رفتن به مطلب
  • 0

kh11

سوال

سلام شب همگی بخیر

من خیلی گشتم که یه سورس پلیر پیدا کنم ولی چیزی پیدا نکردم

کسی از دوستان میتونه آموزش ساخت پلیر یا سورسش رو اینجا بذاره

ممنون میشم

جهت اطلاع پاره ای از دوستان که احیانا الان پست بذارن که خودم شروع کنم و سورسشو اینجا بذارم که دوستان کمک کنند باید بگم که اگر بلد بودم هیچ وقت اینجا مزاحم دوستان عزیز نمیشدم

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

18 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

از این بهترشو سراغ ندارم

برادر گلمون مهران محمودی نوشتن

رمز فایل : basic4android.org

Android Media Player_B4A.rar

لینک ارسال

از این بهترشو سراغ ندارم

برادر گلمون مهران محمودی نوشتن

رمز فایل : basic4android.org

سلام داداش

دستتون درد نکنه

بعد من یه آهنگ 5 دقیقه ای مثلا میذارم seekbar با اون هماهنگ نیست seekbar میره آخر دیگه میمونه و اهنگ همینطور برای خودش میخونه مشکلش از کجاست ؟!

لینک ارسال

داداش دست شما هم درد نکنه عالی بود

ولی هر کاری کردم نتونستم دکمه Playe یا pause براش درست کنم

اینطوری من دستور دادم:

mediaplayer1.play

لینک ارسال

سلام داداش

دستتون درد نکنه

من اجراش کردم ولی صدا نداره

اجرا میشه ولی فقطseekbar میره جلو! همین!

سورس کد تست شده و صدا هم پخش میشه

اشکال از جای دیگس

لینک ارسال

سورس کد تست شده و صدا هم پخش میشه

اشکال از جای دیگس

داداش درست شد فقط اون مشکل بالایی که براتوننوشتم رو داره

لینک ارسال

ولی هر کاری کردم نتونستم دکمه Playe یا pause براش درست کنم

If mp.IsPlaying=True Then    
mp.Pause
   Else
   mp.Play
   End If

بعد من یه آهنگ 5 دقیقه ای مثلا میذارم seekbar با اون هماهنگ نیست seekbar میره آخر دیگه میمونه و اهنگ همینطور برای خودش میخونه مشکلش از کجاست ؟!

ببخشید دیگه نمیتونیم یه سورس فول و بی عیب بدیم باید اینجور مشکلا رو خودتون تلاش کنید تا رفع بشه

باید پروگرس هماهنگ با زمان سپری شده پیشرفت کنه Remaining

لینک ارسال

اینجا تالار پشتیبانی هست . بدون شک نباید توقع داشت سورس کامل رو ینویسن که هیچ عیبی نداره و در اختیارتون قرار بدن و شما هم توی برنامه از اون استفاده کنید.

لینک ارسال

اینجا تالار پشتیبانی هست . بدون شک نباید توقع داشت سورس کامل رو ینویسن که هیچ عیبی نداره و در اختیارتون قرار بدن و شما هم توی برنامه از اون استفاده کنید.

جناب ایزدی شما مثل اینکه با بنده سر ناسازگاری داری ومشکل داری

بنده فقط سوال پرسیدم وبه کسی توهین نکردم مثل این همه کاربر که دارن سوال میپرسن ولی شما فقط دارید به من توهینن میکنید

سوال میپرسیم کسی جواب داد که دستشون درد نکنه کسی هم جواب نداد دیگه نیازی نیست که جنابعالی توهین کنی

لینک ارسال

ببخشید اسپم میزنم ... ولی آخرین پستی که توی این سایت گذاشتم ... دیگه تحمل این همه توهین آقای m izadi رو ندارم ... زشته برادر من زشته ... از ما به تو نصیحت سعی کن علمتو بی منت در اختیار دیگران قرار بدی و به کسی توهین نکنی ... برادر مجید آرتا و برادر salman دستتون درد نکنه که بی منت کمک کردید انشالله که خیر ببینید

