رفتن به مطلب

سورس کدس شبیه به تبلیغات عدد در برنامه

salmana

ارسال‌های توصیه شده

اگر متوجه کد نمیشین میتونین این فیلم آموزشی که مربوط به تاپیک آپدیت برنامه میباشد رو نگاه بکنین. بعد به کدهایم نگاه کنین. چون من این کدها را ویرایش کردم و یک نمونه تبلیغاتی همانند عدد درست کردم

مثلا یک برنامه دارین و شما این تمهیدات رو میبندید تا واسه اپ بعدیتون توی این اپ تبلیغ کنین. یا واسه اپ کسان دیگر و استفاده دیگه میشه کرد ازش.

نتیجه نهایی: یک وب ویو توی برنامه ظاهر بشه و روی اون یک پنل با الفا 0 روش بشینه و یک پنل کلیک که هر دستوری میتونیم بهش بدیم(با تنظیماتی که توی کد پایین هست دقیقا میشه سیستم تبلیغات عدد)

شروع کار: ابتدا توی هاستتون ( من هاست رایگان zgig.ir رو پیشنهاد میکنم) یک فایل تکست ایجاد میکنین و متنش رو هم بدین مثلا adadyes و مسیرمون هم میشه مثلا http://name.zgig.ir/adad2.txt

در اکتیویتی کریت میاد اون فایل رو چک میکنه( هر وقت نت کاربر فعال باشه اتفاقات زیر عمل میکنه . اگر نت فعال نباشه دیگه اصلا انگار کارهای زیر همش الکیه. پس این خوبه و مثل تبلیغات عدد میمونه)

در این ساب Sub jobdone

میاد اگه با موفقیت باشه متن تکستی که توی هاسته رو میگیره و به لیبل ما میده

خوب ما یک تایمر به اکتیویتی کریت دادیم و توی ساب تایمر گفتیم که اگه لیبل ما متنش شد adadyes وب ویو ( که ادرس گیف بهش دادم) و پنل رو ترو کن.( در ضمن میتونین که از قبل آینده نگری کنید و چیزهای زیادی توی این قسمت قرار بدین مثلا بگین اگه متنش شد فلان ... فلان کار را بکن)

حالا تبلیغ نشون میده. شما هر وقت این متن رو تغییر دادین دیگه تبلیغ نشون نمیده. میتونین گیف رو هم عوض کنین تا تبلیغ چیزی دیگه نشون داده بشه

احتمالا دوستان روش بهتری داشته باشن. والله من این روش رو بلد بودم. در ضمن کارها و تنظیمات بیشتری هم میشه روش انجام داد

در ضمن سورس رو هم پایین پیوست کردم

--------------------------------------------------------

#Region  Project Attributes 
   #ApplicationLabel: basic4android.org
   #VersionCode: 1
   #VersionName: 
   'SupportedOrientations possible values: unspecified, landscape or portrait.
   #SupportedOrientations: portrait
   #CanInstallToExternalStorage: False
#End Region
#Region  Activity Attributes 
   #FullScreen: False
   #IncludeTitle: false
#End Region

Sub Process_Globals
End Sub

Sub Globals
   Private Label1 As Label
   Dim upload As HttpJob
   Dim timer1 As Timer
   Dim webview1 As WebView
   Private Panel3 As Panel
   Private Panel1 As Panel
End Sub

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
Activity.LoadLayout("frmmenu")
upload.Initialize("upload",Me)
upload.Download("http://name.zgig.ir/adad2.txt")' این ادرس فایل تکستی هست که من متنش رو نوشتم adadyes  . درضمن این سایت مثل کنترل پنل هاستها هست خیلی توپه پیشنهاد میکنم ازش بهره ببرید
' بجای name باید اسم یوزر خودتون رو بنویسین
timer1.Initialize("Timer1", 1000)
timer1.Enabled = True

End Sub
Sub timer1_Tick
If Label1.Text= "adadyes" Then    ' متنی هست که توی تکست نوشتم . شما اگه متن تکست که دربالا گذاشتین رو عوض کنین دیگه تبلیغ نمایش داده نمیشه
webview1.Visible=True
webview1.LoadUrl("http://name.zgig.ir/adad.gif") ' محل تبلیغ گذاری . یک بنر تبلیغاتی با فرمت گیف درست کنین
Panel1.Visible=True
End If
End Sub
Sub jobdone(job As HttpJob)
If job.Success=True    Then
Label1.Visible=True
Label1.Text=upload.GetString
End If
End Sub
Sub Activity_Resume
End Sub
Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean)
End Sub
Sub Panel1_Click
ToastMessageShow("بجای این توست مسج هر دستوری میتونین بدید","true")    
End Sub

basic4android.org.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دیگه پس لازم نیست بنده فیلم بگیرم؟*خنده*

لینک ارسال

آفرین خیلی خوبه.

البته راه دیگه ای هم هست که من از اون استفاده میکنم که نیازی به httpJob نیست و در عوض از WebViewExtract استفاده میشه و شاید راحت تر باشه.

اگه وقت شد حتما آموزشش رو همراه سورس میذارم.

