رفتن به مطلب
  • 0

شیوه تبلیغات با بازدهی بالا

alireza_066

سوال

دوستان من یه کتاب کامل همراه با فیلم زدم که میدونم طرفداراش زیاده موضوع هم اولین باره تو بازار میره ، خب حالا میخواستم تبلیغ کنم تبلیغی که بازدهی بالا داشته باشه .

شما عدد رو قبول دارید برای تبلیغ برنامه های پولی یا پوش رو ؟؟ 

در ضمن هرکی هم پوش داره بگه

مرسی از کسایی که در تایپک شرکت میکنن 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آقا این پوشی که میگین چیه ؟ چطور میشه ازش استفاده کرد؟ لطفا راهنمایی،تازه کاریم به دل نگیرید.

لینک ارسال

سلام

هر دو خوبه الان یکی از دوستان بنده در حال تبلیغ هست هم پوش نوتیفیکیشن هم عدد و هم بنر توی نرم افزار های : ویراژ، جدل بر روی سرعت، و چندتا برنامه های شمیم سافت بازدهی بدی هم هم نداشته الان هم داره با عدد شروع میکنه برنامه رایگان با درون پرداخت هست از دیروز تا الان 9 هزار دانلود رو داشته پوش نوتیفیکیشن هم بخوای بنده دارم برات ارسال کنم. یا علی موفق باشید

لینک ارسال

:)

دوست محترم شما بعد از زدن تاپیک در صورت جواب نگرفتن 24 ساعت بعد از ایجادش میتونید پست رو بیارید بالا نه یک ساعت بعد.

امیدوارم رعایت کنید در غیر این صورت بر خورد میشه.

لینک ارسال

سلام

هر دو خوبه الان یکی از دوستان بنده در حال تبلیغ هست هم پوش نوتیفیکیشن هم عدد و هم بنر توی نرم افزار های : ویراژ، جدل بر روی سرعت، و چندتا برنامه های شمیم سافت بازدهی بدی هم هم نداشته الان هم داره با عدد شروع میکنه برنامه رایگان با درون پرداخت هست از دیروز تا الان 9 هزار دانلود رو داشته پوش نوتیفیکیشن هم بخوای بنده دارم برات ارسال کنم. یا علی موفق باشید

مرسی بابت جوابت اما یه سری شک برام انداختن میگن برای برنامه پولی پوش ارزش نداره چون نصفش رو ندیده رد میکنن یا ببینن پولیه نمیخرن  درسته ؟

لینک ارسال

مرسی بابت جوابت اما یه سری شک برام انداختن میگن برای برنامه پولی پوش ارزش نداره چون نصفش رو ندیده رد میکنن یا ببینن پولیه نمیخرن  درسته ؟

بنده برای برنامه پولی هم پوش فرستادم بد نبود تا الان 800 تا دانلود داره چندین برابر هزینه پوش رو در اورد ولی داخل عدد 100 هزار تومن داخل1-2 ساعت ازم رفت که زیاد هم بازدهی انچنانی نداشت ... 

لینک ارسال

بنده برای برنامه پولی هم پوش فرستادم بد نبود تا الان 800 تا دانلود داره چندین برابر هزینه پوش رو در اورد ولی داخل عدد 100 هزار تومن داخل1-2 ساعت ازم رفت که زیاد هم بازدهی انچنانی نداشت ... 

من خودم از عدد زیاد راضی نیستم خب داداش به نظرت چند هزارتا پوش میخوام که یه روزه برنامه بیاد اول لیست تازه های پر فروش ؟؟

لینک ارسال

سلام بنظرم من تبلیغ پوش بهتره

بنده براتون میفرستم اگه خواستین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...