رفتن به مطلب
  • 0

آموزش برنامه نویسی اندروید از پایه تا...

sajad

سوال

بنام خدا

سلام دوستان عزیز ! تازه عضو انجمن شدم با معرفی آقای پژمان نیک روان ! تازگیا میخوام برنامه نویسی اندرویدو بصورت کامل یاد بگیرم از مبتدی تا حرفه ای ! آقا پژمان انجمن رو به من معرفی کرد ! خوب دوستان لطفا کمک کنن ! فکر کنید هیچی بلد نیستم پس از اول اول شروع کنید تا دیگر مبتدی ها استفاده کنن ! موفق باشید ! یا حق

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ممنون ! منم سجاد نوری هستم ! خوشبختم ! پس انشالله از فردا یا پسفردا شروع میکنم !

لینک ارسال

سلام . ایزدی هستم و خوش آمد بهتون میگم. تشکر از آقای نیکروان عزیز که اینجا رو انتخاب کرده و به دیگران هم معرفی میکنه.نظر لطفشونه.

اول اینکه شما نباید این تاپیک رو در بخش آموزش های متنی میدادید. مگه شما دارید الان آموزش میدید؟ باید در بخش سوالات و پشتیبانی مطرح کنید !

خب کارهایی رو که به شما پیشنهاد میکنم:

1- ابزارهای اندروید رو حتما از این انجمن دانلود و نصب کنید که بعدا به مشکل نخورید یک موقع !

2- آموزش نصب و راه اندازی در بخش آموزش های متنی و آموزش های تصویری وجود داره !

3- یک تاپیک در بخش سوالا و پشتیبانی زده شده به عنوان مشکلات نصب و راه اندازی ، اگه مشکلی بود در اون قسمت مطرح کنید !

4- به بخش آموزش های متنی و آموزش های تصویری برید و سعی کنید تاپیک ها رو از صفحه ی آخر به صفحه ی اول شروع کنید و خوندن و دانلود کردن !

5- هرجا مشکل داشتید اول جست و جو کنید ، اگه چیزی پیدا نکردید در بخش پشتیبانی تاپیک بزنید. بدون شک پاسخ داده میشه !

6- سعی کنید واقعا فیلم ها و سورس هایی رو که دانلود میکنید یا آموزش های متنی رو که میخونید یاد بگیرید و فقط کپی نکنید . اگه یاد بگیرید و ملکه ی ذهنتون بشه که مثلا

حلقه For برای چنین مواقعی به درد میخوره دیگه در هرجایی که لازم بود خودتون می فهمید و حلقه For رو مینویسید !

7- تاپیک هایی که میزنید و سوال میپرسید سعی کنید کامل سوالتون رو مطرح کنید و در صورت لزوم عکس یا پروژه رو پیوست کنید تا زودتر پاسخ خودتون رو دریافت کنید

8- آدم نباید توقع داشته باشه که طی مدت کوتاهی به سطح حرفه ای یا نسبتا حرفه ای برسه ! هرچه تلاش و علاقه و استعداد بیشتر باید این اهداف زودتر حاصل میشه !

موفق و پیروز باشید

مدیریت انجمن برنامه نویسان بیسیک4اندروید ایران

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...