رفتن به مطلب
  • 0

کند شدن مولتی پنل

fileman

سوال

سلام به دوستان عزیز

من یه برنامه دارم که توی یکی از اکتیویتی ها از مولتی پنل استفاده کردم ولی وقتی به اکتیویتی مربوط به مولتی پنل میرم و میام بیرون و این عمل رو 4 الی 5 بار تکرار میکنم ، برنامه فوق العاده کند میشه تا جایی که اگه برای بار ششم برم به داخل همون اکتیویتی ویا اکتیویتی های دیگه ، کلا برنامه هنگ میکنه و ارور not responsing میده

چه کار کنم؟

مشکل کجاست؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با تشکر از همه دوستانی که کمک کردند ، بچه ها این مشکل کند شدن مولتی پنل هنوز هم وجود داره (با این که ازهیچ عکسی استفاده نشده!) . لطفا اگه کسی راهی به ذهنش میرسه بگه.

ممنون :gol:

لینک ارسال

سلام

اقای امین شاهدی عزیز قراره آموزش ArrayAdapter  رو قرار بدن و شما صبور باشید تا این اموزش تهیه بشه

ممنون

لینک ارسال

سلام،

من دو تا راه به ذهنم می رسه؛

1- ده تا ده تا لود کنی که سورسش رو اینجا آپ کردم 

2- با استفاده از کتابخانه OsLibrary فعالیت های پس زمینه رو ببندی تا رم کمتری اشغال بشه و سرعت بیشتر بشه

لینک ارسال

سلام ، از عکس زیاد استفاده کردین درسته؟؟

کلا اینجوری هست ، نمیشه کارش کرد ، دلیلش اینه که فضای RAM کم میاد و هی از طرف برنامه زیاد میشه.

اینجا هم در موردش بحث شده.

http://answercenter.ir/topic/2747-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%DA%A9%D9%85-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88-%D9%87%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/

لینک ارسال

شاید باورت نشه ولی حتی یکدونه عکس هم نداره :zoor::89::2:

من خودم یه برنامه دیگه با مولتی پنل درست کرده بودم که خیلی عالی هم کار میکنه.

الان این برنامه جدید رو هم توی همون قالب ریختم فقط مطالب دیتابیسش رو تغییر دادم

حتی تعداد رکورد های دیتابیس هم 100 تا بیشتر نیست. ولی نمیدونم چرا اینجوری شده :roomNemishe::20:

راه حلی به نظرت نمیرسه؟ آیا؟

لینک ارسال

ببین برنامتو وقتی اجرا میکنی دکمه Home رو بزن و برو تو مدیریت برنامه ، مقدار RAM هی داره کم و زیاد میشه.

اگه هی چند بار اون عملیاتی که گفتی تکرار کنی اون مقدار بیشتر میشه و باعث هنگ میشه.

حالا چاره ای نیست جز اینکه یکم صرفه جویی کنی ، مثلا همون کد LargeHeep رو تو مانیفست قرار بدی.

حالا من خبر برنامتو ندارم ولی اگه متنی از دیتا بیس فراخوانی میکنی بعد از خارج شدن از اون اکتیویتی متن لیبل هارو خالی کن ، اگه عکس گذاشتی عکسارو null کن.

اگه از اکتیویتی دیگه خارج میشی ، ببندش...

اسکرول ویو رو ScrollView1.panel.RemoveAllView بکن.

تا بلکه یکمی سبک بشه...

هر راهی بنظرت میرسه که سبکش میکنه انجام بده. :(

لینک ارسال

سلام

بله این واقعا مشکل بزرگی هستش و بنده هنگام تحویل برنامه به مشتری بعد متوجه این مشکل شدم که در حال حاضر مجبور شدم از دسته بندی اطلاعات استفاده کنیم چون برنامه بنده 3 تا عکس مختلف لود میکرد و واقعا سنگین میشد

یک روش داینامیکی توی ایکلیپس هست که خیلی روش عالی هستش میاد مثلا کلا 20 تا پنل مثلا میسازید و میاد مثلا 1000 تا رکورد رو در قالب همین 20 تا نشون میده.یعنی با اسکرول شدن به پایین میاد آِیتم اول رو قرار میده ایتم اخر در صفحه.یعنی آیتم 1 میشه مثلا آیتم 10.اصلا روش اصولی بود که کاملا داینامیک و شیک.

حالا بنده ببینم میشه یک همچین حالتی رو توی بیسیک سوار کرد یا نه.

لینک ارسال

شما یک تایمر بگذارید که اطلاعات رو مثلا 10 تا 10 تا هر 1 ثانیه لود کنه .

من برنامم 70 تا رکورد داشت از همین روش استفاده کردم.

لینک ارسال

ببینید واسه 70 تا مشکلی پیش نمیاد  کلا بگم از 100 به بالا این مشکل پیش میاد وگرنه توی 70 تا مشکلی پیش نمیاد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...