موفق باشید

لینک ارسال

ببخشید اسپم میزنم ... ولی آخرین پستی که توی این سایت گذاشتم ... دیگه تحمل این همه توهین آقای m izadi رو ندارم ... زشته برادر من زشته ... از ما به تو نصیحت سعی کن علمتو بی منت در اختیار دیگران قرار بدی و به کسی توهین نکنی ... برادر مجید آرتا و برادر salman دستتون درد نکنه که بی منت کمک کردید انشالله که خیر ببینید

موفق باشید

با سلام

الان بنده دانشگاه هستم و با نت کافی نت دانشگاه اومدم به انجمن وقتی این پستو دیدم واقعا دلگیر شدم دوست عزیز

هیچوقت به خودتون اجازه این فکرو ندید که ما با منت کاری رو انجام میدیم و یا اینکه تبعیضی برای دوستان قائل بشیم

آقای ایزدی هم فقط و فقط بخاطر شما و از روی تجربه یک سری نکاتو گوشزد میکنند نه اینکه بگید توهین می کنند

بنده هم از اینکه چیزی رو یاد دارم و اونو به اشتراک میزارم خیلی خوشحال میشم تا بتونم مشکل دوستان رو حل کنم

موضوع اینه که بعضی از دوستان اصلا تلاشی برای پروژه ای که پیش رو دارند انجام نمیدن و درخواسن سورس می کنند

شاید یک اخطار به شما باعث بشه هدفو به همه ی کاربران برسونیم و این دلیل نمیشه ما و یا آقای ایزدی با شما لج و لج بازی کنند چون لج بازی مال بچس و ماها دیگه ازمون گذشته

ماشاالله هرکدوممون دیگه دارای مدارک عالی دانشگاهی هستیم ( ارشد و کارشناسی ) و دارای فهم و شعور و بار علمی بالا

پس سعی کنید هر چیزی رو شخصی نکنید و یک برداشت جامع داشته باشیم

آقای ایزدی هم اگه میخواست منتی رو بزاره اصن این تالار رو راه اندازی نمیکرد و میتونست خودش یاد بگیره و بصورت پولی قرار میداد

پس نمیشه همه ی تلاش های بی وقفه رو پای یک مسئله کوچیک گذاشتو همه رو بی ارزش کرد

شرمنده دیگه فقط میخواستم بگم اینجا هیشکی با کسی مشکل شخصی نداره و نخواهد داشت

یا حق

لینک ارسال

دوست عزیز مجید آرتا

بنده حرف های شما روقبول دارم من هیچ وقت دنبال سورس کامل نبودم چون اگر بخوام یه چیزی یاد بگیرم باید با آزمون و خطا و تلاش بهش برسم نه لقمه آماده رو دهنم بذارم ...

چند وقت پیش هم حتی برای گذاشتن یه پست اشتباه که موضوعشو اشتباه انتخاب کرده بودم ایشون گفتم که نمیدونم آی پی رو مسدود میکنم و ... خوب این حرف زشته بچه که نیستیم داداش میخوای مسدود کنی مسدود کن ولی دیگه توی عموم زشته این موضوع روعنوان کنی ... خلاصه امیدوارم که روزی برسه که هیچ کس مدیون و گرفتار کس دیگه ای نباشه

موفق باشید

لینک ارسال

سلام kh11 کسی توهین نکرد شما سوال رو بپرسید ناراحت هم نشید

موفق باشی عزیز

لینک ارسال

جناب ایزدی شما مثل اینکه با بنده سر ناسازگاری داری ومشکل داری

بنده فقط سوال پرسیدم وبه کسی توهین نکردم مثل این همه کاربر که دارن سوال میپرسن ولی شما فقط دارید به من توهینن میکنید

سوال میپرسیم کسی جواب داد که دستشون درد نکنه کسی هم جواب نداد دیگه نیازی نیست که جنابعالی توهین کنی

دوست عزیز بنده با شما پدر کشتگی ندارم ک.

اگه قرار بود کسی جواب نده ما هزینه نمیکردیم و وقت خودمون رو صرف انجمن نمیکردیم.

با همه نباید مثل همدیگه رفتار کرد. یک معلم توی کلاس برای یاد گیری دانش آموز زرنگ زیاد تلاش نمیکنه چون میدونه یاد میگیره

ولی دانش آموزی که زیاد زرنگ نیست رو وادار به درس خوندن میکنه . بحث شما هم همینه . چون ضعف های زیادی در شما میبینم و میبینم که در 90% مواقع کار شما

با سورس کد کامل انجام میشه . دیدیم که در تاپیک های مختلف با اینکه دوستان راهنمایی های زیادی رو به شما میکنن ولی باز متوجه نمیشید.

