رفتن به مطلب

پیشنهاد کمک برای درآمد زایی بچه ها b4a + adad

sajjad3011

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان
یه پیشنهادی دارم که عزم همگانی می خواد برای کسب درآمد

مثلا برنامه منو
ببین
https://cafebazaar.ir/app/gameover.zoodpaz1/?l=fa
مجانی گذاشتم
با کلیک روی تبلیغات پول در میاد
ولی تا الان 1100 تومن شده
یه هفته هست کم کلیک می کنن
---
مطمئنا همه شما هم همین مشکل رو دارید.
من می گم اگه برنامه ای ساخته میشه تو همین تاپیک یا یه تاپیک باشه معرفی بشه به دوستان.
تا همه بازیسازا به هم کمک بدیم پول در بیارم و بعدش توی سایت درخواست بزنیم همه بچه ها با هم همکاری کنیم بریم تو بازار به هم ستاره بدیم و از این کارا....
---
هرکی پایه هست و موافقه تشکر رو بزنه.

تبلیغات به عهده ی adad.ir هست و خودشون تبلیغات شرکت های مختلف رو می ذارن توی برنامه و قبلا آموزش توی پرومیکرز گذاشته شده.
فقط ما با b4a (همون basic4android) یک برنامه رایگان می سازیم بعدش از منوی project می ریم build config و اسم پروژه رو مثلا میدیم :
esmeSherkateDelkhad.esmeApplication
بعدش همینو می ریم توی adad.ir ثبت می کنیم و یک شناسه می ده که اونو طبق راهنمای adad توی مانیفست به جای id وارد می کنیم و تمام.
بعدش اپلیکیشن رو میذاریم توی بازار و رایگان.
خودش توی برنامه یک دکمه میاره (طبق آموزش عدد توی ایت adad.ir روش رو گفته)
--
هر کی هم بلد نیست اینجا آموزش هست:
** لینک حذف شد
--
حالا هر کی پایه هست به هم کمک کنیم که روی تبلیغات هم کلیک کنیم برنامه هاشو بذاره هیمنجا تا آمار بره بالا

طرف یک عکس اونجوری میذاره یک میلیون لایک می خوره. بعدش یه برنامه نویس پیاده میشه برنامه رایگان میذاره کسی روی تبلیغاتش کلیک نمی کنه.
دوستان همه کمک کنید:

اولین برنامه رو خودم میذارم.

برنامه زودپز:
https://cafebazaar.ir/app/gameover.zoodpaz1/?l=fa

دوستان برنامه ای ندارید یعنی؟ خواهش می کنم برنامه هاتون رو بذارید همه کلیک کنیم. می دونید بازار ما اپلیکیشن نویسا چقدر سرد شده.... باید با بدبختی مجوز بگیریم. یه عمر بمونیم تا بازار تایید کنه.... این زجره زجر.... لطفا کمک بدید تا از این به بعد یه فرهنگی بشه برنامه های دیگه هم بچه ها لایک کنن و ستاره بدن..... و روی تبلیغات کلیک کنن.

--

امیدوارم مدیریت پاک نکنید.

من یکی از کاربران پرومیکرز هستم می تونید سوابق منو اونجا ببینید که چقدر تا حالا آموزش گذاشتم.

• پسندیدن 5
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این رو یه مطالعه بکنید ببینید نظرتون باز همینه ؟

شرایط نمایش‌دهندگان

برای همکاری به عنوان نمایش‌دهنده‌ی تبلیغات لطفاً موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

