رفتن به مطلب
  • 0

ارسال و دریافت اطلاعات در پس زمینه

امیرحسین قاسمی

سوال

سلام،

اگر از فایربیس استفاده کرده باشید میدونید که ما میتونیم از طریق یک فایل PHP به سرور فایربیس ریکوئست بزنیم و کاربران ما مقادیری رو که ارسال کردیم رو دریافت کنن، حتی اگه برنامه مون بسته باشه! حالا با توجه به اینکه فایربیس میتونه هرلحظه کاربران ایرانی رو هم تحریم کنه من قصد ندارم از فایربیس استفاده کنم. ما چطور میتونیم چنین کاری رو به صورت مستقل از فایربیس انجام بدیم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود.

ساده و خلاصه اش. یه فایربیس بساز. بعد از اون میخوری به محدودیتای گوگل که الی ماشالاس.

لینک ارسال

ایتا رو اگر بررسی کنی میبینی که مجبور شده یه نوتفیکیشن رو اجرا و اونو باز نگه داره تا از این طریق بتونه از دریافت پیام های جدید مطلع بشه.

گوگل حسابی در این زمینه ها سخت گرفته نه تنها برای ما ایرانی ها. و انگار چاره دیگه ای نیس

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۳ در ۲۰:۰۲، امین مهدی نژاد گفته است:

ایتا رو اگر بررسی کنی میبینی که مجبور شده یه نوتفیکیشن رو اجرا و اونو باز نگه داره تا از این طریق بتونه از دریافت پیام های جدید مطلع بشه.

گوگل حسابی در این زمینه ها سخت گرفته نه تنها برای ما ایرانی ها. و انگار چاره دیگه ای نیس

پس تلگرام یا واتساپ چطور چنین کاری رو انجام میدن؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۳ در ۲۳:۰۴، امیرحسین قاسمی گفته است:

پس تلگرام یا واتساپ چطور چنین کاری رو انجام میدن؟

از طریق فایربیس:D

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۴ در ۰۰:۴۷، محمدرضا شاهپیری گفته است:

از طریق فایربیس:D

:bigsmile: خب میگم پس این پوشه چیکار می کنه؟ یا مثلا قبلنا چشمک بود ساز و کارش چطوری بود به نظرتون؟

لینک ارسال

من متوجه منظورتون نشدم. طبیعیه که همشون از فایر بیس استفاده میکنن. منظورتون دقیقا چیه

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۵ در ۰۲:۰۴، محمدرضا شاهپیری گفته است:

من متوجه منظورتون نشدم. طبیعیه که همشون از فایر بیس استفاده میکنن. منظورتون دقیقا چیه

من تحقیق کردم و جواب خودم رو گرفتم، توی مستندات پوشه نوشته:

پوشه برای دریافت اعلان از سرویس FCM(Firebase Cloud Messaging) گوگل استفاده می‌کند.

حالا میگم به نظرتون امکان داره روزی فایربیس بیاد کاربران ایرانی رو هم تحریم کنه؟ یعنی ما از طریق فایربیس اعلان بفرستیم و فایربیس به کاربران ایرانی این اعلان هارو ارسال نکنه؟ اونوقت فکر کنم دیگه پوش نوتیفیکیشن تو ایران بی معنی بشه چون حتی نوتیفیکیشن های واتساپ، اینستاگرام، تلگرام و... هم دریافت نمیشه و حتی شاید سرویس های ایرانی(مثل: پوشه و...) از کار بیفتند.

به نظرم باید یک راه حل برای این موضوع پیدا کرد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...