رفتن به مطلب
  • 0

حذف اپلیکیشن توسط گوگل پلی بدلیل استفاده از Ronash SDK !!!

fun_code

سوال

سلام دوستان

بنده یک اپلیکیشن در بازار و گوگل پلی دارم.

کتابخانه پولکی کمی نیاز به بررسی داشت و نمیتونستم تشخیص بدم اپ بازار نصب هست یا نه و تصمیم گرفتم ابتدا در گوگل پلی آپدیت بدم.

فراموش کرده بودم کتابخانه پولکی رو از تیک خارج کنم و آپدیت که دادم کلا اپلیکیشن رو Remove کردن و دلیل رو به شرح زیر توضیح دادن.

ronash_w7m6.jpg

ترجمه گوگل پلی هم به شرح زیر است :

وضعیت انتشار: حذف شد
برنامه شما از Google Play حذف شده است و تا زمانی که یک به‌روزرسانی مطابق با خط‌مشی ارسال نکنید، در دسترس کاربران نخواهد بود.
دلایل تخلف
مسائل مربوط به صلاحیت بر اساس نسخه ها
نسخه(های) واجد شرایط بودن
APK: 48

APK به افشای برجسته نیاز دارد
ما تشخیص داده‌ایم که برنامه شما از Ronash SDK یا کتابخانه استفاده می‌کند، که انتقال مجموعه اطلاعات برنامه‌های نصب‌شده را بدون رعایت دستورالعمل‌های افشای برجسته تسهیل می‌کند. در صورت لزوم، می توانید برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده(های) SDK خود مشورت کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد الزامات افشای برجسته معتبر، لطفاً بخش «شرایط افشای برجسته و رضایت» را در خط‌مشی داده‌های کاربر مرور کنید.

APK یک خط مشی رازداری دارد اما کافی نیست

خط مشی رازداری در Play Console
         لطفاً مطمئن شوید که خط‌مشی رازداری شما در Play Console بر روی یک URL فعال، در دسترس عموم و غیر زمینی (بدون فایل PDF) و غیرقابل ویرایش در دسترس است.
     خط مشی رازداری در Play Distributed App
         برنامه شما در حال آپلود اطلاعات برنامه نصب شده کاربران از طریق Ronash SDK بدون پست کردن خط مشی رازداری در Play Distributed App است.

مجددا کتابخانه پولکی رو حذف کردم و آپدیت دادم اما دوباره همین خطا رو داده و آپدیت رو نپذیرفتن !

مشکل از چیست !؟

لیست کتابخانه های استفاده شده :

libraries_87w.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام مجدد

دوست عزیز این مشکل شما اصلا ربطی به کتابخونه پولکی نداره. مشکل اصلی از کتابخونه پوش پل هست.

پوش پل خودش در اینجا توضیح داده که:

طبق اعلام کافه بازار استفاده از SDK قدیمی ronash.pushe باعث ویروسی شناسایی شدن اپ شما می شود.

این کتابخونه رو کلا حذف و به جاش از خود فایربیس استفاده کنین. فکر کنم نسخه کتابخونه پوشه پل برای B4A هم قدیمیه و باید SDK جدید پوش پل براش رپ بشه.

لینک ارسال

سلام

ببخشید شما رو تگ میکنم استاد @محمدرضا شاهپیری

گفتم شانس آخرم رو هم امتحان کنم.

چون حس میکنم گوگل پلی فیلتری اضافه کرده که ممکنه نتونم برای هیچ یک از محصولاتم آپدیت بدم و همه رو حذف کنه.

اگر موردی به ذهنتون میرسه ممنون میشم راهنماییم کنید.

پیشاپیش از همراهی و راهنماییتون سپاسگزارم.🙏

جالب اینجاست که apk نسخه های قدیمی و آخرین نسخه رد شده رو در یک سایت آنلاین که اسکن میکنه بررسی کردم.

در کمال تعجب هر دو فایل رو Trojan.AndroidOS.Spy شناخت ! پس چرا گوگل پلی نسخه های قدیمی رو رد نکرده اما نسخه جدید رو رد کرده و اصلا چرا تروجان جاسوسی میشناسه !

