رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در سویس ( برام از جونم مهم تره )

alaghemand

سوال

این یک مشکل واقعا عجیب هست و فکر کنم فقط آقای ایزدی یا اساتید خیلی حرفه ای بتونه حلش بکنن

با سلام

دوستان ببینید من میخام یه برنامه درست بکنم که هر 1 هفته یکبار بیاد یک فایل txt رو دانلود کنه و متنش رو برابر لیبل قرار بده و وقتی اینکارو کرد یه نوتیفیکیشن هم بده که آقا مثلا متن بروزرسانی شد یا مطالب جدید اضافه شد

حالا شما بگید من چیکار کنم !!!!!!!!!!

من هر روشی رو امتحان کردم فایده نداشت

حتی این کد رو نوشتم :

Sub Service_Create
	t1.Initialize("t1",60000)
	t1.Enabled = True
End Sub

Sub Service_Start (StartingIntent As Intent)

End Sub

Sub Service_Destroy

End Sub

Sub t1_Tick

matn_khandan.Initialize("",Me)
	matn_khandan.Download("http://virtualschools.ir/blueshow_matn/khandan.txt")

End Sub

Sub JobDone(Job1 As HttpJob)

If Job1.Success = True Then
		noty.Initialize
		noty.AutoCancel = True
		noty.Icon = "icon"
		noty.Light = True
		noty.OnGoingEvent = False
		noty.SetInfo("نکات جدید اضافه شد","هم اکنون نکات جدید به برنامه اضافه شدند",Main)
		noty.Sound = True
		noty.Vibrate = True
		noty.Notify(1)
	Else

End If

End Sub

اما نمی دونم چرا وقتی رو نوتیفیکیشنم کلیک میکنم و میره به اکتیوتی مورد نظر سریع میاد سرویس رو stop میکنه و دوباره سریع start میکنه ( بدون اینکه من کدی بنویسم در عرض 1 ثانیه این کارارا رو انجام میده )

فایل رو هم براتون پیوست میکنم اگر خواستین دانلود کنن و ببینید می فهمید مشکل از کجاست

تا حالا هیچ وقت به همچین مشکل عجیبی بر نخورده بودم

هر کی بتونه این مشکل رو حل کنه یک دنیا مدیونش میشم

با تشکر فراوان

اینم لینک سورس :

http://www.uplooder....esktop.rar.html

اگر درستش کردید و یا مشکل رو فهمیدید برنامه رو اجرا کنید و این کار ها را انجام دهید اگر درست بود که خیلی عالیه :

شما برنامه رو باز کن ( وقتی اولین بار است ) بعد وقتی وارد بشی یه نوتیفیکیشن میاد ، شما برنامه رو به صورت کامل کامل ببند و روی اون نوتیفیکیشن کلیک کن وقتی وارد اکتیویتی شد دوباره برنامه رو به طور کامل کامل ببنید ( حتما باید کاملا بسته بشه یعنی از دکمه back استفاده نکنید )

در این موقع شما به صورت معزه آسایی میبنی که دوباره سرویس استارت میشه و اون نوتیفیکیشن دوباره میاد در صورتی که شما در کد نوشتید هر 1 دقیقه یکبار

واقعا این خیلی مشکل بزرگیه
من یه هاست خریدیم برای اینکار اما الان هاستم روی دستم باد کرده
هر کی بتونه این مشکل رو حل کنه یعنی واقعا یک دنیا ازش ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خوب 2 تا مشکل میمونه

1 . وقتی کاربر برنامه رو باز میکنه باید 1 بار دانلود بشه دیگه تا مطالب براش به نمایش دربیاد ( شاید کاربر شنبه برنامه رو دانلود پس یعنی باید تا پنجشنبه وایسه ؟؟؟ )

2. پنجشنبه که 1 دقیقه نیست 24 ساعت است بنابراین هی میاد هر 15 ثانیه ( یاکمتر ) چک میکنه میبینه پنج شنبه است و هی دانلود میکنه

لطفا ویدیو رو دانلود کنید و مشکل رو ببینید :

http://www.uplooder.net/files/cb82f3de71d6702a023aea55ebc5472a/Untitled.rar.html

حجمش خیلی کمه

خواهش میکنم کمکم کنید

لینک ارسال

حتما توی ACtivity_Create زدی که سرویس رو اجرا کنه ، هر بار هم که اکتیویتی main اجرا میشه دوبازه سرویس رو اجرا میکنه ، شما شرط بزار که اگه سرویس اجرا بود دیگه اون رو اجرا نکنه

If IsPaused(NotificationService) Then StartService(NotificationService)
لینک ارسال

نه این کد رو هم امتحان کردم بازم فایده ای نداره خود به خود دوباره استارت میشه

20000 پول هاست و دامنه دادم برای اینکار اما کار نکرد دارم میمیرم تورو خدا کمکم کنید

تورو خداااااا

لینک ارسال

از سرویس at هم استفاده کردم اما فایده ای نداشت

لطفا سورس رو اصلاح کنید و وقتی که به نظرتون دیگه تمومه اون کار هایی که در بالا گفتم رو انجام بدید اگر درست عمل کرد قرار بدید

اگر بشه 1 دنی مدیونت میشم

اینم لینک :

http://www.uplooder.net/files/bd56d69b313cbc131324475c583d628a/tex.rar.html

لینک ارسال

سورس همونجوری که میخواین کار میکنه دیگه ، برنامه کامل بستس و وقتی روی نوتیفیکیشن کلیک میکنم برنامه اجرا میشه ولی سرویس ریستارت نمیشه و درسته 

لینک ارسال

شما برنامه رو باز کن ( وقتی اولین بار است ) بعد وقتی وارد بشی یه نوتیفیکیشن میاد ، شما برنامه رو به صورت کامل کامل ببند و روی اون نوتیفیکیشن کلیک کن وقتی وارد اکتیویتی شد دوباره برنامه رو به طور کامل کامل ببنید ( حتما باید کاملا بسته بشه یعنی از دکمه back استفاده نکنید )

در این موقع شما به صورت معزه آسایی میبنی که دوباره سرویس استارت میشه و اون نوتیفیکیشن دوباره میاد در صورتی که شما در کد نوشتید هر 1 دقیقه یکبار

شما این کار رو بکنید

خودتون میبینید که دوباره یه نوتیفیکیشن جدید میاد در صورتی که در سورس گفته شده هر 1 دقیقه یکبار

امتحان کنید

لینک ارسال

سورس تون اونجوری که من تست کردم و متوجه شدم درسته ! تنها مشکلش نمایش متنشه که بعضی اوقات ارور میده ، و به قول خودتون به طرز معزه آسایی هیچ اتفاق خاصی نمیوفته 

لینک ارسال

اینم لینک ویدیویی مشکلم  :

http://www.uplooder.net/files/cb82f3de71d6702a023aea55ebc5472a/Untitled.rar.html

خواهش میکنم نگاه کنید حجمش خیلی کمه

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز من زیاد سر از موضوع در نیاوردم ولی اگه می خوای توی هفته فقط یه بار اون کار انجام بشه بیا از کتابخانه ManamPersianDate استفاده کن و به برنامه یه لیبل یا یه چیز دیگه بده و به برنامه بگو اگه متن لیبل = پنجشنبه بود بیا این کار رو بکن

البته فکر کنم بشه بهش شرط ساعت رو هم اضافه کنی

Dim MPD As ManamPersianDate
Lbl1rooz.Text =  MPD.PersianDayName
	If Lbl1rooz.Text = "پنجشنبه" Then

End If
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...