رفتن به مطلب
  • 0

اسلاید منو شبیه اسلاید منوی بازار

pardazeshmovazi

سوال

با سلام خدمت تمامی کاربران و اساتید گرامی . اقا من یه سورس میخوام اسلاید منو که شبیه اسلاید منوی بازار باشه یک سورس خودم دارم اما نمیدونم دستوری که باید برای باز شدن اسلاید منو مثلا به یک کلید بدم چیه اگه شد بدین ممنون و اگر هم نشد روی همین سورس خودم راهنمایی کنید . من میخوام یک کلید تعریف کنم که وقتی کلید زده میشه اسلاید منو باز بشه ممنون . منتظرم .سورس را ابلود کردم .

SlidingSidebar_pro_2.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دقیقا میدونم مشکل از کجاست شما باید از AHNavigationDrawer  استفاده کنید

لینک ارسال

با سلام این نوع اسلاید منویی که شما میگید در اکلیپس ساخته میشود و برای بیسیکم یک کتابخونه ساخته شده که متاسفانه کار باهاش یک خورده سخته

به نظرم بهتره بی خیالش بشی.

بازم خودت میدونی :D 

لینک ارسال

یعنی کلا راهی نداره . حتی با همین سورسی که گذاشتم . یه تعغیرات تو همین بدی . ممنون اگه راهنماییم کنی .

لینک ارسال

با سلام این نوع اسلاید منویی که شما میگید در اکلیپس ساخته میشود و برای بیسیکم یک کتابخونه ساخته شده که متاسفانه کار باهاش یک خورده سخته

به نظرم بهتره بی خیالش بشی.

بازم خودت میدونی :D 

دوست عزیز شما سنگ جلوی پای دیگران نداز وقتی نمیتونی جواب بدی.......

خدمت شما :

http://answercenter.ir/topic/4864-%D9%85%D9%86%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%AB%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1/#entry32336

اینم نمونه ک آقای شاهدی عزیز درست کردن

ariagp.dictionary3.jpg

لینک ارسال

فقط فراموش نکیند که اگر از AHNavigationDrawer  استفاده کردید حتما لایوت اکتیویتی خودتون رو در  ContentPanel لایوت اکتیویتی رو بارگذاری کنید

لینک ارسال

چرا نمیشه داداش من خودم روش ساخت اسلاید منو دقیقا مثل بازار رو بلدم 

روش تهیه اسلاید منو بازار

1-یک پنل

2-یک اسکرول ویو

3-3تا لیست ویو 

4-3تا لیبیل

به همین سادگی میشه درستش کرد اصلا هم کاری نداره :P

در خصوص دوستمون که گفتن با بیسیک نمیشه هم باید بگم خوب دوست عزیز چقدر پول میدی :D  که من برات درستش کنم :eynak:

لینک ارسال

اقا ممنون از همتون یه سوال دیگه من قبلا از این کتابخانه استفاده کردم ولی اسلاید منوی من هنگام باز شدن اکتیویتی رو میزنه بغل نمیخوام اینجوری بشه . امیدوارم که منظورم رو درست رسونده باشم . میخوام اسلاید منو دقیقا شبیه بازار باشه . ممنونم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...