رفتن به مطلب

انجمن بزرگ برنامه نویسان متحد(بیا تو)

afraz11

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز 

این ترفند رو توی یه انجمن دیدم که واقعا کارشون گرفته بود پس بهتره ما هم امتحان کنیم

دوستان من میخوام یه پیشنهاد به عزیزان بدم و شک نکنید که این کاری رو که بنده بهتون پیشنهاد میکنم جایی برای شک نداره

آقا چرا برنامه بعضی از دوستان میره تو صفحه  اول بازار؟

من میخوام کاری کنم که برنامه همه دوستان بره تو صفحه اول بازار ولی یه سری شرایطا داره که براتون میگم

1-شما باید عضو این انجمن باشید (یعنی یعنی یه نام کاربری که تو بازار دارید و باهاش میتونید برنامه دانلود کنید یا نظر بدید رو باید اینجا قرار بدید)

2-دوستان من به هر کدوم از شما یه پسوند میدم یعنی مثلا علی اینجا اسم کاربری خودشو که تو بازار داره رو گذاشته علی 11  من به علی میگم هروقت شما برنامه رو دانلود کردی باید نظر پنج ستاره بدی و در آخر نظرت بنویسی 55 

حالا برنامه که من دارم

دوستان مثلا من میخوام یه برنامه ای رو تو بازار بزارم میام تو این انجمن و آدرس برنامه خودمو بهتون میدم و شما باید برید برنامه رو نصب کنید و بهش 5ستاره بدید 

شما فکر کنید که اگه 50نفر اینجا اعلام همکاری کنن و با هم کاری هم این کارو انجام بدیم یعنی شک منکنید که برنامه همه ما میره تو ردیف اول 

برای اولین بار این بچه بازی ها رو بزارید کنار و بیایید با هم متحد شیم (فقط یک بار امتحان کنید به خدا ضرر نداره هیچ بلکه سودتون بیشتر میشه)

میدونم  کار سختیه ولی خدایش این اول کاره ما میتونیم با همکاری هم قدرتمندترین باشیم

من منتظرم تا دوستان علام همکاری کنن

یا علی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افراز عزیز شما هر ماه یک تاپیک مشابه میزنی تاپیک شلوغ میشه میره تو حاشیه قفل میشه میره پی کارش ماه بعد دوباره همین بساط کلا بیخیال شو کار گروه برای ایرانی جماعت نمیسازه :)

لینک ارسال

منم هستم

ولی یکی دو نفر ، ده بیست نفر به جایی نمیرسه

بابا این انجمن 3413 تا کاربر داره ، نمیگم 1000 نفر ! ولی 500 نفر هم همکاری کنن کارمون میگیره به خدا

لینک ارسال

افراز عزیز شما هر ماه یک تاپیک مشابه میزنی تاپیک شلوغ میشه میره تو حاشیه قفل میشه میره پی کارش ماه بعد دوباره همین بساط کلا بیخیال شو کار گروه برای ایرانی جماعت نمیسازه :)

داش حسین این اولین تایپک منه که در این مورد پست کردم شما منو اشتباهی با کسی دیگه گرفتی 

ولی خدایش اگه تایپک قفل نشه من شک ندارم که حتما این کار شدنی هست 

چون قبل از ما توی یه انجمن دیگه حدود85 نفر با هم دارن این کار میکنن

من هدفم کمک به شما  و خودم بود 

بقیش به شما دوستان عزیز بستگی داره حالا میخواید تایپک رو قفل کنید یا هر کار دیگه ای :fekr:

لینک ارسال

آقا منم قبلا اینو گفته بودم ولی کو گوش شنوا ؟؟ بنده تا تهش هستم.

ولی باید یه معیار برای نرم افزار بچه ها داشته باشیم ... ولی در کل اگر بشه که خیلی خوبه

لینک ارسال

آقا منم قبلا اینو گفته بودم ولی کو گوش شنوا ؟؟ بنده تا تهش هستم.

ولی باید یه معیار برای نرم افزار بچه ها داشته باشیم ... ولی در کل اگر بشه که خیلی خوبه

تشکر علیرضا 

بله شما درست میگید بدون شک باید یه معیاری باشه

این مشکلات رو میتونیم با هم حل کنیم ولی پشتکار لازمنه 

و شک نداشته باشید که آخرش پیروزیه 

لینک ارسال

آقای قاسمی نیا اون پست هایی که میگین رو arash127 ارسال میکرد ، این یکی دیگست  :D

در کل من هستم ، از مدیران انجمن هم می خوام تاپیک رو قفل نکنن بزار به کارمون ادامه بدیم ، ممنون  :gol:

من میگم که مدیران این تاپیکو حذف کنن (اینجا برای پرسش و پاسخ هست) ، مشابه همین تاپیک تو بحث آزاد بزنید

لینک ارسال

سلام آقای افراز ایده ی خوبی ولی چکار میشه کرد از نظر اخلاقی و شرعی مشکل داره پس من نیستم. :12:

لینک ارسال

آقای قاسمی نیا فکر کنم شما بد متوجه شدید

ما داریم اعتراضی نسبت به بازار نمیکنیم ، فقط می خوایم یه گروه بشیم که به برنامه های همدیگه ستاره بدیم تا بالا بیاد

