برنامه های اندرویدی مشابه این نرم افزار پس این نرم افزار ها چطور به هاست متصل میشن و از طریق اینها راحت میتونیم فایلهامونو اپلود کنیم؟ بعدش دوستان شما سورسی که پست اول پیوست کردم توی هاست رایگان اجرا کنید ببینید چطور میشه فایل رو براحتی داخل هاست رایگان اپلود کنید حالا همینو میخوام توی بیسیک اجرا کنم نمیشه لطفا یکی که php کار کرده جوابمو بده هر بار نیایید بگید مشکل از هاست رایگان هست چون اصلا جواب منطقی نیست وقتی من دارم میگم اجرا میشن فقط توی بیسیک اجرا نمیشن مشکل از کجاست.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

سلام من با سایتهای رایگان بارها تست کردم و نشده. تو انجمنهای انگلیسی زبان هم پرسیدم و گفتن مشکل از هاست های رایگانه ولی همون کد تو هاست خودم به راحتی کار کرده. 

وقتتون را با هاست رایگان تلف نکنید چون نمیدونید ایراد از کدتون هست یا از هاست. اگر برای تست میخواید از هاست رایگان خارجی https://www.000webhost.com/ استفاده کنید این سایت اجازه استفاده کامل میده. البته برای ایران هیتلر هست و برای تست روی موبایل باید از قند شکن استفاده کنید.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۴/۲۹ در ۲۳:۰۵، shahab.msb گفته است:

خب دوست عزیز اگه مشکل از هاست رایگان باشه شما برید با نرم افزار ftp کار کنید و اونجا به هاست رایگان متصل بشید و ببینید چطور میتونید به راحتی فایل رو به هاست ارسال کنیدمثل برنامه filezila  ویا برنامه های اندرویدی مشابه این نرم افزار پس این نرم افزار ها چطور به هاست متصل میشن و از طریق اینها راحت میتونیم فایلهامونو اپلود کنیم؟ بعدش دوستان شما سورسی که پست اول پیوست کردم توی هاست رایگان اجرا کنید ببینید چطور میشه فایل رو براحتی داخل هاست رایگان اپلود کنید حالا همینو میخوام توی بیسیک اجرا کنم نمیشه لطفا یکی که php کار کرده جوابمو بده هر بار نیایید بگید مشکل از هاست رایگان هست چون اصلا جواب منطقی نیست وقتی من دارم میگم اجرا میشن فقط توی بیسیک اجرا نمیشن مشکل از کجاست.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا متوجه نمیشم چرا اینقد خودتونو با این هاست رایگان به زحمت میندازید. اگه میخواید تست کنید خب از سرور لوکال استفاده کنید با نرم افزار ومپ یا زمپ. اگه هم میخواید اپ منتشر کنید که یه هاست یا سرور مناسب تهیه کنید و دیپلوی کنید.واسلام.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...