رفتن به مطلب
  • 0

ساخت کتاب عکس دار با B4a

Orache

سوال

سلام یه اموزش از این انجمن خریدم ساخت کتاب . هنوز ندیدم ولی به نظر خوب میاد اما تو دیتابیس فقط نوشته هست اونم فقط 1 خطو میشه دید 

من کلا 15 فصل کتابم و تو هر فصل هم از 20 - 30 تا عکس استفاده کردم . چجوری میشه عکس هارو سر جای خودش بذارم تو دیتابیس ؟ تو ورد نوشتم تمامی فصل هارو 

و سوال دوم اینه که ایا میشه از 400 تا عکس استفاده کرد ؟ بعضی دوستان میگن کرش میکنه ؟ یعنی باید B4a رو بذارم کنار ؟ کل عکس ها حجمش 7 مگه ! 400 تا تصویر کوچیک یعنی اخرش 430 پیکسل در 500 باشه و کوچیک ترینش 430 در 150 

هر فصل هم 10 تا 20 صفحه هست که همونطور که گفتم 20 - 30 تا عکس داره هر فصل . حالا چیکار کنم ؟ ایا میتونم تو 1 برنامه جاش بدم یا باید به 2 تا تبدیل کنم و اصلا چجوری میشه عکس رو وارد کرد ؟ 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

داداش راستش من دیروز سمت b4a اومدم فقط برای کتاب . خیلی کد هاش زیاد بود . هیچ کتابخونه ای نیست که کم کنه کد هارو ؟

خیر!

البته می تونید از کتابخانه TextSettting و Farakhani استفاده کنید .

برای این که حجم تصاویر هم کم تر بشه می تونید از فتوشاپ از منو File > SaveForWeb استفاده کنید .

لینک ارسال

خیر!

البته می تونید از کتابخانه TextSettting و Farakhani استفاده کنید .

برای این که حجم تصاویر هم کم تر بشه می تونید از فتوشاپ از منو File > SaveForWeb استفاده کنید .

کتابخانه Farakhani فقط یه عکس میاره نمیشه چندتا عکس گذاشت توش

یه روشی بگین که بشه چندتا عکس گذاشت و یه کتاب چند فصلی نوشت البته با عکس!

لینک ارسال

فراخوانی بیش تر برای کارهای تک بعدی استفاده می شه و چند بار استفاده اون در یک اکتیویتی توصیه نمی شه اگر می خواهی کتاب بسازی با دوره صفر تا صد کتاب شروع کن و از منابع سایت های دیگه هم اموزش جمع کن البته بهترین سایت همین انجمن هست و در اخر سوال و مشکلی هم بود انجمن در خدمت شماست اموزش های زیادی توی انجمن هست از اون ها هم استفاده کن

لینک ارسال

راستش من اصلا نمیدونم قراره چجوری استفاده بشه این کتاب ها رو چجوری میسازن ؟ همین کتاب اموزش حرفه ای b4a که تو بازار هست کلی عکس داره 

مثلا من میخوام طوری باشه که فرض کنین 5 خط نوشته هست یک عکس دوباره زیرش 5 خط نوشته هست و... 

حجم تصاویر رو با sniping tool گرفتم و کل 360 تا عکس شده 6 مگ  

حجمو اینا مشکلم نیست. مشکلم اینه که اصلا نمیدونم چجوری باید عکس بیاد اخه تو دیتابیس فقط میشه نوشت !!! 

لینک ارسال

روشهای زیادی برای انجام چنین کاری وجود داره  بستگی به خودت داره

و کسی هم مجانی همچین چیزی رو به شما آموزش نمیده

من از کتابخونهReflector برای این کار استفاده میکنم و خیلی هم راحته

کمی تو اینترنت بگرد  پثیدا میکنید

چون من الان درگیر پروژه خودم هستم شرمنده نمیتونم کمک زیادی بکنم

موفق باشی

لینک ارسال

میشه بپرسم چرا با webview بسازم بازار قبول نمیکنه ؟ از کجا متوجه میشه ؟ اصلا درک نمیکنم 

لینک ارسال

چون بازار اساس رو بر این میذاره که امکان داره شما در webview اطلاعات دیگه ای بارگذاری کنید آنلاین

میتونه هر محتوایی باشه

لینک ارسال

شما برای یادگیری فقط به این انجمن بسنده نکنید و از منابع دیگه استفاده کنید شما نمی تونید بدون هیچ گونه پیش زمینه وارد مباحث دیتابیس بشید چون که این مباحث از پیچیدگی زیادی به خصوص در قسمت انلاین برخوردارند همونطور که گفتم دوره صفر تا صد ساخت کتاب رو بگذرونید و بعد برای قرار دادن عکس در دیتابیس و مباحث دیگه از اموزش های انجمن استفاده کنید

لینک ارسال

خوب ما که میتونیم افلاین بذاریم 

بیخیال 

این اساس کار دیتابیس و استفاده از عکس چطوریه ؟ یعنی چجوری میشه وسط نوشته ها عکس گذاشت ؟ اصلا سر در نمیارم .

این اموزشی که از سایت گرفتم برای مبتدی ها خوب نیست وقتی یه قسمتو میزنیم میبینیم همه چی اماده هست و فقط داره کد مینویسه در حالی که من اصلا نمیدونم چرا اون همه دکمه گذاشته شده وسط 

.

اموزش دیگه ای نمیشناسین ؟ 

لینک ارسال

این که اگه می خوای عکس های زیادی توی برنامت بزاری باید حجم اون ها رو با برنامه های مربوطه بیاری پایین پایین البته اگر خیلی عکس توی برنامه استفاده کنی سرعت برنامه می یاد پایین برای اموزش قرار دادن عکس و نوشته و مرتب کردن اون ها چندین تاپیک توی انجمن هست من بهترینش که از اون استفاده کردم رو بهت معرفی می کنم سوالات و مشکلات رو همونجا مطرح کنم قبل از تاپیک زدن هم یکم سرچ کن :

http://answercenter.ir/topic/3952-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%85%D9%87%D9%85/

لینک ارسال

داداش راستش من دیروز سمت b4a اومدم فقط برای کتاب . خیلی کد هاش زیاد بود . هیچ کتابخونه ای نیست که کم کنه کد هارو ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...