لینک ارسال

2 ساعت قبل، fun_code گفته است:

سلام

ببخشید شما رو تگ میکنم استاد @محمدرضا شاهپیری

گفتم شانس آخرم رو هم امتحان کنم.

چون حس میکنم گوگل پلی فیلتری اضافه کرده که ممکنه نتونم برای هیچ یک از محصولاتم آپدیت بدم و همه رو حذف کنه.

اگر موردی به ذهنتون میرسه ممنون میشم راهنماییم کنید.

پیشاپیش از همراهی و راهنماییتون سپاسگزارم.🙏

جالب اینجاست که apk نسخه های قدیمی و آخرین نسخه رد شده رو در یک سایت آنلاین که اسکن میکنه بررسی کردم.

در کمال تعجب هر دو فایل رو Trojan.AndroidOS.Spy شناخت ! پس چرا گوگل پلی نسخه های قدیمی رو رد نکرده اما نسخه جدید رو رد کرده و اصلا چرا تروجان جاسوسی میشناسه !

سلام و درود. تو متن خطای گوگل اشاره ای به تروجان بودن نکرده. میگه دارین لیست برنامه های نصب شده کاربر رو جمع آوری میکنید بدون اینکه مشخص کنید چرا این کار رو میکنید.

و اینکه دسترسی phone_state رو هم من میبینم اضفه کردین. این دسترسی رو گوگل خیلی گیر میده. اگه نیاز نیست حذفش کنید و مورد بعدی اینه که حتما یه صفحه privacy policy ایجاد کنید و دقیق اطلاعاتی که از کاربر جمع میکنید و دلیل استفاده شو ذکر کنید

مجددا نسخه بزنید ببینید چی میشه.

لینک ارسال

1 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است:

سلام و درود. تو متن خطای گوگل اشاره ای به تروجان بودن نکرده. میگه دارین لیست برنامه های نصب شده کاربر رو جمع آوری میکنید بدون اینکه مشخص کنید چرا این کار رو میکنید.

و اینکه دسترسی phone_state رو هم من میبینم اضفه کردین. این دسترسی رو گوگل خیلی گیر میده. اگه نیاز نیست حذفش کنید و مورد بعدی اینه که حتما یه صفحه privacy policy ایجاد کنید و دقیق اطلاعاتی که از کاربر جمع میکنید و دلیل استفاده شو ذکر کنید

مجددا نسخه بزنید ببینید چی میشه.

سلام استاد

ممنون بابت پاسخگوییتون 🙏

در تمام محصولات بنده دسترسی phone_state وجود داره چون phoneID رو میگیرم. در نسخه های قبلی هم این دسترسی بوده...

طبق قوانین جدید علاوه بر privacy policy باید در کنسول گوگل پلی تمام مواردی که در اپ از کابر دریافت و در سرور ذخیره می شود و ... را مشخص کرد.

بنده تمام این موارد رو رعایت کردم.

بنده واقعا لیست برنامه های نصب شده کاربر رو دریافت نمیکنم و اصلا چنین کدی ننوشتم !

نوشته از Ronash SDK یا کتابخانه ای که چنین کاری میکنه استفاده شده ! بنده اصلا نمیدونم Ronash SDK چی هست... کتابخانه جدید هم اضافه نکردم.

میگم شاید کتابخانه بازار چنین کاری میکرده و چون یه بار چنین چیزی ازم دیده دیگه اطمینان نمیکنه و هر نسخه ای بقرستم رد میکنن. خلاصه الک الکی گیر کردم.

لینک ارسال

در ۱۴۰۲/۲/۱۹ در 21:13، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام مجدد

دوست عزیز این مشکل شما اصلا ربطی به کتابخونه پولکی نداره. مشکل اصلی از کتابخونه پوش پل هست.

پوش پل خودش در اینجا توضیح داده که:

طبق اعلام کافه بازار استفاده از SDK قدیمی ronash.pushe باعث ویروسی شناسایی شدن اپ شما می شود.

