رفتن به مطلب

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

reza2001

ارسال‌های توصیه شده

سلام به دوستان گل

می خواستم بدونم هزینه تبلیغات پوش نوتیفیکیشن چقدره و شرایطش چه طوریه ؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 ریال

هیچی

داداش منظورت چیه ؟ یعنی رایگان تبلیغات می کنی ؟! پولی نمیگیری ؟!

مگه میشه ؟ مگه داریم ؟

لینک ارسال

نه منظورش اینه که پوش نوتیفیکیشن مجانی قیمتش ۰ ریاله!

وگرنه مگه میشه که مجانی؟

لینک ارسال

نه منظورش اینه که پوش نوتیفیکیشن مجانی قیمتش ۰ ریاله!
وگرنه مگه میشه که مجانی؟

نه واقعا ، نمیشه ! منم از همین تعجب کردم ! منظورمو بد متوجه شده بود ! می خواستم بدونم چقد میگیره تا یه پوش ارسال کنه !

لینک ارسال

راستی یه سوال مثلا من تو برنامه هام پوش دارم می تونم بفهمم روی چند گوشی نصب هست ؟! آخه امکان داره مثلا 10 هزار دانلود داشته باشه ولی هر ده هزار نفر برنامه رو نصب نداشته باشن و حذف کرده باشن ؟!

لینک ارسال

راستی یه سوال مثلا من تو برنامه هام پوش دارم می تونم بفهمم روی چند گوشی نصب هست ؟! آخه امکان داره مثلا 10 هزار دانلود داشته باشه ولی هر ده هزار نفر برنامه رو نصب نداشته باشن و حذف کرده باشن ؟!

فکر میکنم تعداد دانلودی که بازار نشون میده ، نصب های فعال باشه یعنی اونایی که برنامه روی گوشیشون نصب هست!

چون گاهی اوقات آمار بازار کم هم میشه

لینک ارسال

فکر میکنم تعداد دانلودی که بازار نشون میده ، نصب های فعال باشه یعنی اونایی که برنامه روی گوشیشون نصب هست!

چون گاهی اوقات آمار بازار کم هم میشه

داداش مطمئنی ؟

من فکر نکنم اینطور باشه هااا

این پوش من هنوز دنبالش نرقتم ولی فک کنم یه پنلی تو سایت پارسه داشته باشه که از اونجا پوش رو مدیریت می کنن ، اونجا میشه فهمید که چند نفر برنامه رو گوشیشون نصب هست ؟! مثلا همین دوستمون که گفت 500000 این تعداد دانلود برنامه هاشه از کجا باید بفهمیم چند نفر برنامه رو نصب دارن ؟ سوال من اینه !

لینک ارسال

داداش مطمئنی ؟

من فکر نکنم اینطور باشه هااا

این پوش من هنوز دنبالش نرقتم ولی فک کنم یه پنلی تو سایت پارسه داشته باشه که از اونجا پوش رو مدیریت می کنن ، اونجا میشه فهمید که چند نفر برنامه رو گوشیشون نصب هست ؟! مثلا همین دوستمون که گفت 500000 این تعداد دانلود برنامه هاشه از کجا باید بفهمیم چند نفر برنامه رو نصب دارن ؟ سوال من اینه !

این چیزیه که خود بازار گفته:

آمار

با انتخاب هر برنامهٔ منتشرشده، می‌توانید به سر‏برگ «آمار» مراجعه کنید و نمودار و آمارهای مربوطه را ملاحظه نمایید. در این قسمت نصب فعال برنامهٔ شما، مجموع فروش، تعداد صورت‌حساب‌های مربوط آن (در صورت غیررایگان بودن برنامه) و امتیاز مربوط به برنامه به ترتیب در قسمت سمت چپ صفحه قابل مشاهده هستند. و همچنین نمودار نصب‌های فعال روزانه نیز نمایش داده می‌شود.

توجه کنید که تعداد نصب فعال، با تعداد دانلود و تعداد نصب روزانه متفاوت است. با توجه به این‌که تعداد دانلود همواره صعودی است، در عمل ارزش اطلاعاتی مفیدی ندارد، بازار تعداد نصب فعال و روزانه‌ی برنامه را ملاک قرار داده است. تعداد نصب روزانه تعداد دستگاه‌هایی است که در یک روز خاص برنامه‌ٔ شما بر رویشان نصب شده است. همچنین تعریف ما از نصب فعال نصبی است که دستگاه اندرویدی آن طی دو ماه گذشته حداقل یک بار به اینترنت متصل شده باشد.

لینک

حالا بازم مطمئن نیستمکه این چیزی که خودشون گفتند ، درسته یا نه!