• برای نمایش تبلیغ‌ها لازم است برنامه‌ی شما در کافه‌بازار منتشر شده باشد.
  • برای ورود به عدد شما باید از حساب کاربری کافه‌بازاری‌تان استفاده کنید.
  • برای نمایش تبلیغ‌ها لازم است حقوق برنامه متعلق به شخص شما باشد.
  • برای نمایش تبلیغات ابتدا لازم است حساب کاربری شما به عنوان یک نمایش‌دهنده (رسانه) توسط عدد تأیید شود.
  • نمایش تبلیغات تنها زمانی روی برنامه‌‌‌‌ی شما ممکن می‌شود که روی برنامه خود، تغییرات لازم را مطابق بخش راهنما اعمال کرده باشید.
  • عدد مختار است با توجه به سیاست‌های کاری خود، نسبت به قطع سرویس‌هایش به صورت موقت یا دائم اقدام نماید.
  • اگر نمایش‌دهندگان به هر شکلی در تعداد کلیک‌ها یا بخش‌های دیگر مرتکب تقلب شوند، با توجه به تبعات ناگوار چنین اقداماتی، شامل ضرر مالی تبلیغ‌دهندگان و خدشه‌دار شدن اعتمادشان، عدد مختار است به هر شکل ممکنی در مورد فرد خاطی در کافه‌بازار و عدد تصمیم بگیرد. چنین تخلفاتی می‌توانند پیگرد قضائی نیز داشته باشند.
  • تشویق و ترغیب کاربران به کلیک بر روی تبلیغ‌ها به هر روش و شکلی تخلف محسوب می‌شود. عدد در چنین مواردی مختار به توقف موقت یا دائم نمایش تبلیغات در برنامه‌های متخلف است.

اگر پرسش یا مورد دیگری بود، لطفاً با ما تماس بگیرید.

• پسندیدن 3
لینک ارسال

از قوانین هم بگذریم شما خودت رو بزار جای تبلیغ دهنده، اگر الکی یکی بیاد روی تبلیغ کلیک کنه شما راضی هستی پول از جیبت بره ؟ حرام هم محسوب میشه. بنده کاملا مخالفم .... 

• پسندیدن 7
لینک ارسال

به نظر من این که روی تبلیغات کلیک کنیم اشکال شرعی داره ،چون اون کسی که برای برنامش تبلیغ کرده هدفش این بوده که وقتی روی تبلیغ کلیک میشه ، یا برنامه خریداری بشه و یا دانلود بشه و برای همین هدف هم هزینه کرده. حالا ما اگه بیایم الکی روی تبلیغات کلیک کنیم باعث ضرر و زیان اون فرد میشیم و حقش رو ضایع میکنیم . به نظرتون پولی که از این طریق به دست میاد ،حلال هست؟

ضمن اینکه خود عدد هم توی قوانینش اشاره کرده ( که کاظم جان لطف کرد و قوانین رو گذاشت)

• پسندیدن 5
لینک ارسال

من هم موافقم ، کلیک الکی روی تبلیغات جایز نیست

ولی از نظر من اینکه متحد بشیم و به برنامه های هم ستاره و نظر بدیم مشکلی نداره

• پسندیدن 9
لینک ارسال

خوب ببینید بازار  عدد همشون با هم همکارن و کلی سود می برن.مگه چند درصد داره گیر ما میاد.هیچ اشکال شرعی ای نداره.طرف وقتی خودش سیستم تبلیغات رو ساخته تبلیغ دهنده(مشتری) قبول کرده فلان مبلغ رو بده به تبلیغ کننده(عدد) و دیگه شرط و شروط نذاشته که. به عدد گفته تو واسم تبلیغ کن بالاخره مشتری یه بار ممکنه ترغیب بشه اون تبلیغات رو ببینه....تازه خیلی هم خوبه....چون همون یک کلیک ما هم شاید به تبلیغ دهنده کمک کنه.اما در غیر اینصورت نه سود ما میره بالا نه تبلیغ دهنده.... در حقیقت با همین کاری که گفتم یعنی کلیک،اتفاقا داریم کمک می کنیم به ایجاد فرهنگ کلیک.... اصلا هم گدایی و چیز بدی نیست.... از ما گفتن :)