لینک ارسال

دوست عزیزمون که توضیح دادن اینجا

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
اقا این بنرهای تبلیغاتی مثل کلیک یاب رو چجوری تو برناممون بزاریم.

کلیک یاب چیه؟ *شرمسار*

واضح تر خواهشا توضیح بدید . در حد اول ابتدایی توضیح بدید تا کامل متوجه بشیم *عطسه*

لینک ارسال

کلیک یاب چیه؟ *شرمسار*

واضح تر خواهشا توضیح بدید . در حد اول ابتدایی توضیح بدید تا کامل متوجه بشیم *عطسه*

احتمالا منظورش تبلیغات کلیکیه که به ازای هر کلیک کسب درامد میکنن مث عدد تقریبا

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام

اگه راهی برای نمایش این تبلیغات کلیکی مثل کلیک یاب و آنتورک در برنامه پیدا بشه عالیه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • 9 ماه بعد...

سلام

من از این سورس استفاده کردم

فایل تکست و لینک فایل gif رو تغییر دادم ولی موقع اجرا وب ویو اجرا نمیشه و تصویر مورد نظر رو نشون نمیده...!

کسی این سورس رو امتحان کرده؟

آیا سورس یا راه حل دیگه ای برای ایجاد تبلیغات بنری در برنامه به این شکل هست؟

آدرس فایل txt ==>

http://www.qashqaie.ir/tabligh.txt

آدرس بنر gif

http://up.wikivb.ir/images/e4ptxnogf0kbzkis4oa.gif

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

آفرین خیلی خوبه.

البته راه دیگه ای هم هست که من از اون استفاده میکنم که نیازی به httpJob نیست و در عوض از WebViewExtract استفاده میشه و شاید راحت تر باشه.

اگه وقت شد حتما آموزشش رو همراه سورس میذارم.

نیکروان جان سورسشا قرار میدی؟

لینک ارسال

دوستان کسی اینا امتحان کرده اموقع کامپیایل اینجوری میشه :fekr:

post-2499-0-73932300-1447828718_thumb.jpg

لینک ارسال

• 6 ماه بعد...

سلام دوستان در اینجا یک مقاله راجع به این موضوع آورده شده که شاید بهتون کمک کنه. من اینو کامل قرار میدم امیدوارم مشکلتون حل بشه :malih:

اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی باشید و به صورت روزانه تعداد محصولات کمپانی شما رو به افزایش باشد، حتما با مشکل کنترل کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین هر کدام از آنها ،روبه‌رو شده‌اید. این مشکل همراه فروشگاه‌های آنلاین بود که ناگهان سرویس‌های تبلیغاتی آنلاین یک سیستم جدید تبلیغاتی را عرضه کردند که تبلیغات داینامیک (Dynamic Ads) نام داشت. با توجه به محدودیتی که برای استفاده از این سرویس‌های تبلیغاتی در ایران وجود داشت، آژانس تبلیغات ای‌نتورک تصمیم گرفت این سرویس را به مشتریان خود ارائه دهد تا بتوانند وضعیت بهتری برای کمپین‌های تبلیغاتی محصولات جدیدشان فراهم آورند. در ادامه این مطلب، بیشتر درباره مزایای تبلیغات داینامیک و شیوه استفاده از آن اطلاعاتی ارائه می‌دهیم:

این سیستم تبلیغات آنلاین به فروشگاه‌های آنلاین کمک می‌کند که بتوانند به طور مداوم تبلیغات خود را بروز نگه دارند. اما مزایای تبلیغات داینامیک به اینجا ختم نمی‌گردد؛ تبلیغات داینامیک شرایطی برای شما محیا کرده‌اند تا بتوانید تبلیغات محصولات خود را به صورت مستقیم انجام داده و مجبور نباشید برای هر کدام از آنها جداگانه کمپین تبلیغاتی طراحی کنید. از سوی دیگر در این سیستم تبلیغاتی دیگر لازم نیست که خودتان بنرهای تبلیغاتی را طراحی کنید و سیستم به صورت خودکار و با توجه به صفحه محصولات شما،  بنر محصول مورد نظر شما طراحی می‌گردد.

همان طور که گفتیم، مدتی است که سیستم تبلیغات داینامیک در آژانس دیجیتال مارکتینگ ای‌نتورک ارائه می‌شود و برای استفاده از آن کافیست که با تیم پشتیبانی ای‌نتورک تماس گرفته و API آنها را دریافت کنید تا بتوانید به سیستمشان متصل بشوید. پس از اتصال به API ای‌نتورک، باید دسته‌بندی محصولاتی که می‌خواهید به صورت خودکار برای آنها کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی شود را انتخاب کنید. پس از طی این مرحله، برای هر محصولی که وارد آن دسته شود، به صورت خودکار بنر طراحی می‌شود. صفحه فرود مربوط به هر بنر هم، همان صفحه‌ای از وب‌سایت شما خواهد بود که محصول تبلیغ شده در آن قرار دارد.

در نظر داشته باشید که با استفاده از این API، همه سایز بنر برای محصولات شما طراحی شده و در کمپین‌های تبلیغاتی محصولاتتان قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات داینامیک، می‌توانید با تیم پشتیبانی ای‌نتورک تماس بگیرید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...