این کتابخونه رو کلا حذف و به جاش از خود فایربیس استفاده کنین. فکر کنم نسخه کتابخونه پوشه پل برای B4A هم قدیمیه و باید SDK جدید پوش پل براش رپ بشه.

سلام

ممنون از راهنماییتون

پس این کتابخانه رو لغو و مجددا نسخه ارسال میکنم. امیدوارم حل بشه.

پس این احتمال وجود داره که به مرور به تمام محصولاتم گیر بدن چون از پوش پل استفاده کردم.

فایربیس نیاز به ساخت پنل ارسال همگانی و ... داره. که کلا بیخیال بشم بهتره.

لینک ارسال

3 ساعت قبل، fun_code گفته است:

سلام دوستان

بنده یک اپلیکیشن در بازار و گوگل پلی دارم.

کتابخانه پولکی کمی نیاز به بررسی داشت و نمیتونستم تشخیص بدم اپ بازار نصب هست یا نه و تصمیم گرفتم ابتدا در گوگل پلی آپدیت بدم.

فراموش کرده بودم کتابخانه پولکی رو از تیک خارج کنم و آپدیت که دادم کلا اپلیکیشن رو Remove کردن و دلیل رو به شرح زیر توضیح دادن.

ronash_w7m6.jpg

ترجمه گوگل پلی هم به شرح زیر است :

وضعیت انتشار: حذف شد
برنامه شما از Google Play حذف شده است و تا زمانی که یک به‌روزرسانی مطابق با خط‌مشی ارسال نکنید، در دسترس کاربران نخواهد بود.
دلایل تخلف
مسائل مربوط به صلاحیت بر اساس نسخه ها
نسخه(های) واجد شرایط بودن

APK به افشای برجسته نیاز دارد
ما تشخیص داده‌ایم که برنامه شما از Ronash SDK یا کتابخانه استفاده می‌کند، که انتقال مجموعه اطلاعات برنامه‌های نصب‌شده را بدون رعایت دستورالعمل‌های افشای برجسته تسهیل می‌کند. در صورت لزوم، می توانید برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده(های) SDK خود مشورت کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد الزامات افشای برجسته معتبر، لطفاً بخش «شرایط افشای برجسته و رضایت» را در خط‌مشی داده‌های کاربر مرور کنید.

APK یک خط مشی رازداری دارد اما کافی نیست

خط مشی رازداری در Play Console
         لطفاً مطمئن شوید که خط‌مشی رازداری شما در Play Console بر روی یک URL فعال، در دسترس عموم و غیر زمینی (بدون فایل PDF) و غیرقابل ویرایش در دسترس است.
     خط مشی رازداری در Play Distributed App
         برنامه شما در حال آپلود اطلاعات برنامه نصب شده کاربران از طریق Ronash SDK بدون پست کردن خط مشی رازداری در Play Distributed App است.

مجددا کتابخانه پولکی رو حذف کردم و آپدیت دادم اما دوباره همین خطا رو داده و آپدیت رو نپذیرفتن !

مشکل از چیست !؟

لیست کتابخانه های استفاده شده :

libraries_87w.jpg

سلام.

دوست عزیز میشه apk برنامتون رو قرار بدید؟

لینک ارسال

سلام

در بخش لاگ دکمه list permissions رو بزنین و ببینین آیا دسترسی خاصی اونجا هست که اطلاعات برنامه ها رو جمع آوری کنه؟ یه دسترسی مثل android.permission.QUERY_ALL_PACKAGES

لینک ارسال

15 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام

در بخش لاگ دکمه list permissions رو بزنین و ببینین آیا دسترسی خاصی اونجا هست که اطلاعات برنامه ها رو جمع آوری کنه؟ یه دسترسی مثل android.permission.QUERY_ALL_PACKAGES

سلام

اسکرین دسترسی ها به شرح زیر است:

permissions_g59u.jpg

48 دقیقه قبل، batman123 گفته است:

سلام.

دوست عزیز میشه apk برنامتون رو قرار بدید؟

سلام

لینک دانلود آخرین نسخه که گوگل پلی حذفش کرد :

https://www.uplooder.net//files/8f556fa1e1399d31cd6d3dbe38ef755e/last.zip.html

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...