رفتن به مطلب
  • 0

عملکرد دکمه Home

esmaeil57

سوال

سلام

میشه بدونم چرا تاپیکی که در این زمینه امروز صبح دادم پاک کردین؟

من فقط گفته بودم با چه دستوری میشه واسه دکمه Home کاری رو انجام داد؟ واسه دکمه برگشت بلدم ولی واسه این نه. درسته که در این زمینه یه تاپیکی داده شده بود ولی اون تو گفته بودن میخوان اصلا کار نکنه ولی من میخوام وقتی زدیم یه عملی رو بشه انجام داد. مثلا یه پیغام.

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من می گم با پنل ها کار کن و هرجا خواستیvisible پنل ها false کن. مثلا panelHome.visible=true و بقیه رو false کن(برای اینکه تک تک این کار رو نکنی می تونی یه تابع کلی بسازی که ابتدا همه ی پنل ها visible شون false و مخفی بشن و سپس پنل دلخواه رو visible شو true کنی)

پنل در حقیقت همون Frame ای هست که توی VB6 بود ولی اینجا اسمش شده panel که تو بخش design می تونی از منوی Add view اضافش کنی و سپس view دلخواه(توی basic4android به کنترل ها می گیم view بر خلاف کنترل که در VB6 می گفتیم) یا homePanel خودتو نشون بدی homePanel.visible=true .

--

به هر حال این یه روش بود(هرچند بهینه نیست و خودم قبول ندارم که همه چیز توی RAM باشه ولی مخفی و دوست دارم unload کنم ولی فعلا از هیچی بهتره و کارتو راه میندازه برای مدتی.)

لینک ارسال

سلام.

تشکر ميکنم بابت پاسختون .دوست عزيز, مشکل من با پيام نيست. بلکه با دکمه home گوشى هستش که ميخوام يکدفعه برنامه رو نبنده.

لینک ارسال

علیک سلام.

من نمیدونم که تاپیک شما رو پاک کرده و به جز همون تاپیکی که خودم جوابتون رو دادم امروز تاپیک دیگه ای از شما ندیدم *تعجب3*

میشه مثال بزنید دکمه Home که زده شد چه عملی انجام بشه؟؟؟؟

لینک ارسال

سلام آقای ایزدی عزیز

شرمنده که حواسم نبود و تاپیک رو توی قسمت HTML زده بودم ! گفتم که فقط میخوام یه پیغام به طرف بده که طرف بله یا خیر رو بزنه. اون کد ها هم توی توضیحات قبلی گفتم که تاپیک رو قبلا سرچ کرده بودم و اونا رو امتحان کرده بودم ولی در مورد Home نمیدونم چرا عمل نمیکنه!؟؟؟

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...