رفتن به مطلب
  • 0

یه مشکل دیگه در بازار(ببینید)

afraz11

سوال

دو برنامه مشابه در بخش تازه های بازار در حالی که برنامه من 1 روز نیست که منتشر شده هنوزم به بخش تازه های بازار نرفته

واقعا دیگه این بازار داره ظلم میکنه

اینم تصویر که نگید دروغ میگم

7_29_2015_12_08_25_PM.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ ها 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

افراز جان ، بهتره که همینی که به ما میگی به بازار هم اطلاع بدی همراه مدرک.

من چند روز پیش یه برنامه نوشته بودم که کاملا رد شد به دلیل مجوز.

بعد گفتن رایگان بذار ، رایگان گذاشتم دوباره رد شد.

اما در صورتی که مشابه همین برنامه تو بازار وجود داشت ، خلاصه رفتم به برنامه نویس های اون برنامه ایمیل دادم و باهاشون صحبت کردم گفتن که از ما مجوز نگرفت.

بعد من هم با چند تا گفت گو با بازار  قبول نکردن،یک هفته درگیرش دم.

و در آخر ، توضیحات رو دادم گفتم این برنامه ها تایید شده شما از اونها مجوز نخواستین اینم مدرک...

خلاصه دیگه کم آوردن :write:

گفتن باید بررسی بکنیم که امروز هم جواب بررسی اومد گفت برنامه شما با اینکار تایید میشه مشکلی نداره :S :S

یعنی کلا مدرک بیارید و درست صحبت کنید با مدرک خودشون کم میارن و جوابی ندارن. :oops:

لینک ارسال

آقای افراز عزیز توجه کنید و نام برنامه ها رو بخونید:

بالای : رازهای پنهان خانم...

پایینی : راز های پنهان آقایان

من هم وقتی این رو دیدم باور کردم ولی با یکم دقت فهمیدم که تفاوت دارن .

لینک ارسال

داداش این یکیش مربوط به اقایون هست یکیش مربوط به خانوم ها ولی در کل من قبلا این اشتباه را دیدم در بازار و حتی پکیج نیم هارو هم چک کردم یکی بودن .

عکس برنامه منم اون پایینش هست خخخخ :oops:

لینک ارسال

آقای افراز عزیز توجه کنید و نام برنامه ها رو بخونید:

بالای : رازهای پنهان خانم...

پایینی : راز های پنهان آقایان

من هم وقتی این رو دیدم باور کردم ولی با یکم دقت فهمیدم که تفاوت دارن .

ولی مشکلی که afraz11 میگه صحت داره من خودم چندبار باهاش مواجه شدم. بازار این چندوقته خیلی داره ضعیف کار میکنه که به نظر من در آینده ای نه چندان دور باعث رفتن توسعه دهندگان به دیگر مارکت ها خواهد شد (برنامه من بغل اون برنامه راز های پنهان خانم هاست. (پیامک عیدفطر))

لینک ارسال

سلام

با  این اوضاع قصد دارید گروه علیه بازار بسازید!!!

عجیبه!!!

لینک ارسال

داداش این یکیش مربوط به اقایون هست یکیش مربوط به خانوم ها ولی در کل من قبلا این اشتباه را دیدم در بازار و حتی پکیج نیم هارو هم چک کردم یکی بودن .

عکس برنامه منم اون پایینش هست خخخخ :oops:

تازه بخش تاره ها هم نیست! :oops:

بخش تازه های برتر رایگان هست! :oops:

برنامه شما کدومه ؟

لینک ارسال

سلام.

افراز جان ، بهتره که همینی که به ما میگی به بازار هم اطلاع بدی همراه مدرک.

من چند روز پیش یه برنامه نوشته بودم که کاملا رد شد به دلیل مجوز.

بعد گفتن رایگان بذار ، رایگان گذاشتم دوباره رد شد.

اما در صورتی که مشابه همین برنامه تو بازار وجود داشت ، خلاصه رفتم به برنامه نویس های اون برنامه ایمیل دادم و باهاشون صحبت کردم گفتن که از ما مجوز نگرفت.

بعد من هم با چند تا گفت گو با بازار  قبول نکردن،یک هفته درگیرش دم.

و در آخر ، توضیحات رو دادم گفتم این برنامه ها تایید شده شما از اونها مجوز نخواستین اینم مدرک...

خلاصه دیگه کم آوردن :write:

گفتن باید بررسی بکنیم که امروز هم جواب بررسی اومد گفت برنامه شما با اینکار تایید میشه مشکلی نداره :S :S

یعنی کلا مدرک بیارید و درست صحبت کنید با مدرک خودشون کم میارن و جوابی ندارن. :oops:

آخه کم هم میارن، باز زور میگن و همش میگن چیزی که با میگیم درسته. چون مارکتشون خوب تو ایران گرفته، هی کلاس میزارن. اگه برنامه نویسا یه تصمیم همگانی بگیرن و برن تو یه مارکت دیگه بیشتر فعالیت کنن، حالشون گرفته میشه و دیگه از این غلطا نمیکنن

لینک ارسال

تازه بخش تاره ها هم نیست! :oops:

بخش تازه های برتر رایگان هست! :oops:

برنامه شما کدومه ؟

همین نقل و انتقال لیگ برتر دیگه

ایت الکرسی شما هم باید همین اطرافش باشه خخخخخ

لینک ارسال

آقا واقعا یه همچین اتفاقی برای برنامه خودم افتاده بود

یعنی برنامم دوتا شده بود با یه موضوع و در کنار هم در بخش تازه ها قرار گرفته بودن

:S  :S  :S

لینک ارسال

آقا سیستم بازار واقعا چرته ! الان من برنامم پس از 2 روز با نزدیک به 8 هزار دانلود ته لیست تازه های برتر رایگانه !! ولی یه برنامه با 2 هزار به بالا جلوی بنده هست.... 

لینک ارسال

دوستای گلم برنامه خدمات همراه من رو ببینید نظر بدید که بیاد بالا.... راستی چرا یه گروه تشکیل ندیم که هر کدوم برنامه جدید فرستاد دسته جمعی نظر بدیم که سریعا بره تو تازه ها ؟ بازار داره ناحقی میکنه خودمون با کمک هم باعث بالا رفتن برنامه هامون بشیم

لینک ارسال

من که کم کم دارم از بازار زده میشم فقط دارن از جون ما برنامه نویسا پول میکشن بیرون

یه سر بزنید پیج اینستاگرام بازار ببینید برای خودشون استخر و بیلیارد و .... اختصاصی دارن

اونا فقط میشینن به ریش من و شما میخندن

لینک ارسال

اگه برا چند وقت برنامه نویس ها واقعا برنامه نسازن و کاری نکنن بازار تحت فشار قرار بگیره اون موقع حساب کار دستشون میاد اما متاسفانه ما ایرانی ها هیچ وقت همچین کاری نمیکنیم هر چقدم بازار سخت بگیره و سو استفاده کنه بازم باهاش کنار میایم

لینک ارسال

اگه برا چند وقت برنامه نویس ها واقعا برنامه نسازن و کاری نکنن بازار تحت فشار قرار بگیره اون موقع حساب کار دستشون میاد اما متاسفانه ما ایرانی ها هیچ وقت همچین کاری نمیکنیم هر چقدم بازار سخت بگیره و سو استفاده کنه بازم باهاش کنار میایم

کاملا موافقم. باید چندوقت به بازار فشار بیاریم تا انقدر به ما گیر الکی ندن. اونا پول از سر و روشون می باره. تنها مارکتی که از برنامه نویسا پول میگیره بازاره. ما به برنامه ساختن خودمون ادامه می دیم ولی توی بازار انتشار نمیدیم تا بهشون فشار بیاریم

لینک ارسال

با بازار کار نکینم با کدوم مارکت میشه کار کرد ؟؟ ایران اپس ؟؟ پارس هاپ ؟؟ کندو یا مایکت هیچکدوم کاربرا بازار رو ندارن

لینک ارسال

با بازار کار نکینم با کدوم مارکت میشه کار کرد ؟؟ ایران اپس ؟؟ پارس هاپ ؟؟ کندو یا مایکت هیچکدوم کاربرا بازار رو ندارن

علت اینکه هیچکدوم کاربر بازار رو ندارن، اینکه توسعه دهنده ها بیشتر توبازار فعالیت می کنند و مسلما تنوع هم در بازار بیشتره.

فعالیت کمتر توسعه دهنده ها تو بازار = برنامه کمتر در بازار = گرایش کاربرا به دیگر مارکت ها  :cheshmak:

لینک ارسال

درسته ولی چرا بازار یه این جا رسید؟ چون توسعه دهنده ها حمایتش کردن بدون توسعه دهنده ها بازار بقالی سر کوچه ما هم نیست

لینک ارسال

درسته ولی چرا بازار یه این جا رسید؟ چون توسعه دهنده ها حمایتش کردن بدون توسعه دهنده ها بازار بقالی سر کوچه ما هم نیست

حرف شما درسته ، اصلا فرض بر اینکه انجمن کلا بسیج شدیم بازار رو تحریم کنیم باقی توسعه دهنده ها که با استدیو و اکلیپس کار میکنن چی ؟

لینک ارسال

حرف شما درسته ، اصلا فرض بر اینکه انجمن کلا بسیج شدیم بازار رو تحریم کنیم باقی توسعه دهنده ها که با استدیو و اکلیپس کار میکنن چی ؟

باید تو سایت های مختلف تبلیغ کنیم. مثلا یه پوستر بسازیم علیه بازار، بر اینکه توسعه دهنده ها بازار رو تحریم کنن. من توی دیگر فروم ها (اکلیپس و...) هم دیدم که توسعه دهندگان ناراضی اند از بازار. اگه کسی کار گرافیکی بلده، یه پوستر علیه بازار با توضیحات مناسب بسازه تا بریم و تو دیگر سایت ها انتشار بدیم.

لینک ارسال

هر چی تعداد کمتر بشه بازار مجبور میشه شرایطشو تغییر بده... یا باید با همینی که هست بسازیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...