آقا افراز یه همچین تاپیکی تو بحث آزاد بزن ، مدیرا ببینن این تاپیک اینجاست قفلش میکنن

لینک ارسال

سلام آقای افراز ایده ی خوبی ولی چکار میشه کرد از نظر اخلاقی و شرعی مشکل داره پس من نیستم. :12:

از نظر شرعی چه مشکلی داره؟؟؟؟

داداش منم هستم درسته که هنوز برنامه ندارم ولی به برنامه های دیگه میتونم نظر بدم

لینک ارسال

سلام آقای افراز ایده ی خوبی ولی چکار میشه کرد از نظر اخلاقی و شرعی مشکل داره پس من نیستم.  :12:

آقا امین من فکر نکنم از نظر اخلاقی و شرعی مشکلی داشته باشه

وقتی مشکل دار میشه که به کسی ضرر بزنه ! الان این کار ما به کسی ضر میزنه ؟! یا کسی رو ناراحت می کنه ؟!

لینک ارسال

شما به صورت سوری نظر میدید نه حقیقی در صورتی که می دانید آن نرم افزار لایق این امتیاز نیست پس این خودش یه دروغه که باعث میشه کاربرا فکر کنن چقدر نرم افزار خوبی هست این قدر امتیاز گرفته بعد که دانلود می کنه می بینه خیلی هم مسخره هست هم حجمش از دست داده هم وقت و زمانش از این گذشته این امتیاز ها باعث میشه بعضی از کاربرا گول بخورن نرم افزار بخرن یا دانلود کنن که در این جا کاربرا ضرر کردن و این کار یعنی کلاهبرداری و دروغ و از لحاظ شرعی حرام هست و پولی هم بدست بیاد مشکل داره چون در واقع شما با کلاهبرداری به این میزان دانلود و درآمد رسیدید .بهرحال خود دانید از ماگفتن بود در درآمد حرام هیچ خیر برکتی نیست این درآمد درهیچ راه خیری خرج نخواهد شد که بدرد آخرت و حتی دنیا انسان بخورد این جمله اخری هم مضمون یه حدیث بود امیدوارم خوب توضیح داده باشم .

لینک ارسال

من با حرف شما موافقم +

1 - از نظر شرعی مشکل داره

2 - به کسی هم ضرر می زنه

پس من نیستم .

لینک ارسال

شما به صورت سوری نظر میدید نه حقیقی در صورتی که می دانید آن نرم افزار لایق این امتیاز نیست پس این خودش یه دروغه که باعث میشه کاربرا فکر کنن چقدر نرم افزار خوبی هست این قدر امتیاز گرفته بعد که دانلود می کنه می بینه خیلی هم مسخره هست هم حجمش از دست داده هم وقت و زمانش از این گذشته این امتیاز ها باعث میشه بعضی از کاربرا گول بخورن نرم افزار بخرن یا دانلود کنن که در این جا کاربرا ضرر کردن و این کار یعنی کلاهبرداری و دروغ و از لحاظ شرعی حرام هست و پولی هم بدست بیاد مشکل داره چون در واقع شما با کلاهبرداری به این میزان دانلود و درآمد رسیدید .بهرحال خود دانید از ماگفتن بود در درآمد حرام هیچ خیر برکتی نیست این درآمد درهیچ راه خیری خرج نخواهد شد که بدرد آخرت و حتی دنیا انسان بخورد این جمله اخری هم مضمون یه حدیث بود امیدوارم خوب توضیح داده باشم .

ما به صورت سوری نظر نمیدیم ، کاملا حقیقی هست . برنامه های دوستان خیلی هم عالی و با کیفیت هستند . 

متاسفانه هیچ کدوم از ما حوصله نمیکنیم تا به برنامه ها نظر و 5 ستاره بدیم چون وقت گیره .

شاید یه برنامه خیلی خیلی عالی باشه ولی ما 5 ستاره ندیم ،

ما هم تو این تاپیک برنامه های دوستان رو معرفی میکنیم با این مفهوم که درسته سخته اما برای حمایت از رفیقمون این کار رو بکنیم

حرف شما هم درسته ، به آقا افراز میگیم تا برنامه های کم کیفیت رو معرفی نکنن . خوبه ؟!

لینک ارسال

من موافقم ولی ...

برنامه های رایگان باید بالای 2000 دانلود در هر روز و در دو هفته ی اول داشته باشند تا جزو ردیف های اول رایگان های برتر بیاند.

سه تای صفحه اول را هم که کلا بیخیالشو خخخ

یعنی زیاد ربطی به امتیاز دادن نداره.

برنامه های پولی را هم که کسی فکر نکنم حاظر باشه بخره اونم فقط واسه امتیاز دادن .

به هر حال کار خوبیه

لینک ارسال

منظور بنده هم از یک معیار همین بود که برنامه هایی که کیفیت ندارن رو الکی بالا نکشیم. اگر دیده باشید خیلی از دوستان وقت گذاشتن یه برنامه با کیفیت و استاندارد درست کردن ! ولی بالا نیومده ولی یه برنامه خیلی خیلی ابتدایی با تبلیغات عظیم بالا اومده بنده اینطور گفتم ک حق کسی ضایع نشه. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...