• پسندیدن 2
لینک ارسال

سلام

این که برای برنامه هم نظر بدیو و ستاره خوبه ولی نظر و ستاره الکی درست نیست 

• پسندیدن 1
لینک ارسال

به نظر من این کار درست نیست چون ما داریم به یه توسعه دهنده دیگه ضرر میزنیم در صورتی که ما باید کاری کنیم که سود عدد کمتر بشه نه توسعه دهنده

اما با نظر و پنج ستاره دادن موافقم در صورتی که برنامه خوب باشه .هیچ اشکال شرعی هم نداره اگه برنامه واقعا خوب باشه

• پسندیدن 2
لینک ارسال

آقایون هدف این کاربر صرفا این بود که درآمد توسعه دهندگان که از تبلیغات عدد توی برنامشون استفاده می کنن ببره بالا که شامل خودش هم می شه بیاید همگی به هم کمک کنید اشکال شرعی هم نداره اگر محتوای برنامه یا تبلیغات رو یه نگاه کوچولو بیندازید عدد ایراد نمی‌گیره چون که شما به عنوان یه کاربر عادی تبلیغات رو داری مشاهده می کنی و از روش خلافه استفاده نمی‌کنی همچنین هدف بعدیشون اینه که به برنامه های همدیگه نظر پنج ستاره بدیم اینجوری هم تعداد نصب های برنامه می ره بالا هم پنج ستاره ها هم اهدافمون هم به سطح های بالاتر می رسه چون که دیگه وقتی می بینیم کتاب هایی که نوشتیم به اندازه کافی پیشرفت کرده به فکر ساخت برنامه های پیشرفته تر هستیم پس لطف کنید این بحث تموم کنید و شروع کنید این کار رو هم کلیک کردن روی تبلیغات و مشاهده اون ها هم نظر پنج ستاره به برنامه ها یا علی

• پسندیدن 1
لینک ارسال

آقا این کارها  خلاف شرع  هست خودتون هم بهتر میدونید.

بنابر کلی دلیل فقط یکی از دلیل هاش میگم شما خودتون دوست دارید تبلیغ بدید عدد بعد یه گروهی با تبلیغاتتون این کارها را کنن واقعا این مشکل نداره اون توسعه دهنده ای که تبلیغ داده راضی هست ما توسعه دهنده ها داریم به خودمون هم ضرر می زنیم اینقدر به این موارد نپردازید شما چشم دوختید به همین چند تا کلیک جا این کارها بیشتر رو نرم افزارهاتون کار کنید تا احتیاج به این جور چیزها نداشته باشید .

مدیران محترم لطفا این جور پست ها را ببندید . لطفا زیر این کامنت دیگر هیچ کامنتی نگذارید .

اگر به استفاده از این روش ها باشه من خودم روشی بلدم که حداقل در روز 200 کلیک می تونید داخل عدد بیشتر داشته باشید با 200 نظر 5 ستاره  به کار گروهی هم احتیاجی نیست ولی چون مشکل شرعی داره نه هیچ وقت استفاده میکنم و نه به دیگران میگم وخواهم گفت . 

• پسندیدن 5
لینک ارسال

آقا این کارها  خلاف شرع  هست خودتون هم بهتر میدونید.

بنابر کلی دلیل فقط یکی از دلیل هاش میگم شما خودتون دوست دارید تبلیغ بدید عدد بعد یه گروهی با تبلیغاتتون این کارها را کنن واقعا این مشکل نداره اون توسعه دهنده ای که تبلیغ داده راضی هست ما توسعه دهنده ها داریم به خودمون هم ضرر می زنیم اینقدر به این موارد نپردازید شما چشم دوختید به همین چند تا کلیک جا این کارها بیشتر رو نرم افزارهاتون کار کنید تا احتیاج به این جور چیزها نداشته باشید .

مدیران محترم لطفا این جور پست ها را ببندید . لطفا زیر این کامنت دیگر هیچ کامنتی نگذارید .

اگر به استفاده از این روش ها باشه من خودم روشی بلدم که حداقل در روز 200 کلیک می تونید داخل عدد بیشتر داشته باشید با 200 نظر 5 ستاره  به کار گروهی هم احتیاجی نیست ولی چون مشکل شرعی داره نه هیچ وقت استفاده میکنم و نه به دیگران میگم وخواهم گفت . 

