رفتن به مطلب
  • 0

پوش نوتیفیکیشن parse

aloneboy7617

سوال

سلام دوستان

من یه برنامم حدود 

2467 کاربر دارم تو پوش پارسه

بعد همین الان یه پوش فرستادم

در حالی که خودم با دو دستگا باز کردم زده 0 Push opens

photo_2015_07_29_18_13_30.jpg

به نظرتون مشکل چیه؟؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

یکم طول میکشه تا آمارش بروز بشه حتی آمار نصب رو هم خیلی وقت ها طول میکشه تا در صفحه اولش بروز کنه .... در ضمن پارسه یه سری محدودیت داره من از onesignal استفاده می کنم ب=خیلی بهتره.

لینک ارسال

یکم طول میکشه تا آمارش بروز بشه حتی آمار نصب رو هم خیلی وقت ها طول میکشه تا در صفحه اولش بروز کنه .... در ضمن پارسه یه سری محدودیت داره من از onesignal استفاده می کنم ب=خیلی بهتره.

این onesignal رایگانه داداش؟

ولی همه میگن پارسه خوبه که

لینک ارسال

این onesignal رایگانه داداش؟

ولی همه میگن پارسه خوبه که

من نگفتم پارسه مشکلی داره... گفتم یه ضعف هایی داره ... نمونش همین که الان تو باهاش مواجه شدی ... آمارشون دیر آپدیت میشه ولی در کل پارسه هم خوبه ولی بنده onesignal رو ترجیح دادم ... 

لینک ارسال

من نگفتم پارسه مشکلی داره... گفتم یه ضعف هایی داره ... نمونش همین که الان تو باهاش مواجه شدی ... آمارشون دیر آپدیت میشه ولی در کل پارسه هم خوبه ولی بنده onesignal رو ترجیح دادم ... 

ولی onesignal بدون ف*یلترشکن باز نمیشه

لینک ارسال

پارسه مشکلی نداره نسخه ی بیسیک پارسه یعنی کتابخونه ای که از پارسه برای بیسیک درست شده استاندارد نیست چون توسط خود شرکت پارسه منتشر نشده به خاطر همین این مشکلات را داره و آمار کسانی که پوش را باز کردن نمیده ولی پوش ارسال میشه

لینک ارسال

من سایتش را بررسی کردم برای بیسیک کتابخونه نداره شما ازش داخل بیسیک استفاده می کنید میشه بگید چجوری ممنونم.

لینک ارسال

دوست عزیز میشه سورس one signal رو آپ کنید ؟

لینک ارسال

داداش همه از پارسه دارن کوچ میکنن به سایت های پوش دیگه برای اینکه از ۲۸ ژانویه ۲۰۱۷ دیگه ادامه فعالیت نمیکنه پارسه

حتی سایت هایی این امکان رو فراهم کردن که کاربرا بدون دردسر پروژه هاشونو از پارسه به سایت های پوش جدید ترانسفر کنن.

بهتره پارسه رو بیخیال بشین و از امروز دنبال یه سایت پوش بهتر باشید چون کم مونده که تعطیل بشه.

اصلا حواسم به تاریخ تاپیک نبود .. آخه برادر چرا تاپیک قدیمی رو میاری بالا

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...