رفتن به مطلب
  • 0

تنظیم کردن مدل گوشی

love

سوال

سلام من میخواستم برنامم رو تو یه گوشی با سایز 10 اینچی و صفحه نمایش های مختلف ببینم که درست کار میکنه یا نه چطور باید این کار رو بکنم من شبیه ساز بلواستک دارم نمی دونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بنظر من کل صورت مساله رو پاک کن...

بجای بلواستیک از جنی موشن استفاده کن. امکاناتش برای برنامه نویس بیشتره

لینک ارسال

راه ک زیاده...

فقط خواستم بگم ک شبیه ساز جنی موشن رو من بیشتر ترجیح میدم:همین

با شبیه سازی که این سایت معرفی کرده هم برای اندازه مختلف میتونی کارتو راه بندازی

لینک ارسال

سرچ کنید موجوده تو سایت

موفق باشید

لینک ارسال

من میخوام برنامم رو تو گوشی های با صفحه نمایش متفاوت ببینم چون از یک شرط if استفاده کردم باید طبق عرض صفحه نمایش ها لیبلم قرار بگیره ایا با دستگاه مجازی avd میتونم این کار و بکنم یا نه اگه میتونم که لطفا راهنمایی کنید اگر هم نمیشه یه راهکار به من پیشنهاد کنید ممنون.

لینک ارسال

راه ک زیاده...

فقط خواستم بگم ک شبیه ساز جنی موشن رو من بیشتر ترجیح میدم:همین

با شبیه سازی که این سایت معرفی کرده هم برای اندازه مختلف میتونی کارتو راه بندازی

من برنامه رو با b4a bridge روی یه تبلت 7 اینچ اجرا می کردم و هیچ مشکلی هم نداشت . ولی وقتی با همین حالت روی چندتا گوشی با اندازه صفحه گوچیکتر امتحان کردم دیدم به جز تصویر پس زمینه بقیه چیزا به هم ریخته اس . سایز فونت رو من 25 تعیین کردم و توی صفحه کوچیک باز همون 25 مونده بود . وقتی با adv هم امتحان می کنم روی صفحه های کوچیک مشکل داره و روی صفحه های بزرگ بدون مشکل اجرا می شه .

روی صفحه های کوچیک فونت بزرگه و مین باعث می شه چند تا از عکسهایی که پایین صفحه به کار بردم از صفحه بزنن بیرون . والا توی عملکردشون مشکلی نیست .

لینک ارسال

تو قسمته designer برید به منوی Tools و گزینه آخر یعنی send to UI Cloud رو بزنید

اگه به اینترنت وصل باشید برنامتون رو توی صفحه نمایش های مختلف نمایش میده

از جمله تبلت و ....

لینک ارسال

پس شما میتونید خیلی راحت سایز فونتهاتو متناسب با گوشی بذاری تا اگر فقط مشکلت سایزه فونته مشکلت حل بشه...

مثلا بجای 25 مقدار 5% یا هر عدد دیگه ای ک متناسب با برنامت باشه رو بذار

لینک ارسال

پس شما میتونید خیلی راحت سایز فونتهاتو متناسب با گوشی بذاری تا اگر فقط مشکلت سایزه فونته مشکلت حل بشه...

مثلا بجای 25 مقدار 5% یا هر عدد دیگه ای ک متناسب با برنامت باشه رو بذار

خوب مشکل من همینجاست . وقتی فونت رو کوچیک می کنم توی صفحه نمایش بزرگ فونت خیلی ریز می شه . حالا وقتی مقدار رو 5% میزارم این ارور رو میده :

Parsing code. Error

Error parsing program.

Error description: Input string was not in a correct format.

Occurred on line: 59

ListView1.SingleLineLayout.Label.TextSize = 5%

برای مقدار درصدی کد دیگه ای باید وارد کنم ؟

لینک ارسال

از کد پایین استفاده کن و نتیجه رو بگو...

ListView1.SingleLineLayout.Label.TextSize = 5 +ListView1.SingleLineLayout.Label.TextSize 

لینک ارسال

ممنون فقط من میخوام متنی که داخل لیست ویو نوشتم رو ببینم تو گوشی های دیگه جا به جا میشه یا نه این که فرمودید انگار فقط layout رو نشون میده

لینک ارسال

از کد پایین استفاده کن و نتیجه رو بگو...

ListView1.SingleLineLayout.Label.TextSize = 5 +ListView1.SingleLineLayout.Label.TextSize 

این کد هم ارور داره . البته من از این آموزش استفاده کردم و به لیست ویو درصد دادم ولی توی صفحات بزرگ کوچیک نشون میده و توی صفحه های کوچیک بزرگ ! به نظرم مشکل از فونت نیست ... نمی تونم لیست ویو رو درست تنظیم کنم .

لینک ارسال

نه شما تو Emulator لیست ویو رو بیار و بعد از اون گذینه استفاده کن

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...