رفتن به مطلب
  • 0

یه مشکل دیگه در بازار(ببینید)

afraz11

سوال

دو برنامه مشابه در بخش تازه های بازار در حالی که برنامه من 1 روز نیست که منتشر شده هنوزم به بخش تازه های بازار نرفته

واقعا دیگه این بازار داره ظلم میکنه

اینم تصویر که نگید دروغ میگم

7_29_2015_12_08_25_PM.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ ها 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

ارسال‌های توصیه شده

من فعلا برای شروع اینو درست کردم. میدونم زیاد جالب نیست.ولی فعلا برای شروع میزارم تا بقیه دوستان پوستر های بهتری بسازند

Untitled_5.png

لینک ارسال

مدیران لطفا تاپیک رو قفل کنن!

فردا ساعت 7:30 صبح همگی آماده باشن ایمیل اعتراض رو بفرستیم . یکی هم تا فردا صبح متن رو آماده کنه بگذاره همین جا!

خیال همه راحت . 100 نفر که بیان حله

لینک ارسال

امروز کندو تماس گرفته میگه آقای رئوفی یه بازی دادین بازار همینو بده کندو. میگم خانوم واسه بازار درون پرداخته میگه برو رو پنلت اونجا هم کتابخونه رایگان هستش هم سورس آموزش!! بخدا خودم خجالت کشیدم. درسته که بازار یه جورایی پولش خوبه ولی خوب نباید تبعیض قایل شد . ازم قول گرفتن تا آخر شب با درون پرداخت بدم کندو. الان کندو رسما تماس میگیره. مایکت تبلیغات داره و همراه اول پیامک میفرسته. داداشا شمام بفرستین همه مارکتها .  :crazy:

لینک ارسال

امروز کندو تماس گرفته میگه آقای رئوفی یه بازی دادین بازار همینو بده کندو. میگم خانوم واسه بازار درون پرداخته میگه برو رو پنلت اونجا هم کتابخونه رایگان هستش هم سورس آموزش!! بخدا خودم خجالت کشیدم. درسته که بازار یه جورایی پولش خوبه ولی خوب نباید تبعیض قایل شد . ازم قول گرفتن تا آخر شب با درون پرداخت بدم کندو. الان کندو رسما تماس میگیره. مایکت تبلیغات داره و همراه اول پیامک میفرسته. داداشا شمام بفرستین همه مارکتها .  :crazy:

همراه اول چجوری تبلیغ میفرسته یا میشه فرستاد؟؟؟

لینک ارسال

سر از کارشون در نیاوردم فقط دوبار تماس گرفتن دفعه دوم گفت ما حتی تا 100 هزار پیامک رایگان تبلیغاتی واسه برنامت میدیم تو کل ایران اون هدفمند. 

لینک ارسال

آره بخدا!

به من هم زنگ زده برنامه پیامک ماه رمضانی که تو بازار هست رو هم بگذارید براش تبلیغ هم می کنیم . ایمیل هم داده خواهش کرده!! این قدر خجالت کشیدم که نگو

من با روش کار کندو موافقم و دوست دارم

لینک ارسال

خدمت دوستان اینم یکی دیگه ... مسخره ها شورشو درآوردن ..... :

29_07_2015_06_13_04_%D8%A8.jpg

لینک ارسال

دوستان ادب رو رعایت کنن!

از آقای نیکروان که در انجمن حضور دارن خواهش می کنم تاپیک رو قفل کنن. کار داره به جاهی بد می کشه

لینک ارسال

یه سوال!

چرا کسی به من زنگ نمیزنه؟

من ۳ ساله تو بازار حساب دارم و یکی از برنامه های واقعا مسخرم یکی از بهترینای ورزشی بود!

آهااا

شاید چون گوشیم رو AirPlane هست زنگ نمیزنن!

لینک ارسال

دوستان ادب رو رعایت کنن!

از آقای نیکروان که در انجمن حضور دارن خواهش می کنم تاپیک رو قفل کنن. کار داره به جاهی بد می کشه

کاظم جان!

مسخره فحشه یا شورشو در آوردن؟

لینک ارسال

کاظم جان!

مسخره فحشه یا شورشو در آوردن؟

فحش نیست ولی حرف خوبی هم نیست!

یکم رعایت ادب نه من ناراخت می شم نه شما .

لینک ارسال

دوستان ادب رو رعایت کنن!

برادر اگر منظورتون بنده بود باید بگم واقعا لایق این لحن هستن با این کیفیت کار.... در ضمن خدانکنه قفل کردن تاپیک ها دست شما بیوفته وگر نه نصف تاپیک های انجمن رو قفل میکنید ... اومدیم اینجا برای همفکری و یادگیری در آخر هم یه نتیجه گیری کنیم و یه چاره ایی پیدا کنیم.... چه دلیلی داره ک قفل بشه ؟ 

لینک ارسال

یه سوال!

چرا کسی به من زنگ نمیزنه؟

من ۳ ساله تو بازار حساب دارم و یکی از برنامه های واقعا مسخرم یکی از بهترینای ورزشی بود!

آهااا

شاید چون گوشیم رو AirPlane هست زنگ نمیزنن!

نه داداش حتما ایرانسله خط نمیده  :oops:  شوخی کردم بسته به نوع کار و شرایط تماس میگیرن. 

لینک ارسال

نه داداش حتما ایرانسله خط نمیده  :oops:  شوخی کردم بسته به نوع کار و شرایط تماس میگیرن.

اتفاقا همراه آخره!

ایرانسل خوب خط میده!

لینک ارسال

مدیرا لدفن تایپک رو ببندن.  :eynak:

لینک ارسال

دقیقا تنگ کرده!! کل انجمن برنامه نویسی داره به فنا میره . اونم واسه چی؟ واسه اینکه یکی از مارکتها با مشکل کوچیکی برخورده. بجای رفع مشکلات برنامه نویسی دوستان، یکسره حرف از بازاره که کجاش ایراد داره چرا اینجوریه چرا اونجوریه. ما که نمایندش نیستیم. 

لینک ارسال

جای شما رو تنگ کرده؟؟

مدیران عزیز این تاپیک جز اسپم بازی و.. به جایی نمی رسه!

در خواست بسته شدن تاپیک رو دارم .

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...