ببینید من برنامه های خودم رو در کافه بازار به صورت فروشی می زارم و نیازی به این کار ندارم ولی بله حاظرم که افراد مدتی کوتاه تبلیغ من رو مشاهده کنند بعد ببندن هیچ مشکلی ندارم مشکلم با اون افراد هستم که کلیک غیر واقعی درست می کنن در این صورت چون که تبلیغ اصلا مشاهده نمی شه راضی نیستم در ضمن لازم نیست مباحثی رو که شما باهاش مخالفید بسته بشه و حق بقیه کاربرا ضایع بشه نظر پنج ستاره هم اصلا مشکل شرعی نداره چون که نظر شخصی فرد و دوست داره با رضایت شخصی خودش برنامه رو دانلود کنه و نظر بده  پس لطفا حق به جانب حرف نزنید

• پسندیدن 1
لینک ارسال

ببینید آقای MahdiHD فکر کن خودت یه توسعه دهنده هستی وقتی به کلیک سفارش تبلیغات میدی میخوای اونایی که رو تبلیغت کلیک کردن برنامه تو دانلود و نصب کنن ! اما اگه یه سری آدم بیان و رو تبلیغاتت کلیک الکی کنن هم پول از جیب تو میره برای اون نمایش دهنده و هم اینکه برنامت دانلود نشده ، امیدوارم منظورمو متوجه شده باشی

شاید شما پولت زیادی کرده باشه ولی برای همه اینطور نیست ، بازم ببخشید اینطوری صحبت می کنم  :gol: 

این کار خوب نیست ولی دادن نظر و 5 ستاره هم از نظر من هم از نظر شرع هم از نظر اخلاقی مشکلی نداره

• پسندیدن 1
لینک ارسال

ببینید شما فکر کردید چند درصد این افرادی که روی تبلیغ کلیک می کنن و به صفحه دانلود نرم افزار هدایت می شن اپ رو دانلود می کنن اکثر اون ها یا از وای فای شخصی استفاده می کنن یا از اینترنت سیم کارت پس توضیحات رو می خونن عکس های برنامه رو می بینن و دانلوددانلود یا خرید برنامه رو می زارن واسه یه وقت دیگه خیلی از برنامه ها مانند اپلیکیشن رسمی رایتل با وجود اینجور کلیک ها و کلیک های بیخودی که حتی محتوا تبلیغ مشاهده نمی شه هم به محبوبیت رسیدن فقط از طریق تبلیغات!شما وقتی یک پوستر توی خیابون می بینی یا یک تبلیغ تلویزیونی رو می بینی همون لحظه اقدام می کنی!؟خیر نام محصول یا هر چیز دیگه رو می زاری توی ذهنت و بعد اقدام می کنی اینجا هم دقیقا همینطوره با فرق این که تازه امکان داره بعضی دوستان تبلیغ به دردشون هم بخوره ! پس باز هم می گم این کار هیچ مشکل شرعی و حقوقی نداره و بهتره برای حمایت از توسعه دهندگان هرچه زود تر عملیاتی بشه

ببینید آقای MahdiHD فکر کن خودت یه توسعه دهنده هستی وقتی به کلیک سفارش تبلیغات میدی میخوای اونایی که رو تبلیغت کلیک کردن برنامه تو دانلود و نصب کنن ! اما اگه یه سری آدم بیان و رو تبلیغاتت کلیک الکی کنن هم پول از جیب تو میره برای اون نمایش دهنده و هم اینکه برنامت دانلود نشده ، امیدوارم منظورمو متوجه شده باشی

شاید شما پولت زیادی کرده باشه ولی برای همه اینطور نیست ، بازم ببخشید اینطوری صحبت می کنم  :gol: 

