رفتن به مطلب
  • 0

تغییر رنگ قسمت بالایی صفحه گوشی ( جای ساعت و ...)

pmtweb

سوال

سلام خدمت استادان عزیزم

من یه موضوع برام پیش اومده درباره گرافیک برنامم

من رنگ اون قسمت سیاه صفحه گوشی ( همون جایی که علامت باطری و ساعت و انتن گوشی قرار داره ) رو تغییر بدم و هم رنگ تسک بار برنامم کنم که خیلی هم زیباست

البته من تاپیک ( http://answercenter.ir/topic/2192-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/ ) رو دیدم ( قابل توجه عزیزانی که قصد ارجاع من به این تاپیک رو داشتند)  و باید بگم که این دوستمون فقط رنگ اون بگ گراند رو عوض کردند و دورنگ کردن و رنگ اون قسمت بالا رو مشکی قرار دادن که همرنگ با اون قمت بالایی که گفتمه و اگر شما اون رنگ مشکی رو به ابی تغییر بدید رنگ قسمت بالایی گوشی تغییر نمیکنه ولی دقیقا من چیزی که میخوام بر عکسه

ایشون میان رنگ بک گراند رو مشکی قرار میدن تا همرنگ با اون قسمت بالایی گوشی بشه ولی من میخوام که رنگ اون قسمت بالایی گوشی رو تغییر بدم و همرنگ با بک گراند برنامه بشه

دوستانی که منظورمو نگرفتن براشون مثال میزنم : برنامه کافه بازار که اگر دقت کنین رنگ اون قسمت بالایی رو سبز کرده و اونو همرنگ با تایتل بارش کرده و مثال دوم : برنامه دیوار که رنگ اون قسمت بالایی صفحه رو قرمز کرده که همرنگ بشه با تایتل بارش

اگه میشه بگید چطوری اینکار رو بکنم و کد مربوط رو بزارید.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خیلی تحقیق کردم.

توی ورژن های پایین نمیشه و توی ورژن 21 (لولی پاپ) یه کد پیدا کردم. اما برای b4a نبود. نمیدونم شاید یه کتابخونه ای چیزی باید ساخته بشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...