رفتن به مطلب
  • 0

push notifiction

mohammad hatami
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان من یک خودآموز برنامه نویسی اندرویید با جاوا هستم الان اولین برنامه ایی که نوشتم یک برنامه کاریابی هست که کلا دیتا را از سرور میگیرم و در سرور ذخیره میکنم همه قسمتهای برنامه ام خیلی خوب و روان کار میکنه الان میخوام برای برنامه یک نوتیفیکیشن بذارم که وقتی کارجویی رزومه اشو ثبت کرد یا کارفرمایی اگهی اشو ثبت کرد برای همه کسایی که برنامه را نصب کردن notification ارسال بشه سایت پوشه را رفتم واقعیت هیچی نفهمیدم این که از تو سایت بخوام برای کاربرا notification بفرستم برام بدرد نمیخوره من میخوام برنامه خودش اینکارو بکنه البته ترجیح ام اینه بتونم برای کارفرما ها notify  ثبت رزومه ها را بفرستم برای کارجو ها notify اگهی های استخدامی ممنون میشم کمک ام کنید و منو راهنمایی کنید برای چیاده سازی این موضوع چیکار باید بکنم . باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
در ۱۴۰۱/۳/۳۱ در ۰۰:۵۳، mohammad hatami گفته است:

سلام دوستان من یک خودآموز برنامه نویسی اندرویید با جاوا هستم الان اولین برنامه ایی که نوشتم یک برنامه کاریابی هست که کلا دیتا را از سرور میگیرم و در سرور ذخیره میکنم همه قسمتهای برنامه ام خیلی خوب و روان کار میکنه الان میخوام برای برنامه یک نوتیفیکیشن بذارم که وقتی کارجویی رزومه اشو ثبت کرد یا کارفرمایی اگهی اشو ثبت کرد برای همه کسایی که برنامه را نصب کردن notification ارسال بشه سایت پوشه را رفتم واقعیت هیچی نفهمیدم این که از تو سایت بخوام برای کاربرا notification بفرستم برام بدرد نمیخوره من میخوام برنامه خودش اینکارو بکنه البته ترجیح ام اینه بتونم برای کارفرما ها notify  ثبت رزومه ها را بفرستم برای کارجو ها notify اگهی های استخدامی ممنون میشم کمک ام کنید و منو راهنمایی کنید برای چیاده سازی این موضوع چیکار باید بکنم . باتشکر

درود محمد جان ، 

از طریق api میتونید از طریق خود برنامه و باکد اعلان بفرستید ، 

لینک زیر رو ببینید

https://docs.pushe.co/docs/android/notification/d2d-notification

لینک ارسال

• 0

سلام جناب شاهدی ممنون از توجه شما و پاسختون سوالی که دارم اینه در این مستند که سایت پوشه گذاشته اینجوری که من متوجه شدم باید DeviceId را حتما داشته باشیم . من میخوام بصورت خودکار وقتی  یک نفر یک اگهی جدید تو برنامه ثبت میکنه به همه دستگاهایی که برنامه نصب شده نوتیفیکیشن ارسال بشه من اینجوری متوجه شدم باید تک تک دستگاهها در پوشه ثبت بشه من این قسمت را متوجه نمیشم ممنون

لینک ارسال

• 0
در ۱۴۰۱/۳/۳۱ در ۲۲:۰۰، mohammad hatami گفته است:

سلام جناب شاهدی ممنون از توجه شما و پاسختون سوالی که دارم اینه در این مستند که سایت پوشه گذاشته اینجوری که من متوجه شدم باید DeviceId را حتما داشته باشیم . من میخوام بصورت خودکار وقتی  یک نفر یک اگهی جدید تو برنامه ثبت میکنه به همه دستگاهایی که برنامه نصب شده نوتیفیکیشن ارسال بشه من اینجوری متوجه شدم باید تک تک دستگاهها در پوشه ثبت بشه من این قسمت را متوجه نمیشم ممنون

در این صورت از firebase استفاده کنید ، آموزش هاش چه فارسی و چه انگلیسی توی نت خیلیه ، 

با فایربیس میتونین از طریق خود اپ یا حتی از طریق api از سایت (php,node,....) پوش ارسال کنید 

نوتیفیکیشن فایربیس توی ایران هیتلر نیست و میشه استفاده کرد (همین پوشه هم از فایربیس استفاده میکنه (در صورتی که دستگاه کاربر دارای گوگل‌پلی‌سرویس باشه))

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...