لینک ارسال

اینم یه توضیح دیگه از بازار:

آیا می‌توانم آمار دانلود برنامه‌های رایگانم را هم مشاهده کنم؟

در حال حاضر آمار نصب برنامه‌های رایگان به صورت تخمینی ارائه می‌شود. البته اخیراً این تخمین به نسبت گذشته بسیار دقیق‌تر و قابل اعتماد‌تر گشته است. همچنین آمار ارائه شده مربوط به تعداد نصب‌های فعال برنامه‌ها است و تعداد دانلودها را نشان نمی‌دهد و با پاک شدن برنامه از روی دستگاه‌ها این آمار نیز دست‌خوش تغییر می‌شوند. لازم به ذکر است ارائهٔ آمار صد در صد دقیق امکان پذیر نیست و این روش در اپ‌استورهای بزرگ دنیا نیز روش معمولی است.

لینک

لینک ارسال

این چیزیه که خود بازار گفته:

آمار

با انتخاب هر برنامهٔ منتشرشده، می‌توانید به سر‏برگ «آمار» مراجعه کنید و نمودار و آمارهای مربوطه را ملاحظه نمایید. در این قسمت نصب فعال برنامهٔ شما، مجموع فروش، تعداد صورت‌حساب‌های مربوط آن (در صورت غیررایگان بودن برنامه) و امتیاز مربوط به برنامه به ترتیب در قسمت سمت چپ صفحه قابل مشاهده هستند. و همچنین نمودار نصب‌های فعال روزانه نیز نمایش داده می‌شود.

توجه کنید که تعداد نصب فعال، با تعداد دانلود و تعداد نصب روزانه متفاوت است. با توجه به این‌که تعداد دانلود همواره صعودی است، در عمل ارزش اطلاعاتی مفیدی ندارد، بازار تعداد نصب فعال و روزانه‌ی برنامه را ملاک قرار داده است. تعداد نصب روزانه تعداد دستگاه‌هایی است که در یک روز خاص برنامه‌ٔ شما بر رویشان نصب شده است. همچنین تعریف ما از نصب فعال نصبی است که دستگاه اندرویدی آن طی دو ماه گذشته حداقل یک بار به اینترنت متصل شده باشد.

لینک

حالا بازم مطمئن نیستمکه این چیزی که خودشون گفتند ، درسته یا نه!

آره بازار میگه منظور از نصب های فعال دستگاهی است که تا دماه پیش به اینتزنت متصل شده !

شاید من برنامه هام 10 هزار تا دانلود داشته ولی اینقد بد بوده که همه حذفش کردن ، کاش راهی بود که میشد فهمید برنامم روی چند گوشی نصب هست نه دانلود شده !

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

آره بازار میگه منظور از نصب های فعال دستگاهی است که تا دماه پیش به اینتزنت متصل شده !

شاید من برنامه هام 10 هزار تا دانلود داشته ولی اینقد بد بوده که همه حذفش کردن ، کاش راهی بود که میشد فهمید برنامم روی چند گوشی نصب هست نه دانلود شده !

سلام رضا،

یه سایت برای ارسال پوش نوتیفیکیشن اومده جدیدا. آمار نصب دقیق رو می ده. میتونی یه نگاه بهش بندازی.

http://pushe.co

لینک ارسال

ممنون از اطلاع رسانی ؛ استفاده از این سایت کاملا رایگانه ؟!

نه دیگه رایگان نیست دمو داره

پنل قیمت گذاریش هست

لینک ارسال

نه دیگه رایگان نیست دمو داره

پنل قیمت گذاریش هست

ارسال پوش متنی معمولی رایگانه و محدودیت هم نداره

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

50000 پوش 15 هزار تومن

--------پیامک بزنید یا تلگرام

سلام

من برای برنامم پوش میخواستم ارسال کنم.

میشه تعداد و قیمت جدید به من بدهید با تشکر.

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

سلام دوست عزیز 

شرکت تبلیغ یاب  تبلیغات پوش نوتیفیکیشن رو با هزینه مناسب انجام میده. تعرفه هاش رو می تونی از لینک زیر ببینی:

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

لینک ارسال

https://telegram.me/pushnotifications

کانال ارسال آگهی و در خواست تبلیغات پوش نوتیفیکشن 

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...
<span style="color: #000000;">سلام خسته نباشید .شما <a style="color: #000000;" href="http://tablighfarsi.com/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D9%88%D8%AA%DB%8C%D9%81%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D9%85%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84/">تبلیغات نوتیفیکیشن</a> انجام میدید قیمتتون برای هر صد هزار تا چنده و قیمتتون برای هر 1 کا <a style="color: #000000;" href="http://tablighfarsi.com/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D9%88%D8%AA%DB%8C%D9%81%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D9%85%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84/">افزایش ممبر نوتیفیکشن</a> چنده؟</span>

<span style="color: #000000;">ممنون میشم سریع پاسخ بدین عجله دارم .ممنون</span>

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...