رفتن به مطلب
  • 0

امنیت دیتابیس آنلاین

h e

سوال

سلام بر دوستان عزیز

دوستان من یک اپ خرید و فروش شبیه برنامه دیوار نوشتم با این تفاوت که همه وسایل در اون رایگانه در واقع خریدار و فروشنده نداریم هدیه دهنده و هدیه گیرنده هستند اولین کار نسبتا حرفه ایم هست بیش از 90 درصد کار انجام شده و اما بزرگترین مشکلی که دارم ذخیره داده ها به ویژه یوزرها و رمز ها در دیتابیس سمت سروره به این صورت که هیچ رمزگذاری برای داده های در هاست صورت نگرفته در واقع راه اصولیش رو بلد نیستم و تمام اطلاعات به صورت خام در هاست هستند که فکر نکنم باید چنین باشه. لطفا اگه کسی مطلبی می دونه و تجربه ای داره کمک کنه در ضمن تقاضا می کنم اگه پیشنهاد، تذکر، هشدار و ... که برای چنین برنامه هایی نیاز هست بفرمایید.
با تشکر از تمامی دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، صفحه زیر رو ببینید ، میتونید از سرویس ما استفاده کنید که همه اطلاعات به صورت رمزنگاری شده ارسال و دریافت میشه (میتونین اکانت تست بسازید و از طریق کپچر کردن رکوئست ها از رمزگذاری مطمئن شین)

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۸/۲۹ در 22:04، امین شاهدی گفته است:

سلام ، صفحه زیر رو ببینید ، میتونید از سرویس ما استفاده کنید که همه اطلاعات به صورت رمزنگاری شده ارسال و دریافت میشه (میتونین اکانت تست بسازید و از طریق کپچر کردن رکوئست ها از رمزگذاری مطمئن شین)

با تشکر از شما دوست عزیز و آرزوی موفقیت برایتان. شاید بعدا از سرویس های شما استفاده کردم ولی فعلا می خوام چالشی که باهاش روبرو هستم  رو حل کنم و یادبگیرم در واقع می خوام روش های محافظت از داده ها رو یاد بگیرم و استفاده کنم. بازم از پاسختون ممنونم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...