رفتن به مطلب
  • 0

فول اسکرین شدن عکس در گالری پس از لمس

محمدی

سوال

سلام

من یه گالری نوشتم میخوام که از ایمیج ویو استفاده کردم و به ترتیب عکسهارو نمایش میده و با دو تا باتون عکس پسین و پیشین رو داخل ایمیج ویو لود،میکنه

حالا میخوام هر وقت روی ایمیج ویو کلیک شد عکس داخل ایمیج ویو به صورت fullscreen نمایش داده بشه

یعنی عکس تمام صفحه گوشی فرا بگیره

اگر هم که در هنگام fullscreen شدن همراه با انیمیشن باشه که خیلی ممنون میشم اگه هم نه که فقط فول اسکرین بشه راضی هستم ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوتا  راه داری

که من از اونجایی که سطح شما رو نمی دونم 1 رو پیشنهاد میکنم

1. دوتا ایمیج ویو داشته باشی یکی تمام صفحه البته با visible = false و اون یکی هر اندازه که خودت بخوای

بعد در رویداد کلیک مینویسی تصویر رو به اونیکی ایمیج وییو انتقال بده و  visible = show قرار بده و بلعکس

2. اینکه سایز ایمیج ویو رو تغییر بدی که البته اگه تو اسکرول باشه باید real potion بدست بیاری

راه اول سادست انجام بده خودت متوجه میشی

من منظورتونو متوجه شدم فقط چجوری عکس هارو انتقال بدم توی ایمیج ویویی که سایزش بزرگ تره؟

لینک ارسال

اینطوری میتونی

ImageView1.Bitmap = ImageView2.Bitmap
لینک ارسال

دوتا  راه داری

که من از اونجایی که سطح شما رو نمی دونم 1 رو پیشنهاد میکنم

1. دوتا ایمیج ویو داشته باشی یکی تمام صفحه البته با visible = false و اون یکی هر اندازه که خودت بخوای

بعد در رویداد کلیک مینویسی تصویر رو به اونیکی ایمیج وییو انتقال بده و  visible = show قرار بده و بلعکس

2. اینکه سایز ایمیج ویو رو تغییر بدی که البته اگه تو اسکرول باشه باید real potion بدست بیاری

راه اول سادست انجام بده خودت متوجه میشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...