رفتن به مطلب
  • 0

کم بودن سرعت بین اکتیویتی ها

alireza_hsi

سوال

سلام

وقتی میخواهیم بین اکتویتی ها  سویچ کنیم یک لحظه دسکتاپ دیده میشه  انیمیشن اکتیویتی هم 0 گذاشتم اما باز هم این مشکل هست . کسی  میدونه چطور میشه این حالت زشت رو حذف کرد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

شما از ExitAppalication برای خالی کردن رم استفاده کردید

این باعث میشه در گوشی های با پردازشگر پایین این اتفاق بیوفته

لینک ارسال

نه من از هیچ چیزی استفاده نمیکنم .. حتی  سرعت انیمیشن رو صفر هم قرار دادم تا  انیمیشن پیشفرض خود اندروید هم فعال نباشه اما تغییری  ایجاد نشد. تنها راه چاره ای که بهش رسیدم FINISH  نکردن  MAIN  هست که خوب  زیاد جالب نیست اما چاره ای ندارم . چون اکثراا  MAIN  از گرافیگ بیشتری برخوردار هست و رم بیشتری رو پر میکنه.

لینک ارسال

لینک ارسال

شما از ExitAppalication برای خالی کردن رم استفاده کردید

این باعث میشه در گوشی های با پردازشگر پایین این اتفاق بیوفته

من برای جابجایی بین اکتیویتی ها  از activity.finish  استفاده میکنم  و اکتیویتی  بعدی رو start  میکنم ...  این اسکرین هم از گوشی z3  هست فکر نمیکنم قویتر باشه چیزی.

لینک ارسال

فقط توی همین برنامه این جوری میشه؟

روی یه سورس دیگه امتحان کنید اگه بازم این جوری شد یا بیسیک مشکل داره یا api

لینک ارسال

ممنون از  نظر دوستان.

finish  میکنم چون دارای تصویر هست و باید تصاویر خالی بشن اگر تصاویر خالی نشه مقدار استفاده مموری بالا میره . وقتی شما تعدادی زیاد اکتیویتی داشته باشی مجبوری  ازشون کامل خارج بشی  و همه  تصاویر رو null  کنی تا دچار کرش نشی بعد از 30 دقیقه کار با برنامه .

بازم اگر نظری داشتید  ممنون میشم بدید .

لینک ارسال

شما به دلیلی به صورت موقت برنامه رو باز و بسته میکتنید با کد خودتون اون ماژول یا کد رو بررسی کنید

لینک ارسال

روی گوشی هم تست کردم همین بود البته یک لحظه کوتاه هست اما باز هم جالب نیست. چون برنامه های دیگر را روی گوشی میبینم انگار  اکتیویتی از قبل لود هست و خیلی نرم و سریع این کار انجام میشه حتی نمیشه با چشم دنبال کرد

لینک ارسال

روی گوشی هم تست کردم همین بود البته یک لحظه کوتاه هست اما باز هم جالب نیست. چون برنامه های دیگر را روی گوشی میبینم انگار  اکتیویتی از قبل لود هست و خیلی نرم و سریع این کار انجام میشه حتی نمیشه با چشم دنبال کرد

منظورتون از این که دسکتاپ رو نشون میده اینه که اون صفحه ای که فقط یک تایتل داره هست؟

لینک ارسال

نه برنامه من فول اسکرین هست .  دسکتاپ صفحه هوم خود موبایل هست که ایکونها روش هستند .  شاید چند میلی ثانیه دیده میشه.

لینک ارسال

نه برنامه من فول اسکرین هست . دسکتاپ صفحه هوم خود موبایل هست که ایکونها روش هستند . شاید چند میلی ثانیه دیده میشه.

یعنی صفحه هوم موبایل رو نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همچین چیزی ندیدم تا حالا . میتونستین سورس رو بفرستین ببینم!

لینک ارسال

اسکرین رکورد میکنم دوستان دیگه هم ببینن . سورس پیوسته هست نمیتونم بفرستم.

لینک ارسال

https://drive.google.com/file/d/0B0q2RxsSNHsMR3dudFBFNGNvMEU/view?usp=sharing

میتونید اهسته بکشید جلو و ببینید  ایکونهای  ستینگ گوشی رو .. کلا روی هر پیچی باشه زیر بزنامه نشون داده میشه

البته اون تایتل هم که شما گفتید یک لحظه  دیدم

لینک ارسال

آقا سلام

منم این مشکلو دارم.سرعت برنامه م وحشتناک ضعیفه یک کلیدو که میزنم شاید 5 ثانیه طول بکشه تا اجرا بشه.میشه راهنمایی م کنید چکار کنم؟؟؟

لینک ارسال

باشه . اما این دانلود نمیخواد گوگل درایو هست مستقیم نشون میده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...