رفتن به مطلب
  • 0

چند تا سوال درباره آموزش پوش نوتیفیکیشن.

qasem

سوال

سلام به همگی ، لطفا به این سوالات جواب بدین.

1- چرا وقتی به صفحه خرید آموزش پوش نوتیفیکیشن میریم ، قیمت از 9900 تومانی که اعلام شده به 10147 تومان تغییر می کند؟

2- آیا به خریدن این آموزش ، و یاد گیری آن می توان  کاربر را به صفحه آن برنامه ای که برایش تبلیغ شده و پوش فرستادیم هدایت کرد یا خیر؟ بزار واضح تر بگم من از یه برنامه ای توسط نوتیفیکیش تبلیغ کردم و میخوام وقتی کاربر روی اون نوتیفیکیشن کلیک کرد بره به صفحه (بازار) اون برنامه ای که تبلیغ شده،و اگه دوست داشت اون برنامه را دانلود کنه؟ این سوال پاسخ داده شده؟

3 - آیا این پوش ، به تمام کاربرام ارسال خواهد شد؟ توضیح : من الان چندتا برنامه در بازار دارم و الان میخوام این آموزش را خریداری کنم و ارسال پوش را یاد بگیرم و توی برنامه جدیدم از اون استفاده کنم ، حالا سوال من این است این پوشی را که ارسال میکنم به اون کاربرایی که برنامه های قبلی من روی گوشی هاشون هست ارسال میشه یا خیر؟

ببخشید یه کمی طولانی شد ولی  در عوض با حل شدن این سوالات کاربری که میخواد این آموزش را خریداری کنه با دید باز این کار را خواهد کرد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همگی ، لطفا به این سوالات جواب بدین.

1- چرا وقتی به صفحه خرید آموزش پوش نوتیفیکیشن میریم ، قیمت از 9900 تومانی که اعلام شده به 10147 تومان تغییر می کند؟

2- آیا به خریدن این آموزش ، و یاد گیری آن می توان  کاربر را به صفحه آن برنامه ای که برایش تبلیغ شده و پوش فرستادیم هدایت کرد یا خیر؟ بزار واضح تر بگم من از یه برنامه ای توسط نوتیفیکیش تبلیغ کردم و میخوام وقتی کاربر روی اون نوتیفیکیشن کلیک کرد بره به صفحه (بازار) اون برنامه ای که تبلیغ شده،و اگه دوست داشت اون برنامه را دانلود کنه؟ این سوال پاسخ داده شده؟

3 - آیا این پوش ، به تمام کاربرام ارسال خواهد شد؟ توضیح : من الان چندتا برنامه در بازار دارم و الان میخوام این آموزش را خریداری کنم و ارسال پوش را یاد بگیرم و توی برنامه جدیدم از اون استفاده کنم ، حالا سوال من این است این پوشی را که ارسال میکنم به اون کاربرایی که برنامه های قبلی من روی گوشی هاشون هست ارسال میشه یا خیر؟

ببخشید یه کمی طولانی شد ولی  در عوض با حل شدن این سوالات کاربری که میخواد این آموزش را خریداری کنه با دید باز این کار را خواهد کرد.

سوال بعدی رو هم من اضافه کنم 

که آیا از کتابخانه خاصی استفاده میشه در این آموزش و باید خریداری بشه؟

یا آموزش و کتابخونه ها با هم هست 

لینک ارسال

سلام.جواب سوال ها به ترتیب :

1- برای من که همان قیمت بود و تغییر نکرد

2- من این آموزش را خریداری نکرده ام اما در این آموزش مبانی جیسون و استفاده از آن در پوش نوتیفینکش توضیح داده شده است.با مشاهده آموزش و کمی خلاقیت به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

3- شما باید امکان پوش را در قالب یک آپدیت به بازار بفرستادید تمام کاربرانی که آپدیت برنامه که حاوی امکان پوش نوتیفینکش است را نصب کنند پوش به آن ها ارسال می شود.اما امکان دارد کاربرانی آپدیت برنامه را نصب کنند و از نسخه بدون این امکان استفاده کنند بنابراین شما باید کاربران را ترغیب به دانلود آپیت کنید!

4- کتابخانه پارسه به همراه آموزش قرار دارد.اکثر آموزش های فروشگاه به همراه کتابخانه های مورد نیاز هستند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...