این کار خوب نیست ولی دادن نظر و 5 ستاره هم از نظر من هم از نظر شرع هم از نظر اخلاقی مشکلی نداره

• پسندیدن 1
لینک ارسال

رفیق این نظر شخصی تو هست و تعداد کسایی که باهات موافقم خیلی کمه ، پی این نباش ، اگه می خوای از این راه درآمد داشته باشی برو یه رباتی چیزی بگیر مثل همونی که Amin-b4a گفت ، چون فرقی با هم نمی کنن ، اگه اون مشکل داره قطعا این چیزی که تو میگی هم مشکل داره ، موفق باشی

• پسندیدن 2
لینک ارسال

اصلا میگیم این دلیل هم هیچی شما مگه پولتون از عدد نمی گیرید ایمیل بزنید به عدد بهش بگین می خواین اینکار کنید ببینید چی جوابتون میدن تا روزی تون هم مشکل شرعی نداشته باشه اینقدر دنبال این جور مباحث بی خودی نباشید همین وقتی سر این تاپیک میزاری بزار روی برنامه نویسی 

لینک ارسال

من می گم من اصلا برنامه ای حاوی تبلیغات در بازار ندارم شما می گی برو به فکر کسب درآمد باش!خیلی عجیبه شما این کار رو با ربات یکی می دونی!در اخر این که اگر از بک کار استقبال نشه دلیل بر نادرستی اون نیست

لینک ارسال

آقایون هدف این کاربر صرفا این بود که درآمد توسعه دهندگان که از تبلیغات عدد توی برنامشون استفاده می کنن ببره بالا که شامل خودش هم می شه بیاید همگی به هم کمک کنید اشکال شرعی هم نداره اگر محتوای برنامه یا تبلیغات رو یه نگاه کوچولو بیندازید عدد ایراد نمی‌گیره چون که شما به عنوان یه کاربر عادی تبلیغات رو داری مشاهده می کنی و از روش خلافه استفاده نمی‌کنی همچنین هدف بعدیشون اینه که به برنامه های همدیگه نظر پنج ستاره بدیم اینجوری هم تعداد نصب های برنامه می ره بالا هم پنج ستاره ها هم اهدافمون هم به سطح های بالاتر می رسه چون که دیگه وقتی می بینیم کتاب هایی که نوشتیم به اندازه کافی پیشرفت کرده به فکر ساخت برنامه های پیشرفته تر هستیم پس لطف کنید این بحث تموم کنید و شروع کنید این کار رو هم کلیک کردن روی تبلیغات و مشاهده اون ها هم نظر پنج ستاره به برنامه ها یا علی

جناب mahdihd شما از شرع مگه سر در میاری که میگی اشکال شرعی نداره!!! مگه شما متخصص شرع هستی ؟؟ من نمیدونم چطور هرکی به خودش اجازه میده در باره شرع اظهار نظر کنه!!!  این مثل روز روشنه که اشکال داره ..

لینک ارسال

سلام خدمت همه دوستان.

یک نصیحت رو از من داشته باشید : همیشه کار درست رو انجام بدید، نه کاری که صرفا به نفع شماست به هر قیمتی.

تبلیغ عدد برای چیه؟ برای اینکه کاربر اگر از تبلیغی خوشش اومد بر روی اون کلیک کنه و برنامه (یا سایت) تبلیغ شده رو ببینه و در صورت تمایل اون برنامه رو دریافت کنه،

نه اینکه به قصد کسب درآمد خودش بر روی تبلیغ کلیک کنه.

تفکر منطقی داشته باشید!

اگر قصد کسب درآمد از طریق کلیک بر روی تبلیغ خودتون رو داشته باشید این رو هم در نظر بگیرید که دارید به تبلیغ دهنده ای ضرر وارد می کنید.

بنده در مورد ستاره دادن و نظر دادن صرفا بر اساس منافع خودمون و نه بر اساس کیفیت برنامه هم مخالفم.

اگر به برنامه های رده بالا دقت کنید متوجه می شوید که چنین برنامه هایی کیفیت یا خدمات عالی دارند که باعث شدن به چنین جایگاه هایی برسند.

