رفتن به مطلب
  • 0

سوالاتی در باره ای کافه بازار

1messi

سوال

بعد ازتایید نرم افزار توسط بازار ، من هم باید تایید اش کنم تا نمایش داده بشه ؟

بهترین زمان انتشار برنامه در کافه بازار ؟

کافه بازار بر چه اساس نرم افزار رو حرفه ای تشخیص میده و در بخش " تازه های برگزیده " قرار میده ؟

چه نکاتی دیگه برای موفقیت در فروش نرم افزار وجود داره ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سوال اول: اگه انتشار خودکار رو فعال کرده بشین خیر به تایید شما نیاز نیست و پس از تایید توسط بازار به طور خودکار به لیست تازه های بخش مورد نظر میره

سوال دوم: تیک انتشار خودکار رو بردار واینکه بهترین زمان انتشار  حدود سر ظهره اون زمان خوبه

سوال سوم: براساس تعداد دانلود اونا و نظرات اون برنامه البته بیشتر بر اساس نظرات هستش

سوال چهارم: گرافیک خوب.. آیکون خوب ... محتوا کامل و بدون نقص.. آپدیت منظم... پشتیبانی مناسب و ...

لینک ارسال

سوال اول: اگه انتشار خودکار رو فعال کرده بشین خیر به تایید شما نیاز نیست و پس از تایید توسط بازار به طور خودکار به لیست تازه های بخش مورد نظر میره

سوال دوم: تیک انتشار خودکار رو بردار واینکه بهترین زمان انتشار  حدود سر ظهره اون زمان خوبه

سوال سوم: براساس تعداد دانلود اونا و نظرات اون برنامه البته بیشتر بر اساس نظرات هستش

سوال چهارم: گرافیک خوب.. آیکون خوب ... محتوا کامل و بدون نقص.. آپدیت منظم... پشتیبانی مناسب و ...

من شنیده که ساعت 7 - 8 بعدازظهر خوبه

لینک ارسال

من شنیده که ساعت 7 - 8 بعدازظهر خوبه

دوست عزیز من نظر خودمو گفتم از تجربه خودم گفتم منظور منم از حدود سرظهر بین ساعت 2 تا 4-5 بود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...