مثل همین تاپیک که دو تا سورس رو برای شما ضمینه کردند ولی باز راضی نیستید و سورس کامل و بدون عیب و ایراد رو طلب میکنید !

این هیچ دلیلی نداره به جز اینکه شما تمرین و تلاش زیادی رو نمیکنید. B4a هم یک زبان است ، مثل زبان ما که فارسی است. اگه میخوای فارسی حرف بزنی باید فارسی رو یاد بگیری

و اگه می خواهی b4a کار کنی باید زبانش رو یاد بگیری. هر حرف و کاری که انجام میشه در جهت پیشرفت شماست. یک انجمن را نام ببرید که مانند این انجمن پشتیبانی قوی داشته باشه !

کاش ناشکر نباشیم *همینه*

اگه در انجمن موندید که قدمتون روی چشم و مثل همین الان سیاست انجمن ادامه داره. اگه هم رفتید به سلامت *همینه*

لینک ارسال

دوست عزیز بنده با شما پدر کشتگی ندارم ک.

اگه قرار بود کسی جواب نده ما هزینه نمیکردیم و وقت خودمون رو صرف انجمن نمیکردیم.

با همه نباید مثل همدیگه رفتار کرد. یک معلم توی کلاس برای یاد گیری دانش آموز زرنگ زیاد تلاش نمیکنه چون میدونه یاد میگیره

ولی دانش آموزی که زیاد زرنگ نیست رو وادار به درس خوندن میکنه . بحث شما هم همینه . چون ضعف های زیادی در شما میبینم و میبینم که در 90% مواقع کار شما

با سورس کد کامل انجام میشه . دیدیم که در تاپیک های مختلف با اینکه دوستان راهنمایی های زیادی رو به شما میکنن ولی باز متوجه نمیشید.

مثل همین تاپیک که دو تا سورس رو برای شما ضمینه کردند ولی باز راضی نیستید و سورس کامل و بدون عیب و ایراد رو طلب میکنید !

این هیچ دلیلی نداره به جز اینکه شما تمرین و تلاش زیادی رو نمیکنید. B4a هم یک زبان است ، مثل زبان ما که فارسی است. اگه میخوای فارسی حرف بزنی باید فارسی رو یاد بگیری

و اگه می خواهی b4a کار کنی باید زبانش رو یاد بگیری. هر حرف و کاری که انجام میشه در جهت پیشرفت شماست. یک انجمن را نام ببرید که مانند این انجمن پشتیبانی قوی داشته باشه !

کاش ناشکر نباشیم *همینه*

اگه در انجمن موندید که قدمتون روی چشم و مثل همین الان سیاست انجمن ادامه داره. اگه هم رفتید به سلامت *همینه*

برادر ما ناشکر نیستم ولی برداشتتون در مورد بنده کاملا غلط و اشتباهه موفق باشید ،..،،

لینک ارسال

برادر ما ناشکر نیستم ولی برداشتتون در مورد بنده کاملا غلط و اشتباهه موفق باشید ،..،،

ببین kh11 عزیز

خدایی یبار قوانین انجمنو خوندی؟

مهدی عزیز فقط میخواد انجمن منظم باشه و در خواست و پرسش یعنی شما یه مشکلی دارین میاین میپرسین الگوریتم رو بهتون میگن کد نویسی میکنین حالا چون b4a پشتیبانیش خیلی کمه تو ایران ما اینجا کد هم میدیم به دوستان

کلا دور هم میخوایم یاد بگیریم و لذت ببریم

نمیخوام دیگه بحث و کش بدم شمام خواهشا ادامه ندین و جو دوستانه انجمنو بهم نریزین

مرسی از لطفتون

لینک ارسال

بله عزیز جان خوندم قوانین رو

بعدشم بحث چه ربطی به جو دوستانه به هم زدن داشت؟؟؟؟

من فقط یه گله کردم از جناب ایزدی که توی رفتارشون تجدید نظر کنن همین

لینک ارسال

تاپیک قفل مدیر صلاح دید باز شه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...