اگر برنامه ای ضعیف باشه خب مسلما حقش نیست که بالا بره.

ستاره دادن برای چیه؟ با ستاره دادن شما امتیازی بر اساس نظرتون به برنامه ای میدید.

حالا اگر برنامه ای ضعیف باشه باید چند ستاره بگیره؟ از یک ستاره برای ضعیف تا پنج ستاره برای عالی.

چرا به جای اینکه نظر واقعی تون رو بیان کنید تا باعث پیشرفت برنامه بشه با نظری غیر واقعی باعث اغراق میشین!

همیشه در برابر حق تسلیم باشید.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

سلام خدمت همه دوستان.

یک نصیحت رو از من داشته باشید : همیشه کار درست رو انجام بدید، نه کاری که صرفا به نفع شماست به هر قیمتی.

تبلیغ عدد برای چیه؟ برای اینکه کاربر اگر از تبلیغی خوشش اومد بر روی اون کلیک کنه و برنامه (یا سایت) تبلیغ شده رو ببینه و در صورت تمایل اون برنامه رو دریافت کنه،

نه اینکه به قصد کسب درآمد خودش بر روی تبلیغ کلیک کنه.

تفکر منطقی داشته باشید!

اگر قصد کسب درآمد از طریق کلیک بر روی تبلیغ خودتون رو داشته باشید این رو هم در نظر بگیرید که دارید به تبلیغ دهنده ای ضرر وارد می کنید.

بنده در مورد ستاره دادن و نظر دادن صرفا بر اساس منافع خودمون و نه بر اساس کیفیت برنامه هم مخالفم.

اگر به برنامه های رده بالا دقت کنید متوجه می شوید که چنین برنامه هایی کیفیت یا خدمات عالی دارند که باعث شدن به چنین جایگاه هایی برسند.

اگر برنامه ای ضعیف باشه خب مسلما حقش نیست که بالا بره.

ستاره دادن برای چیه؟ با ستاره دادن شما امتیازی بر اساس نظرتون به برنامه ای میدید.

حالا اگر برنامه ای ضعیف باشه باید چند ستاره بگیره؟ از یک ستاره برای ضعیف تا پنج ستاره برای عالی.

چرا به جای اینکه نظر واقعی تون رو بیان کنید تا باعث پیشرفت برنامه بشه با نظری غیر واقعی باعث اغراق میشین!

همیشه در برابر حق تسلیم باشید.

جناب mahdihd شما از شرع مگه سر در میاری که میگی اشکال شرعی نداره!!! مگه شما متخصص شرع هستی ؟؟ من نمیدونم چطور هرکی به خودش اجازه میده در باره شرع اظهار نظر کنه!!!  این مثل روز روشنه که اشکال داره ..

افرادی متخصص شرع هستند که حلال و حرام رو مشخص می کنند اونم در مسئله ای به این کوچیکی که من باهاش مخالفم این مسئلی به قدری پیش پا افتاده است که نه مراجع و نه دین درباره اون حکم نداده اند.شما واقعا یا نمی خواهید بفهمید یا نمی فهمید من چندین بار در مورد تبلیغات عدد توضیح دادم که فکر کنم کافی باشه تا شما بفهمید ما کلیک غیر واقعی نمی کنیم!در مورد نظرات پنج ستاره هم ما بر اساس نظر و میل خودمون داریم نظر و امتیاز می دیم و سلیقه هر فردی هیچ ربطی به فرد دیگه نداره و کسی حق توهین به نظر اون فرد رو نداره و بار ها شده که از نرم افزاری که حاوی نظرات بسیار بدی بوده خوشم اومده و بهش نظر پنج ستاره دادم و خلاف این مورد پیش اومده که نرم افزاری که از محبوبیت بالایی برخوردار هست رو ازش بدم اومده و نظر یک ستاره دادم پس این مورد هم مشکلی نداره.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...