رفتن به مطلب
  • 0

درخواست فونت فارسی برای اندروید

esmaeil57

سوال

سلام

من فونت برای قرار دادن توی برنامه هام میخواستم با پسوند ttf برای اندروید . میتونید لطف کنید برام بذارین؟ توی سایت ها سرچ کردم و چندتا پکیج پیدا کردم ولی فرمت apk   هستش و نصب کردم روی گوشیم ولی به فایلهای اصلی دسترسی ندارم ! و مشکل من رو برآورده نمیکنه

من در واقع خود فایل فونت رو میخوام که توی پوشه برنامم اضافه کنم و توی برنامه اون رو مثلا برای لیبل و یا باتن و .... فراخوانی کنم

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز ، روش نوشتن کدها رو که یاد دارم!! من خود فایل فونت مورد نیاز رو میخوام ! از فونت های ویندوز هم استفاده کردم ولی نمیشه !

دوست عزیزمون هم که فرمودن سرچ کنید ، سرچ کردم ولی فونت واسه ویندوز میاد و از این فونتها تا دلتون بخواد دارم ! 

لینک ارسال

برای استفاده از یک فونت در نرم افزار خودتون اول اون رو در پوشه files کپی می کننید و به اینصورت از اون استفاده می کنید :

Dim l As Label
l.Typeface=Typeface.LoadFromAssets("test.ttf")

در این مثال ما فونت test رو برای l که label هست انتخاب کردیم.

ویو های دیگر هم به همین صورت هست ولی یکم متفاوت تر.

ولی اگر می خواید فونت خود گوشی رو تغییر بدید یه بحث جدا داره....

لینک ارسال

خوب داداش سرچ کردن مشکل داره بزن دانلود فونت فارسی تموم واست همه جور فونتی میاره !!!

اما وقتی می زنی دانلود فونت فارسی واسه اندروید خوب همین apk ها هستن دیگه

لینک ارسال

جستجو کنید دانلود فونت فارسی برای استفاده در وب سایت ها یا دانلود فونت فارسی با پسوند ttf

گوگل جستجو گر قدرتمندی در صورتی که درست استفاده کنی :)

لینک ارسال

آقا حل شد :ok:

بعضی از فونتهای ویندوز رو قبول نمیکنه ! با بعضی های دیگر امتحان کردم حل شد! فقط نمیدونم روی گوشی های دیگر و یا اندروید ورژن دیگر درسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟ انشاالله که خوب باشه

لینک ارسال

آقا حل شد :ok:

بعضی از فونتهای ویندوز رو قبول نمیکنه ! با بعضی های دیگر امتحان کردم حل شد! فقط نمیدونم روی گوشی های دیگر و یا اندروید ورژن دیگر درسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟ انشاالله که خوب باشه

درسته ان شالله.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...